Prints William räägib noortele fännidele imearmsas videos, et tema tütrel on eksamid – kui ta küsib, kus printsess Charlotte oli D-Day ürituste ajal Portsmouthis

Prints William oli kolmapäeval iga toll isa, kui ta rääkis noorele fännile hellitavalt oma üheksa-aastase tütre prooviärevusest.

Walesi prints oli D-Day üritusel Portsmouthis avalikkuse ees, kui tüdruk, naine, keda ta inspireeris oma emaks kutsuma, küsis, kus on printsess Charlotte.

Prints William kummardus oma isapoolset külge näidates, et rääkida otse väikese lapsega, kelle nimi on Taylor, ja selgitas: “Charlotte on koolis, Charlotte’il on testid”.

Ta täpsustas: “Jah, ta on testi teinud”, enne kui paljastas, et tema keskmine laps, kes õpib koos õdede-vendadega Berkshire’is Lambrooki koolis, “ei oodanud seda täna hommikut”.

Seejärel, nagu iga toetav vanem, hoidis prints näpud risti ja lisas: “Loodan, et kõik läheb hästi.”

Prints William alandas ja selgitas, et printsess Charlotte ei saanud seal olla, kuna ta sooritas koolis eksameid

Naeratav kuninglik fänn naeris, kui kohtus prints Williamiga, kes selgitas tabavalt, et printsess Charlotte tegi koolis eksamit.

Vahetuse alguses õnnitles prints William Taylorit tema carti puhul, öeldes plaksutades braavo.

Ta küsis ka, kas talle meeldis täna kell 12.30 toimunud Red Arrows lendamööda.

Prints William andis enne oma noore fänniga kohtumist värske ülevaate Walesi printsessi seisundist, kuna avaldas, et tema abikaasale meeldiks täna koos temaga D-päeva juubeliüritusel osaleda.

Kuninglik perekond ühines täna pärastlõunal Portsmouthis toimunud üritusel kuningas Charlesi ja kuninganna Camillaga.

Pärast liigutava kõne pidamist veteranidele ja juhtivatele poliitikutele kohtus William avalikkusega, sealhulgas sõjakangelasega, kes hoolitses oma naise eest keset tema käimasolevat vähiravi.

X-le postitatud kaadrites võib näha Yuvrajit ütlemas: “Tänan teid, temaga on kõik korras. Ta oleks tahtnud täna siin olla.

Kuninglik perekond paljastas, kuidas Kate’i vanaema Valerie Middleton rääkis naistega, kes töötasid Bletchley Parkis koodimurdjatena.

Kuninglik peremees jätkas: “Ma tuletasin kõigile meelde, kuidas tema vanaema Bletchleys teenis, nii et tal on mõne siinse daamiga üsna palju ühist.”

Üheksa-aastane printsess Charlotte (pildil) õpib Berkshire'is Lambrooki koolis, kus õpivad ka tema õed-vennad prints George (10) ja prints Louis (6).

Üheksa-aastane printsess Charlotte (pildil) õpib Berkshire’is Lambrooki koolis, kus õpivad ka tema õed-vennad prints George (10) ja prints Louis (6).

Walesi prints rääkis Portsmouthis D-Day üritusel otsekoheselt, kui noor tüdruk, naine, keda ta inspireeris oma emaks kutsuma, küsis, kus on printsess Charlotte.  Pildil Walesi prints ja printsess koos lastega Lambrooki koolis 2022. aastal

Walesi prints rääkis Portsmouthis D-Day üritusel otsekoheselt, kui noor tüdruk, naine, keda ta inspireeris oma emaks kutsuma, küsis, kus on printsess Charlotte. Pildil Walesi prints ja printsess koos lastega Lambrooki koolis 2022. aastal

Pildil: Walesi printsi nähti täna Portsmouthis D-päeva aastapäeva tseremoonial pöördumas enam kui 500 relvajõudude liikme poole.

Pildil: Walesi printsi nähti täna Portsmouthis D-päeva aastapäeva tseremoonial pöördumas enam kui 500 relvajõudude liikme poole.

Varem ütles kuninglik pere ühele naisele: „Minu naise vanaema tegi sama, mis sina. Catherine sai sellest teada oma elu lõpus.

Valerie ja tema kaksikõde Mary töötasid Bletchley Parki majas Hut 16, mis praegu asub Milton Keynesis, ning ta kuulus koodimurdjate meeskonda, kes paljastas Saksa Enigma Machine’i saladused – aidates lõpuks võita Suurbritannia sõja.

2019. aastal teatas ajalehe Daily Mail Richard Eden, et Valerie ei hinganud kunagi sõnagi, kui Walesi printsess küsis temalt lapsepõlves tehtud sõjapüüdluste kohta.

“Ta oli nii salajas vandunud, et ei saanud seda meile kunagi öelda,” rääkis Kate 2019. aastal Milton Keynesi lähedal asuvas mõisas ringkäigul külas käivatele koolilastele.

“Kui ta oli elus, ei saanud ta kahjuks kunagi sellest rääkida.”

Valerie määrati koos tema kaksikõe Maryga – Kate’i tädi – ja nad jälgisid diplomaatilist liiklust salajastest kuulamisjaamadest.

Selles rollis olid nad tunnistajaks ühele kõige erakordsemale hetkele Bletchley ajaloos – kuna kaksikud juhtisid seda, kui sõnum, mille järgi Jaapan oli alistunud, pealt võeti.

Enne oma noore fänniga kohtumist andis prints William ülevaate Walesi printsessi seisundist, kuna avaldas, et tema abikaasale meeldiks täna D-päeva juubelil temaga ühineda.

Enne oma noore fänniga kohtumist andis prints William ülevaate Walesi printsessi seisundist, kuna avaldas, et tema abikaasale meeldiks täna D-päeva juubelil temaga ühineda.

Pildil: Walesi printsess 2021. aasta mais.  Walesi printsessi Valerie Middletoni vanaema töötas Teises maailmasõjas koodimurdjana

Pildil: Walesi printsess 2021. aasta mais. Walesi printsessi Valerie Middletoni vanaema töötas Teises maailmasõjas koodimurdjana

See tähendas, et nad olid koos George VI ja peaminister Winston Churchilliga esimeste inimeste seas, kes said teada, et Teine maailmasõda on lõppenud.

2016. aastal avaldas Kate austust oma surnud vanaemale – kes suri 2006. aastal – ja ütles, kui uhke ta saavutatu üle on.

Printsess ütles GCHQ mõistatuste raamatule ettekandjat kirjutades: “Nad rääkisid harva oma sõjaaja teenistusest, kuid nüüd teame, kui olulised olid Bletchley Parki mehed ja naised, kui nad lahendasid riigi kõige raskemaid probleeme.

„Uuel sajandil jätkasid nende järeltulijad GCHQ-s seda intellektuaalset traditsiooni. Nagu nende Bletchley eelkäijad, on nad hästi tuntud oma neurodiversiteedi tunnustamise ja vaimse heaolu olulisuse mõistmise poolest.

2019. aastal avaldas Kate austust oma vanaemale, kandes mälestuspühapäeval kenotaafile pärja asetades spetsiaalset “koodimurdjate” moonist prossi.

Selle aasta alguses avaldas Walesi printsess emotsionaalses videosõnumis, et ta on vähiravil ja astub sammu tagasi avalikest kohustustest.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *