Prints Williamit märgati Chesteri katedraalis Westminsteri hertsogi pulmade ajal

Prints William Sameer Hussain / WireImage

Prints William Läks üksi oma pulma välja Hugh GrosvenorWestminsteri hertsog ja Olivia Henson.

41-aastast Williamit märgati reedel, 7. juunil Inglismaal Chesteris Chesteri katedraali saabumas traditsioonilises mustas hommikuülikonnas. Väidetavalt tegutses ta ürituse ajal korrapidajana.

Williamiga, kes on Grosvenoriga pikka aega sõber olnud, liitusid reedel peigmees ja Hensoni lähimad sugulased. Grosvenor kandis samuti hommikuülikonda, Henson aga pikkade varrukatega pruutkleiti, millel oli lilledest inspireeritud tiaara.

Kuigi lähedane paljudele Grosvenori kuningliku perekonna liikmetele, sealhulgas Williami nüüdseks võõrandunud vennale, Prints Harry — Chesteri katedraali pulmas osales ainult Walesi prints. 39-aastane Harry elab Californias, mis on tõenäoliselt ka tema puudumise põhjuseks. Williamil on kolm last – prints George (10), printsess Charlotte (9) ja prints Louis (5) –, keda prints jagab oma naisega. Printsess Kate Middleton — puudus samuti, kuna üritus langes koolipäevale (William paljastas selle nädala alguses, et Charlotte’il on praegu testid.)

2024. aasta kuulsuste pulmad: kes abiellusid sel aastal

Seotud: 2024. aasta kuulsuste pulmad: kes abiellusid sel aastal

Kuldse bakalaureuse staar Gerry Turner, Lauren Alaina, Usher ja teised kuulsused abiellusid kabelis 2024. aastal. Turner kohtus Theresa Knistiga 2023. aasta lõpus eetris olnud Bachelor Nationi spinoffi avahooajal. Mõni nädal pärast nende televisiooniettepanekut abiellusid Turner ja Niste jaanuaris otse-TV tseremoonial […]

Kuigi William on hiljuti esinenud mitmel korral sooloesinemisega – ta viibis neljapäeval, 6. juunil Prantsusmaal, et mälestada D-päeva –, on 42-aastane Kate isiklikult võidelnud vähiga.

Prints Williamit märgati Chesteri katedraalis Westminsteri hertsogi pulmadeks 23

Hugh Grosvenor, 7. Westminsteri hertsog ja Olivia Henson Alan Chapman/Dave Bennett/Getty Images

Kate kinnitas märtsis, et pärast paar kuud varem tehtud edukat maooperatsiooni diagnoositi tal tuvastamatu vähivorm. Walesi printsess on praegu läbimas ennetavat keemiaravi.

“William ja mina teeme kõik endast oleneva, et seda oma noore pere huvides isiklikult töödelda ja juhtida,” ütles Kate Kensingtoni palee avaldatud videos märtsikuus. “Nagu võite arvata, võttis see aega. Mul kulus aega, et taastuda suurest operatsioonist, et alustada ravi.

Prints Williamit näeb Chesteri katedraalis Westminsteri hertsogi pulmas 22. päeval

Hugh Grosvenor, 7. Westminsteri hertsog ja Olivia Henson Alan Chapman / Dave Bennett / Getty Images

Ta jätkas toona: “Ma olen hästi ja muutun iga päevaga tugevamaks, keskendudes asjadele, mis aitavad mul terveneda nii vaimus, kehas kui ka vaimus. Williami kõrval on suurepärane lohutuse ja kindlustunde allikas, nagu ka armastus. nii paljud teist, toetus ja lahkus tähendab meile mõlemale palju.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Prints Williamit märgati Chesteri katedraalis Westminsteri hertsogi pulmas 21

Prints William Chris Jackson / Getty Images

Kate on taastumise ajaks tühistanud kõik oma avalikkuse ees seisvad kihlused ning mitmed teated näitavad, et ta võiks sügisel tööle naasta. Vahepeal märkis Kate oma märtsikuu avalduses, et jätkab oma ametlike kohustuste täitmist pärast seda, kui tema arstid on saanud meditsiinilise loa.

“[Kate’s team is] Hinnake ümber, mida ta saab naastes enda peale võtta,” avaldas allikas eksklusiivselt ajalehe Us Weekly viimases numbris. “Ta ei pruugi kunagi naasta sellesse rolli, milles inimesed teda varem nägid.”

Kate peaks ka oma iga-aastase Trooping the Colori tähistamise vahele jätma Kuningas Charles IIITema sünnipäev on järgmisel nädalavahetusel. 75-aastane Charles on võidelnud avalikustamata vähivormiga ja jätkas aprillis oma avalike kohustuste täitmist.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *