Patrick J. Adams vihjab “Suits” taasühinemise filmile “Võimalik”

Fännid pole ainsad, kes rohkem Suits materjali järele sügelevad — Patrick J. Adams “Maha”, et võimaluse korral uuesti Mike Rossi mängida.

42-aastane Adams liitus endiste kostaaridega Sarah Rafferty, Amanda Shull, Dule Hill, Abigail Spencer ja USA tegevjuht Jeff Wachtel paneelile ATX televisioonifestivalil pühapäeval, 2. juunil pärast juriidilise draama populaarsuse taastumist. Küsimusele, kas näitlejad kordavad oma rolle, vastas Adams kiiresti: “Jah.”

“Ma ütlen seda inimesena, kellel pole võimu ega autoriteeti,” ironiseerib ta.

Tulevane spinoff-sari Suits: LA, märgib looja Aaron KorshSelle peamine “fookus” hetkel, Adams vihjas, et OG näitlejate uuesti kokku toomine on endiselt “kindlasti midagi, millest ta on huvitatud” kunagi, potentsiaalselt filmi kujul.

Seotud: Kõik, mida peate ‘Suite LA’ spinoffi kohta teadma

Suits frantsiis jätkub järjekordse spinoffiga, Suits L.A. Suits L.A.-s astuvad üles uued tegelased, keda kehastavad Stephen Amell, Brian Greenberg, Josh McDermitt ja Lex Scott Davis. See asub uues kohas, kuid asetseb algse seeriaga samas universumis. Suits jooksis üheksa hooaega alates 2011. aastast […]

“Kui see võiks juhtuda, siis sõltuks see miljonist asjast, aga kas see on võimalik? Ma arvan, et see on võimalik,” jätkas Adams.

Uus põlvkond vaatajaid avastas Suitsu eelmisel aastal pärast seda, kui nii Peacock kui ka Netflix selle voogesitamiseks kättesaadavaks tegid. Algne sari oli USA-s eetris aastatel 2011–2019 ja selles oli ka peaosa Gabriel Makht, Gina Torres, Rick Hoffman Ja Meghan Marklekes lahkus saatest pärast selle esimest seitset hooaega enne abiellumist Prints Harry.

Patrick J Adams Hints Sviidi kokkutulekufilm on võimalik 2

Meghan Markle, Sarah Rafferty, Rick Hoffman, Gina Torres, Patrick J. Adams ja Gabriel Macht. David Livingston / Getty Images

Keset saate voogesitusbuumi tegevprodutsent Gene Klein ütles TVLine’ile, et ta ei oleks üllatunud, kui taaskäivitamine teoks saab. “See on üks neist asjadest, mille puhul te ei imesta tänapäeval, kui keegi teile kunagi helistab,” ütles ta 2023. aasta juulis.

Küsimusele, kas 42-aastane Markle naaseb Rachel Jane’ina, oli Klein vähem optimistlik. “Ma arvan, et see pole võimalik,” ütles ta.

Mõni kuu hiljem kommenteeris Markle sarjas oma aega harva, märkides selle voogesituse edu. “Kas pole metsik?” Ta ütles 2023. aasta novembris toimunud üritusel Variety’s Power of Women ja lisas, et tal oli “tõeliselt lõbus aeg” saate kallal töötada “nii suurepäraste näitlejate ja meeskonnaga”.

Kõige šokeerivamad tegelaste lahkumised ja miks nad Mike Rossist Rachel Zane'i juurde läksid 277

Seotud: “Suits” tegelaskuju lahkub: Ken Mike Ross, Rachel Zane ja teised on jäänud

Suits on taaselustanud tänu voogedastusteenustele, kuid kuigi saade oli algselt eetris USA võrgus – aastatel 2011–2019 –, olid mõned suured tegelaskujud, mis vaatajaid üllatasid. Rachel Zane’il (Meghan Markle) ja Mike Rossil (Patrick J. Adams) võib kuluda paar hooaega, enne kui nad oma omaks võtavad. […]

Naljatades, et tal pole õrna aimugi, miks see saade jälle nii menukas oli, jätkas ta: “Raske on leida saadet, millest saaks vaadata paljusid osi, mis võiksid olla sellega seotud. Aga head saated kestavad. igavesti.»

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ametlikult kinnitati, et Suits LA näitlejad on töös selle aasta alguses Stephen Amell Nagu Ted Black, endine New Yorgi föderaalprokurör, kes “leiutas end uuesti, esindades Los Angelese võimsamaid kliente”. Ka staar istub selles jadas Brian Greenberg, Josh McDermitt Ja Lex Scott DavisKuid on ebatõenäoline, et ilmuvad algsed näitlejad.

“Ma arvan, et see on maailm, kuhu mõned tegelased võivad tulla [back]” ütles Mach veebruaris Adamsiga ühises intervjuus The Hollywood Reporterile.

Varem ühinesid endised kostaarid Kuldgloobustel ja ühinesid T-Mobile’i reklaamklipiga, kuid mis puudutab nende ülikondade rollide taastamist, pole ametlikke plaane tehtud. “Minult pole veel küsitud,” ütles Adams väljaandele. “See näeb välja nagu spinoff, kus nad loovad uut maailma uute tegelaste ja täiesti uue looga.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *