Prints William saabub Hugh Grosvenori pulma pärast seda, kui võõrdunud vend Harry kutsest keeldub

Prints William saabub aasta seltskonnapulma.

41-aastast Walesi printsi märgati reedel Põhja-Inglismaal Chesteri katedraalis kõndimas, kus tema kauaaegne sõber Hugh Grosvenor sõlmib 31-aastase Olivia Hensoniga sõlme.

Märkimisväärne on see, et tema naine Kate Middleton ei ole tema kõrval olnud, kuna ta jätkab vähiravi suletud uste taga.

41-aastast Walesi printsi märgati enne tseremooniat Chesteri katedraali sisenemas. Samir Hussaini traatpilt

Hugh Grosvenori pulmad Olivia Hensoniga toimuvad Chesteri katedraalis. Grosvenor2023/PA

Kuningas Charles jättis omalt poolt pidustused vahele pärast seda, kui naasis Prantsusmaalt, et austada veterane ajaloolise D-päeva maabumise 80. aastapäeval.

Kolme lapse isa nägi klassikalises ansamblis halli alaosa ja karge valge särgi peal musta frakiga stiilne välja.

William kiirustas katedraali sisse, tervitamata väljapoole kogunenud suurt rahvahulka.

Printsess Eugenie’d nähti ka kuninglikule teenistusele saabumas. AFP Getty Images kaudu

Williami nõbu printsess Eugenie’t nähti samuti saabumas uhkele jumalateenistusele, et näha Grosvenorit, ühte Suurbritannia rikkamaid mehi, ja Henson nimetas neid “I dos”.

William osaleb 400 inimesega tseremoonial, sest 33-aastane Grosvenor on prints George’i ristiisa.

Westminsteri hertsog on ka prints Harry ja Meghan Markle’i poja Archie ristiisa, kuid Sussexid keeldusid kutsest pulmas osaleda.

Enne Grosvenori pulma paljastas Chesteri dekaan, et jumalateenistus oleks tänapäevases inglise keeles, et kajastada “kaasaegset paari”.

Klassikalises ansamblis, millel olid hallid põhjad ja must frakk karge valge särgi peal, nägi William välja stiilne. Sameer Hussaini traatpilt

Chesteri tänavatel ääristasid tohutud rahvahulgad, lootes külalistele pilgu heita. AFP Getty Images kaudu

Tseremooniale järgneb “intiimne koosviibimine” Eton Hallis, Grosvenori 11 000 aakri suuruses perekonnamõisas, kus toimub vastuvõtt.

The Sunday Times kirjeldas sündmust kui “aasta kõige kuninglikumat mittekuninglikku pulma, mis viib Suurbritannia vanimate ja jõukamate aristokraatlike perekondade liikmed põhja poole”.

Prints William ei tervitanud katedraali ees ootavaid kuninglikke perekondi. AFP Getty Images kaudu

41-aastane Walesi prints oli oma kauaaegse sõbra pulma ametnik. Getty Images

Pulmade eel rääkides ütles paari pressiesindaja, et nad “võtsid pulmade planeerimisel väga ettevaatlikult, pannes oma isikliku pitseri kõikidele korraldustele ja tehes teadlikke jõupingutusi kohalike ja piirkondlike tarnijate kaasamiseks päeva erinevatesse aspektidesse.”

Neljapäeva õhtul märgati printsess Eugenie’t lähedal asuvas Grosvenori hotellis koos kaaskülalistega pulmaeelseid jooke nautimas.

Eugenie kohalolekut Grosvenori pulmas ei kinnitatud varem.

Alustage oma päeva sellega, mida peate teadma

Hommikuaruanne sisaldab viimaseid uudiseid, videoid, fotosid ja palju muud.

Täname registreerumast!

Grosvenori, kelle pärandi väärtus on hinnanguliselt 12,6 miljardit dollarit, tutvustasid Hensonile 2021. aastal ühised sõbrad.

Hoolimata sellest, et Sussexi hertsog ja hertsoginna kutsuti pulma, keeldus 39-aastane Harry kutsest, et vältida oma taaskohtumist võõrdunud venna Williamiga, kes heidaks varju pulmadele.

William on Grosvenoriga (vasakul) sõber olnud aastaid. Getty Images

Üks allikas rääkis detsembris lehele Six, et Harry helistas Grosvenorile isiklikult, et olukorda selgitada, ja paar leppis kokku, et parim oleks, kui ta ei tuleks.

“Harry sai paar kuud tagasi kaardi “salvesta kuupäev”, kuid helistas Hugh’le ja ütles, et oleks liiga ebamugav, kui tema ja Meghan Markle oleksid seal, nii et ta vabandas ja Hugh sai aru,” jagas siseringi teadlane.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *