Oscarid kaaluvad kaskadööri kategooriat pärast filmi “The Fall Guy”

Ryan Gosling. Philip Faraone / WireImage

Akadeemia juhid kuulavad Ryan Gosling Ja The Fall Guy meeskond, kes lisab Oscaritele auhinna kaskadööridele.

“Me räägime sellest võimalusest kaskadööride kogukonna liikmetega, kes on akadeemia liikmed,” Bill KramerAkadeemia tegevjuht ütles neljapäeval, 6. juunil Empire’ile antud intervjuus “Oleme lisanud uue auhinna, mis antakse kahe aasta pärast casting-režissööridele … nii et oleme sellele arutelule alati avatud.”

Akadeemia president Janet Young Lisab, et komisjon on avatud ideele, millel on kogukonnas laialdane toetus.

“Akadeemia on nagu elav, hingav organism,” selgitas ta. “Me kuulame oma liikmeid ja kui on tõesti tugev toetus ja on olemas kogu protsess, kuidas eesmärki edendada ja nad on huvitatud… see juhtus castinguga. Oleme aastakümnete jooksul ehitanud uusi filiaale. Nii et see areneb ja areneb koos muutuva tööstusega.”

Tom Holland ja tema kaskadöörduubel

Seotud: Tähed ja nende kaskadöörid

Nad hüppavad. Nad kukkusid. Nad lendavad! Alates Daniel Craigi pöörasest rongihüppamisest Skyfallis ja lõpetades Chris Hemsworthi superkangelase võitlusega Thori rollis, kutsuvad kuulsused oma kaskadööride topeltprofessionaale, et tuua oma filmidesse kvaliteetset tegevust ja palju muud. Heitke pilk kuulsustele, kes poseerivad oma duublitega, valmistudes filmi erinevateks stseenide jaoks.

The Fall Guy peaosas Gosling (43) mängib Colt Seaverit, endist kaskadööri, kes naaseb pärast näitlejaks saamist Maale (Aaron Taylor-Johnson) kaob suurest stuudiofilmist, mille režissöör on Colti endine tüdruksõber, peaosas Emily Blunt.

Oscarid kaaluvad lõpuks kaskadööride kategooriat Ryan Goslingi filmi Andrew H. Walker/Getty Images

Esilinastuse punasel vaibal olles jagas Gosling, et film oli “armastuskiri kaskadööride kogukonnale”.

“Nad on show-äris kõige töökamad inimesed. Nad võtavad rohkem riske kui keegi teine. Selle filmi trikid on tohutu kampaania Oscari saamiseks, ”rääkis näitleja aprillis The Hollywood Reporterile. “Ma ei tea, mida öelda, kuidas tänada kedagi, kes sind kaheksa korda põlema pani, kopterist välja hüppas, kaheksa korda autot veeres – see on näide sellest, mis ta on. Tehke meie heaks, mida nad panustavad kinosse, millega nad riskivad meie kõigi jaoks.”

Oscarite jagamisel kaalutakse lõpuks kaskadööride kategooriat Ryan Goslingi filmile EPK

Goslingi tunded ja austus kaskadööride kogukonna vastu olid samuti tõesed Chris O’Hara, kes töötas filmis The Fall Guy trikikunstnikuna. (O’Hara on esimene inimene, keda selle konkreetse rolli eest tunnustatakse, kuna SAG-AFTRA ja direktorite gild selle hiljuti heaks kiitsid.)

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ryan on väga aus. Ryan on kõigis oma intervjuudes aus olnud. Ta ütleb: “Olen lapsest saati trikipaarismänge teinud.” Ja seega on see üks neist kordadest, mil ta ei tunnista seda,” rääkis O’Hara mais Us Weeklyle. “Ta ei hakka ütlema: “Ma tegin kõik oma trikid ise, sest ta tahab väga meie tegemistele ja meie tegemistele valgust anda. Lõpuks püüame tõesti nii, et näitlejad näeksid välja nii head kui võimalik.”

Kumail Nanjiani tunneb end ebamugavalt Marvel Body Transformationist rääkides

Seotud: Staarid, kes on teinud oma trikid

Nende loomuses on riskida parima võtte nimel! Tom Cruise, Jennifer Garner ja Jennifer Lawrence kuuluvad nende staaride hulka, kes esitavad oma tegevusterohketes filmides sageli oma trikke. Top Gun staar on tuntud oma kaskadööritööle pühendumise poolest, isegi kui see toob kaasa vigastusi. Cruise murdis tellingutelt hüpates jalaluu […]

O’Hara lisas, et kui inimesed vaatavad filmi The Fall Guy, näevad nad, kui täpselt see kujutab kaskadööride esinejaid.

“Ma arvan, et kui inimesed mõtlevad kaskadööridele, näevad nad filmides suuri trikke. Nad ei saa aru, kuidas te selle protsessini jõuate,” selgitab ta ja märgib, et “töötab käsikäes stsenaristide, režissööride, teiste osakonnajuhatajate ja tootmisdisaineritega”, et luua seda, mis suurele ekraanile jõuab.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *