Pat Szak jättis saatejuhina viimase saate ajal “Vail of Fortune’iga” hüvasti

Pat Sazek. Doug Bank/Getty Images for Players Inc

Pat Sazek Pärast nelja aastakümmet ja enam kui 8000 episoodi jätan Wheel of Fortune’iga ametlikult hüvasti.

77-aastane Sajek, kes alguses asus juhtima Chuck Woolery Viimati juhtinud mängusaadet 1981. aastal, reedel, 7. juunil. asendab teda Ryan SeacrestSamal ajal kui tema kauaaegne kolleeg Vanna ValgeJääb oma praegusesse rolli.

Sajek alustas oma viimast faasi, öeldes, et soovib lõpuks oma viimaseks hüvastijätuks veidi aega varuda, et nad katkestaksid mänguvooru. Ausalt öeldes keerutas Sajek ratast, lubades igale võistlejale 1000 lisa dollarit olenemata summast, mille nad rattale maanduvad. Tema keerutus langes 1000 dollarile, mistõttu iga võistleja võitis kohe 2000 dollarit.

Sajek pidas osa lõpus südantsoojendava kõne.

“Noh, on aeg hüvasti jätta. Enne minekut on mul mõned tänud ja tunnustused. Alustuseks tahan teid kõiki seal näha,” alustas ta. “On olnud uskumatu privileeg saada ööst õhtusse, aastast aastasse, aastakümnesse aastakümnesse kutsutud au. Ja ma olen alati tundnud, et see eesõigus tuleb vastutustundega, et see igapäevane pool tundi on turvaline koht pere lõbutsemiseks.

Sajek rääkis oma lahkumisest eelvaates, mida jagati enne reedest osa.

“Noh, on aeg hüvasti jätta. Mul on enne minekut mõned tänud ja tunnustused. Ja ma tahan alustada kõiki teie vaatlejaid seal. See on uskumatu võimalus saada ööst õhtusse, aastast aastasse, kümnendist kümnendisse kutsutud miljonitesse kodudesse,” ütles ta. „Ja ma olen alati tundnud, et selle privileegiga kaasnes kohustus hoida see igapäevane pool tundi turvaliseks paigaks pere rõõmuks. Ei mingeid sotsiaalseid probleeme, ei poliitikat, ma loodan, et pole midagi piinlikku, lihtsalt mäng.”

Pat Szak naljatab finaalinädalal võistlejate ebaõnnestunud arvamiste üle

Seotud: Tõusud ja mõõnad, autor Pat Sazek

Pat Szaki teekond pikima telesaadete juhiks saamisel on aastate jooksul olnud tõusude ja mõõnadega. Televiisorist sai väikese ekraani tugisammas pärast seda, kui 1981. aastal asus juhtima Fortune Wheel of Fortune’i algsaatejuhi Chuck Ullary kohale ja aasta hiljem liitus temaga kaassaatejuht Vanna White. “Kui ma […]

Sazek lisas, et aja jooksul on saade muutunud “rohkemaks”, kui ta ootas.

“Koht, kus lapsed õppisid tähti, kus teistest riikidest pärit inimesed lihvisid oma inglise keele oskust, kus pered said kokku sõprade, naabrite ja tervete põlvkondadega,” rääkis ta. “Milline au selles kõiges väike osa mängida. Aitäh, et lubasite mind oma ellu.”

Pat Szak jättis saatejuhina viimases saates õnnerattaga hüvasti

Pat Sazek. Ralph Notaro / Getty Images

Telenägu teatas oma lahkumisest Õnnerattast mullu juunis, kirjutades X-i vahendusel: „Olen ​​otsustanud, et meie septembris algav 41. hooaeg jääb minu viimaseks. See on olnud suurepärane teekond ja mul on lähikuudel rohkem öelda.”

Reedel pöördus Sajek X-i poole ja ütles: “Aitäh teile kõigile.”

õnneratas

Seotud: “Õnneratta” Snafus ja metsikud hetked aastate jooksul

Wheel of Fortune on pärast esilinastust 1975. aastal lõbustanud lugematuid publikut, kuid aja jooksul ilmnevad vead. Alates selle algusest on mängusaates osalenud võistlejad, kes lahendavad sõnade mõistatusi, et võita raha ja muid auhindu. Pat Szak on saadet juhtinud alates 1981. aastast, teenides 19 Daytime Emmy nominatsiooni ja […]

Ainuüksi Sajek tunneb sel nädalal nostalgiat. Neljapäeval, 6. juunil Õnneratta Instagrami konto jagatud videos hoidis 67-aastane White pisaraid tagasi, mõeldes oma teekonnale koos saatejuhiga.

“Ma ei suuda uskuda, et homme on meie viimane etendus. Ma ei tea, mida need viimased 41 aastat minu jaoks tähendavad, aga ma proovin,” alustas ta. “8000 episoodi läks niimoodi. Kui ma esimest korda alustasin, olin ma nii roheline. Sa rahustasid mind ja muutsid mind nii enesekindlaks, Pat. Sa tegid minust selle, kes ma olen. Sa tõesti tegid.”

White lisas, et ta teab, et paar jääb ekraanivälisel ajal sõpradeks.

“Sa oled mulle nagu vend ja ma pean sind tõeliseks eluaegseks sõbraks, keda ma alati jumaldan. Ma armastan sind, Pat,” ütles ta.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pat Szak ja Vanna White on olnud sõbrad juba aastaid

Seotud: Õnneratta Pat Szaki ja Vanna White’i sõprus kestab aastaid

Pat Szak ja Vanna White on alati olnud koosluskeemia ülim näide, kuid nende õnn võis olla väga erinev. “Ma ei soovitanud Vannat ja Vanna teab seda,” ütles Sazek 2020. aastal telekanalile CBS Sunday Morning, mõeldes White’i peaaegu neli aastakümmet varem toimunud prooviesitlusele. “Mitte et ta poleks ilus […]

Pati tütar, Maggie Sazekkes on esinenud mitu korda Õnnerattas külalissaatejuhina ja on saate sotsiaalkorrespondent, kommenteeris: “Armastan sind @OfficialVanaWhite🤍.”

29-aastane Maggie intervjueeris neljapäeval Instagrami videos oma isa otsusest pensionile minna.

“Minu eesmärk oli saada tööd tehtud nii kaua, kui ma seda nõudsin. Ma eelistan lahkuda paar aastat liiga vara kui paar aastat liiga hilja,” sõnas ta. “Ma ei tahtnud, et see oleks aastapikkune jaburus “Oh, ta läheb ära”. Üritasin seda hooaega kohelda nagu iga teist.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *