Ostan selle kõhtu salendava kaheosalise, et peita oma operatsiooniarmid

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Ma ei tea, kuidas teiega on, aga ma olen suur kõhukontrolliga ujumisriiete fänn. Lisaks salenemisele ja minu kumeruste rõhutamisele peidavad need meelitavad stiilid operatsioonist jäänud arme. Mulle tehti 2022. aastal fibroidide eemaldamise operatsioon, mis jättis mulle viis armi. Mul on neli keskmise suurusega armi horisontaalsel joonel naba kohal, mis tähistavad iga eemaldatud mittevähkkasvajat koos pika sisselõikega armiga piki vaagnajoont.

Seotud: See 34-dollarine heegeldatud kate võib ulatuda rannapäevadest päikeseloojangujookideni

Suve parimad päevad on laisad rannalõunad, lemmikujumistrikoos, raamat käes, küljes ja D-vitamiin elavdab mu hinge ja nahka. Minu absoluutsed suve lemmikpäevad koosnevad aga neist rannapäevadest, mis lõppevad mõne joogiga päikeseloojangul. Ainus, mis saab […]

Olen täiesti enesekindel, kiikuvates crop topides ja voogavates särkides, mis näitavad mu arme, kuid basseini või ranna lähedal on mul mugavam kanda kõrge vöökohaga, kõhu kontrolli all hoidvaid ujumisriideid. Olen otsinud uusi ujumisriiete stiile, mida 2024. aasta suvel turule tuua, ja leidsin enimmüüdud kaheosalised bikiinid, mis sobivad selle arvega.

Hankige Amazonist kaheosaline Blooming Jelly ujumistrikoo kõigest 35 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 3. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Blooming Jelly kaheosaline ujumistrikoo on ostjate poolt heaks kiidetud leid, mida on viimase kuu jooksul ostetud rohkem kui 2000 korda. Sellel on palju silmapaistvaid funktsioone, mida ostjad armastavad. Esiteks on sellel laiad rihmad ja push-up rinnahoidja, mis pakuvad täiendavat tuge ja mugavust Ma ei pea kartma, et õhukesed rihmad mu õlgadesse süvenevad. Lisaks saan reguleeritavate rihmade abil näidata nii palju või nii vähe dekolteed, kui tahan.

Põhjad on sama muljetavaldavad. Kõrge vöökoha all olevad alad kontrollivad kõhtu. Sellel on kaarjas reguleeritav nöör. Kõige parem? Mõlemal osal on paks värviplokiriba, millel on värviline triibuline disain.

Hankige Amazonist kaheosaline Blooming Jelly ujumistrikoo vaid 35 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 3. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Põhjalik tootekirjeldus aitas kaasa minu otsusele see ujumistrikoo näppida. Ma ei lisanud seda oma ostukorvi enne, kui olin arvustusi kontrollinud. Skeptilised Amazoni ostjad kiidavad kvaliteedi ja sobivuse üle. “Pean tunnistama, et olin skeptiline selle hinnaklassi ujumistrikoo kvaliteedi suhtes. Olin meeldivalt üllatunud. Kvaliteet on suurepärane,” avaldas üks viie tärni hindaja.

Teine poeskäija irvitas: “See on üks neist tükkidest, mis paneb sind naiseliku, moeka ja kokkupandud välja nägema.” Kliendi sõnul on „Kangas ja õmblused kvaliteetsed. See sobib hästi. Põhja saab reguleerida, et katta vähem.”

Kõrge vöökohaga kõhtu reguleerivad ujumisriided on minu jaoks sel suvel absoluutselt kohustuslikud. Haaran selle Shopperi poolt heaks kiidetud leidu, kuni minu suurust veel laos on!

Vaadake seda: hankige Amazonist kaheosaline Blooming Jelly ujumistrikoo kõigest 35 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 3. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Seotud: Tundke end 18 meelitava basseinipeo komplektiga

Ma ei tea, kuidas teiega on, aga pärast seda jõhkrat talve, mis meil siin New Yorgis on olnud, olen enam kui valmis basseinipidude stseeni lööma. Alates päevastest pidudest, kust avanevad suurepärased vaated linnale, kuni juhuslike päevadeni, mis veedetakse oma sõbra tagaaias vedeledes, olen järgmiseks korraldanud palju basseinipidusid. […]

Pole päris see, mida otsite? Vaadake Blooming Jelly kohta lisateavet siit ja vaadake kindlasti Amazoni igapäevaseid pakkumisi, et saada rohkem suurepäraseid leide!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *