Pat McAfee tunnistab, et ta poleks tohtinud Caitlin Clarke’i “White Beachiks” nimetada

Pat McAfee ja Caitlin Clarke Getty Images (2)

Pat McAfee Pole uhke, et ta mainis Caitlin Clarke “Valge koerana”, kuid ta ei kõnni oma kommentaarides tagasi oma võime kohta mõrtsukat mängida.

37-aastane McAfee ei oleks tohtinud Caitlin Clarke’i kirjeldajana kasutada sõna “White Beach”. Mõned asjad juhtuvad.”

Ta jätkas: “Ma austan teda ja naisi nii palju, et nad selle universumis välja tõid.”

Saatejuht Pat McAfee selgitas ka: “Minu kavatsus, kui ütlesin, et see on sama tasuta kui kogu episood, kuid paljud inimesed ütlevad, et see kindlasti polnud.”

2024. aasta WNBA draft

Seotud: Vaadake WNBA 2024. aasta drafti punast vaipa: Caitlin Clark, Angel Reese ja palju muud

Korvpallitähed Kaitlyn Clark, Angel Reese, Cameron Brink ja teised on tõestanud, et väljakul ei ole väravate löömine ainus asi, milles nad head on. Sportlased näitasid meie WNBA draftil oma moodsat külge. Enne kui WNBA volinik Cathy Engelbert oma uue kodumeeskonna välja kuulutas, veeretas 2024. aasta klass Brooklyni Akadeemias punase vaiba. […]

Võttes vastutuse oma osa vaidluses, kirjutas McAfee: “See on 100 [percent] Minu pärast ja selle pärast ma vabandan.” Ta ütles ka oma järgijatele: “Ma vabandan ka Caitlyni ees.”

Kui rääkida ülejäänud tema hiljutisest WNBA-teemalisest kirjatükist, jäi McAfee oma sõnade juurde.

“Kõik ülejäänud, mida ma ütlesin, on ikkagi fakt. #Ajakirjandus #WNBAProgrum #SheIsTheOne,” lõpetas ta.

Pat McAfee vabandab, et kutsus Caitlin Clarke'i White Beachi WMBA jõudis staari poole

Pat McAfee Alex Bierens de Haan / Getty Images

Tunnike varem kergitas McAfee kulme, kui väitis, et 22-aastase Clarke’i valimine WNBA drafti esimeseks sportlaseks tõi selle spordiala jaoks rohkem vaatajaid.

“Ma tahan inimesi, kes räägivad meedias: “See on algajate klass, see on uustulnuk klass, see on algajate klass.” Ei, lihtsalt helistage – Indiana meeskonna jaoks on valge koer, kes on superstaar,” ütles McAfee esmaspäevases saates The Pat McAfee Show.

Ta väitis, et teised draftindid ei peaks saama tunnustust selle eest, et neil on naiste korvpallil rohkem silma peal. Selle asemel väitis McAfee, et Clarke on WNBA “rahalehm” ja liiga “superstaar”.

Miks Caitlin Clarke WNBA mängu ajal kakles, on fännide seas tuline vaidlus

Seotud: Kaitlyn Clarki lööming WNBA mängu ajal põhjustab fänne tuliseid vaidlusi

Caitlin Clarki saabumine WNBA-sse on olnud pealkirjadeks – nii väljakul kui ka väljaspool. 22-aastane Clark tegi oma oodatud professionaalse debüüdi Indiana palavikuga 14. mail ja sellest ajast alates on tema tuliselt vaieldamatu staatus liiga näona teinud mõningaid dramaatilisi pöördeid. viimati, […]

“Me ei ütle, et väljakul viibivad mängijad peavad teisiti käituma,” lisas McAfee, viidates hiljutisele segadusele Clarke’i ja teiste väljakul viibivate mängijate vahel. “Sportlased teevad seda, mida sportlased igal spordialal tegema hakkavad. Ma arvan, et me kõik õpime, et WNBA… see on vana kooli jalgpall, poiss.”

Endine Iowa ülikooli mängija on spordisõpru köitnud aastaid enne tema WNBA debüüdi selle aasta alguses. Clarke’i halvustajad pole aga teda täielikult omaks võtnud ega paista hindavat mängijaga kaasnevat hüpet.

Kennedy CarterNäiteks Clarke sai viga laupäeval, 1. juunil Chicago Sky mängus Indiana Feveri vastu. Tema viga kasvas hiljem räigeks 1 karistuseks, mille tulemuseks oli Sky Coach Teresa Weatherspoon avalduse välja andma.

Weatherspoon väitis, et 25-aastane Carter “jääs hetke kuumusesse”, märkides, et treener ja mängija “arutasid juhtunut ja see ei ole kohane või mida me teeme või kes me oleme.”

Caitlin Clark ja Angel Reese selgitavad kolledži korvpalli dünaamikat

Seotud: Caitlin Clark ja Angel Reese selgitavad kolledži korvpalli dünaamikat

Naiste kolledžikorvpall pole kunagi olnud populaarsem, suuresti tänu intensiivsele rivaalitsemisele kahe mängu suurima tähe vahel. Iowa Caitlin Clark, kellest sai sel hooajal NCAA kõigi aegade skooriliider, ja LSU Angel Reese, kes valiti SEC-i aasta mängijaks, aitasid sisse juhatada. […]

Weatherspooni sõnul “Chenedy mõistab, et väljakul on olukordade lahendamiseks paremaid viise ja ta õpib sellest.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Vahepeal pole McAfeele vaidlused võõrad. Selle aasta alguses sai McAfee vastureaktsiooni Aaron Rodgers Süüdistatakse tema saatesse tulekus Jimmy Kimmel Seoses hilisega Jeffrey EpsteinKes on süüdi mõistetud seksuaalkurjategija.

McAfee vabandas 56-aastase Kimmeli ees pärast seda, kui hilisõhtune saatejuht ähvardas Rogersi vastutustundetute kommentaaride pärast kohtumenetlusega. McAfee kinnitas ka, et Rogersit ei lubata enam oma saates külaliseks.

Vahepeal avaldas Rogers jaanuaris, et soovib Kimmelile parimat ja väitis, et ta ei süüdista teda selles, et ta on Epsteini nimekirjas.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *