Prints William “nägi Taylor Swifti Wembley show’sse sisenedes õudusunenägu” ja “jääs prints George’i ja printsess Charlotte’iga hiljaks”, et staari kohtuda ja tervitada, väidab siseringi teadlane.

Prints William “nägi Taylor Swifti Wembley show’sse sisenedes õudusunenägu” ja “jääs prints George’i ja printsess Charlotte’iga hiljaks”, et staariga kohtuda, väidab siseringi teadlane.

42-aastane Walesi prints viis oma kaks vanemat last reedel Taylori kolmest väljamüüdud Londoni näitusest esimesele.

Kuninglikud pereliikmed nautisid kolmetunnist kontserti staadionil kastist, mis mahutab 90 000 inimest.

Kuid sisering väidab, et kuningliku perekonna teekond Wembleysse ei kulgenud sujuvalt – ja nende aja pärast valitseb “paanika”.

Nad ütlesid Hello!’ile: “Nad nägid õudusunenägu, nad jäid väga hiljaks, kuid plaanisid varakult kohale jõuda, et saaksid enne Tayloriga kohtuda ja tere öelda, sest teadsid, et tahavad varakult lahkuda.

Pildil: prints William, prints George ja printsess Charlotte poseerivad koos Taylor Swifti ja Travis Kelce’iga selfie’t enne tema esimest Londoni etendust reede õhtul

“Neil oli jäänud vaid 25 minutit, nii et pärast kiiret kohtumist ja tervitamist läksid nad enne etenduse algust oma kasti ja sellega seoses tekkis natuke stressi ja paanikat, sest see võttis liiga kaua aega.”

Insaider väitis ka, et prints William ja tema lapsed püüdsid jääda kasti taha, et mitte etenduse ajal endale liiga palju tähelepanu tõmmata.

Walesi prints tegi aga Taylori 2014. aasta hiti Shake It Off puhul erandi.

Kuninglikku meest nähti kasti ees keskel, kui ta alustas esinemise jaoks oma kuulsat “Baba tantsu”.

Enne etendust toimunud kohtumise ja tervitamise ajal poseeris Taylor koos kuningliku perekonna ja oma poiss-sõbra Travis Kelcega, kes eile õhtul koos staariga laval oli, selfie tegemiseks.

Walesi prints ja printsess postitasid südantsoojendava foto oma Instagrami järgmisel hommikul koos pealdisega: “Aitäh, Taylor Swift suurepärase õhtu eest!”

Arvatakse, et prints William ja Taylor Swift kohtusid esmakordselt 2013. aastal, kui nad esitasid koos Jon Bon Joviga Kensingtoni palees toimunud heategevusüritusel laulu Livin’ on a Prayer.

Ürituse korraldajate sõnul oli Kensingtoni palees toimunud talvevalgete galaõhtul esinemine täiesti ettevalmistamata.

FOTOD: Taylor Swiftit nähti Wembley staadioni jooksu esimesel õhtul esinemas oma

FOTOD: Taylor Swiftit nähti Wembley staadioni jooksu esimesel õhtul esinemas oma “kartmatul” ajastul

Walesi prints ja printsess postitasid selfie (pildil) oma Instagrami järgmisel hommikul koos pealdisega:

Walesi prints ja printsess postitasid selfie (pildil) oma Instagrami järgmisel hommikul koos pealdisega: “Aitäh, Taylor Swift suurepärase õhtu eest!”

Kirjeldades eksprompt pidu pühapäeval The Mailile antud intervjuus vahetult pärast sündmust, ütles Taylor: “Ma kuulen tema häält ja see on päris hea. Ilus toon. Pean ütlema, et tal on staaride kvaliteet ja kui ta tahab, et ma temaga uuesti laulaks, siis olen kohal.

2021. aasta sündmusest rääkides ütles Yuvraj, et täitis nõudeid “nagu kutsikas”, kui glamuurne popstaar tellis ta lavale eksprompt koos Jon Bon Joviga esinema.

Päeva alguses esines Buckinghami palee sõjaväebänd Shake It Off, et tähistada Erase turnee Londonis.

Pärast seda, kui ilmusid kaadrid Williami ekstaatilisest tantsust, väitsid kuninglikud fännid, et Tayloriga tehtud selfid heitsid Sussexi hertsogile ja hertsoginnale varju.

Väidetavalt osales Meghan kuu alguses samal LA areenil Taylor Swifti kontserdil, kuigi Swiftiga selfisid pole ilmunud.

Kaadrid Williami tantsimisest erinesid suuresti Harry käitumisest, kui ta ja ta naine Meghan Markle käisid mullu septembris Los Angelese Sophie staadionil Beyoncé esinemisel.

Kui Sussexi hertsoginna näis etendust nautivat, oli Harry pettunud ja vaatas sageli lava asemel oma telefoni.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *