Paris Hilton lubab, et “Lihtsa elu” taaskäivitamine muutub ikooniks

Paris Hilton. Gerrit Clark/Getty Images jaoks Savage x Fenty Show Vol. 2 esitas Amazon Prime Video

kui küsid Paris HiltonTaaskäivitage rakendusega The Simple Life Nicole Richie Mitte ainult kuum – see saab olema ikooniline.

“Ma olen nii põnevil, et saan seda koos Nicole’iga teha,” jagas Paris ainult ajakirjaga Us Weekly, tähistades 4. juunil Amazonis Paris Hilton x Absolut Cosmo kollektsiooni lansseerimist. “Oleme olnud parimad sõbrad kaheaastasest peale. Paljud minu parimad ja naljakamad mälestused on temaga. See, mille oleme koos loonud, on nii eriline ja see saab olema nii ikooniline. Ma olen nii põnevil, et saan seda kõigi fännide heaks teha.”

2003. aastal esilinastus The Simple Life saates Fox, kus Paris (43) ja Nicole (42) jätsid hüvasti krediitkaartide ja ostuhulludega, enne kui tervitasid vaikset elu Arkansase osariigis Altas. Kuigi saade lõppes 2007. aastal, teatas paar hiljuti, et valmimas on uus tõsielusaade.

“Uus ajastu. Samad parimad,” jagasid Paris ja Nicole 13. mail ühises Instagrami postituses. “👯‍♀️Varsti Peacockis.”

Paris Hilton ja Nicole Richie 035 Paris Hiltoni ja Nicole Richie sõprus läbi aastate: tõusud ja mõõnad

Seotud: Paris Hiltoni ja Nicole Richie sõpruse tõusud ja mõõnad

Hollywoodi eredatest tuledest kuni Arkansase vaiksete väljadeni on Paris Hiltoni ja Nicole Richie sõprus kõike muud kui lihtne. 43-aastase Parise ja 42-aastase Nicole’i ​​vahel on lapsepõlvest saati olnud tihe side, kuna nad käisid koos koolis ja kasvasid üles samas jõukas Los Angelese naabruses. Nende vanemad on siiski edu leidnud […]

Kuigi projektiga seotud üksikasjad jäävad saladuseks, paljastas Paris, et on Nicole’iga taaskäivitusest rääkinud umbes kaks aastat.

“Me oleme nii põnevil. Ma ei oska veel palju öelda, aga see saab olema ikooniline,” õrritas ta “Sellest saab taaskohtumise show meie sõprusest. … Oleme Ozzy ja minu üle nii uhked. selle saate jaoks ja kuidas see on palju enamat.” inspireeris inimesi.”

Paris on oma pika ajaloo tõttu fännidele kinnitanud, et nende side pole kuhugi kadunud. Tegelikult, kui nad koos aega veedavad, usub armunud Pariisi staar, et tunneb end taas lapse või teismelisena.

Paris Hilton lubab, et J. Shiuli/traadi pilt

“On aegu, kus te vaatate üksteisele otsa ja teate, millest räägite,” ütles ta. “Meil on koos salakeel. Mida iganes ma ütlen, ta teab, millest ma räägin. Pole ühtegi teist inimest, kellega ma oleksin sõbrunenud ja kellega oleksin terve elu tundnud nagu õde. Kuigi me oleme saanud emaks ja oleme nüüdseks kasvanud, on meil alati sama tunne.

“Sansa tüdrukud ehk Silly ja Billy,” lisas ta, meenutades üht kuulsat stseeni originaalsarjast.

Enne publiku taaskäivitamist on Paris valmis Cosmo naasmist tähistama klaasi tõstmisega. Alates 11. juunist saavad fännid Amazonist ostleda laulja “Stars Are Blind” uut Cosmost inspireeritud jooginõude kollektsiooni, mis sisaldab kolme stiili lühikese varrega käsitsi puhutud martiniklaase ning isoleeritud roosat kuldsete aktsentidega kokteilišeiketit. Kuldne jigger.

Paris Hilton lubab, et Kevin Ostajewski

“Mulle meeldib lõbustada ja lasta sõpradel enne mänge mängida, enne õhtusööki väljas käia või pidutseda,” ütles Paris. “Ma lihtsalt arvasin, et see oleks täiuslik uus täiendus kõigile minu kollektsioonidele.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pärast edu Cosmoga Coachellas ja muudel üritustel teadis Paris ka, et peab unistuse elluviimiseks tegema koostööd Absolutiga.

Paris Hiltoni telesaadete juhend läbi aastate lihtsast elust armunud Pariisini

Seotud: Paris Hiltoni telesaadete juhend läbi aastate

Leon Bennett/Getty Images Pärast salvestusakadeemia The Simple Life’i peaosa mängimist on Paris Hilton mänginud mitmes oma tõsielusaates. Hilton tegi oma reality-telebüüdi koos Nicole Richiega saates The Simple Life. Sari, milles osales kaks jõukat seltskonnadaami, kes teevad väikest tööd, jooksis 2003. aastast […]

“Ma ei suudaks arvata, et keegi oleks parem kui absoluutne. Mulle meeldib nendega koos töötada,” jagas ta. “Mulle on Cosmos Absolutiga alati meeldinud. See oli suurepärane koostöö ja ma olen nii põnevil, et see on nii ilus ja joogid näevad välja nii ikoonilised.

Amanda Williamsi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *