Printsess Beatrice üllatab 9-aastast leukeemiat põdevat tüdrukut, kui ta külastab oma kunstinäitust Londonis Christie’s

Ühel üheksa-aastasel leukeemiat põdeval tüdrukul oli eriline päev, kui printsess Beatrice külastas oma kunstinäitust Londonis Christie’s.

Poppy Blackburnil, kellel diagnoositi kolmeaastaselt verevähk, täitus oma unistus, kui Londoni galerii nõustus tema kunstiteoseid eksponeerima Art of Wishes, rahakogumisalgatuse kaudu, mis toetab heategevusorganisatsiooni Make-A-Wish UK.

Printsess Beatrice kuulis Poppy soovist eelmisel aastal Art of Wishes Galal ning soovis üheksa-aastasega kohtuda ja tema kunstiteoseid näha.

35-aastane üllatas Poppyt ja tema perekonda täna Christie’sis, kus Poppy tegi Beatricele näitusel erilise ringkäigu.

Beatrice, kelle emal Sarah Fergusonil diagnoositi hiljuti rinnavähk ja nahavähk, jäi noort kunstnikku soojalt kallistama.

Printsess Beatrice tähistas täna üheksa-aastase Poppy Blackburni päeva, kui ta külastas tema näitust Londonis Christie’s

Yorki hertsogi ja hertsoginna tütar lõikas selleks puhuks elegantse figuuri ning kandis plisseeritud musta satiinseelikut ja elegantset kuldsete nööpidega bleiserit.

Pärast üheksa-aastase kallistamist, kellel on leukeemia ehk verevähi vorm, naeratas Beatrice, et teha fotot Poppy perekonnaga, sealhulgas tema ema, Stephanie, õe, Daisy ja Art of Wishes asutaja Batia Oferiga.

Näitus, mis avatakse avalikkusele mais nädalaks, sisaldab 28 Poppy maali, mis visualiseerivad tema vähiteekonda.

Lisaks maalidele eksponeeris Poppy ka oma julgushelmeid, millest igaüks tähistas haiglakülastust, ööbimist või raviviisi.

Poppy veetis suurema osa oma algusaastatest haiglas pärast seda, kui tal diagnoositi leukeemia kolmeaastaselt.

Kunst pakub Poppyle põgenemist, samal ajal kui paljud tema eakaaslased koolis lõbutsevad. Tema ema Stephanie selgitas:[Art] Viis ta haiglatoast välja ja oma kujutlusvõimesse.

Kui Poppy avastas, et tal on soov täita, teadis ta kohe, et soovib oma kunsti jagada.

Heategevuse kaudu sai Poppy näituseks valmistudes aega veeta kunstnike Chantal Joffe, Ben Low ja Hannah Shergoldiga.

Leukeemiahaige Poppy unistab Art of Wishesi tõlgitud kunstinäitusest (L-R: Poppy vanemad, õde Daisy, Poppy, printsess Beatrice, Art of Wishes asutaja, Batia Ofer).

Leukeemiahaige Poppy unistab Art of Wishesi tõlgitud kunstinäitusest (L-R: Poppy vanemad, õde Daisy, Poppy, printsess Beatrice, Art of Wishes asutaja, Batia Ofer).

Poppy kunstiteos visualiseerib tema vähikogemust, sealhulgas ravi ja haiglakülastusi

Poppy kunstiteos visualiseerib tema vähikogemust, sealhulgas ravi ja haiglakülastusi

Näitusel on Poppy's Beads of Courage (pildil), millest igaüks tähistab haiglakülastust, ööbimist või ravi.

Näitusel on Poppy’s Beads of Courage (pildil), millest igaüks tähistab haiglakülastust, ööbimist või ravi.

“Nende stuudiosse kutsumine oli väga isiklik. Poppy astus sisse ja läks kohe tööle,” rääkis Stephanie.

Ta lisas: “Chantal, Ben ja Hannah võtsid ta väga vastu – mõne minuti pärast valas ta lõuendile värvi.

Täiendava üllatusena kuulis Poppy lugu ka Poppy lemmikkunstnik David Hockney, kes saatis talle kingitusi ja signeeritud raamatu.

“Willingi kogemus on tema jaoks olnud uskumatu, ta on kasvanud enesekindluseks ja ta arutab hea meelega oma haiglas viibimise aega,” ütles Stephanie.

Ta lisas: “Soov tähistab aega tema elus, mil Poppy saab kunsti- ja fantaasiamaailma sisenedes tõeliselt olla tema ise.”

Noor kunstnik, kellel diagnoositi kolmeaastaselt leukeemia, sai kingituse ka ühelt oma lemmikartistilt - David Hockeylt (ühe kingitusega on kujutatud Poppyt).

Noor kunstnik, kellel diagnoositi leukeemia kolmeaastaselt, sai kingituse ka ühelt oma lemmikartistilt – David Hockeylt (ühe kingitusega on kujutatud Poppyt).

David Hockey kuulis Poppy näitusest soovide kunsti kaudu ja saatis talle mõned kingitused

David Hockey kuulis Poppy näitusest läbi Art of Wishes ja oli nii inspireeritud, et saatis talle mõned kingitused

Tänutäheks kogus Poppy raha Make-A-Wish jaoks, müües veebioksjonil 18 oma originaalteost ja piiratud tiraažis trükiseid, kogudes 8500 naela, et aidata täita rohkem soove raskelt haigetele lastele.

Art of Wish asutaja ja juhataja Batia Ofer kommenteeris: „Mul on hea meel ja au toetada seda uskumatut näitust ja soovi.

“Poppy on inspireeriv, andekas noor kunstnik ja tema tahe sümboliseerib kunsti jõudu ning toob lastele optimismi ja rõõmu, kui nad seda kõige rohkem vajavad.”

Art of Wishes on kogunud raha Make-A-Wish UK jaoks alates 2017. aastast ning kogunud raha kogumisürituste ja kunstioksjonite kaudu, kus osalevad sellised kunstnikud nagu Tracey Emin, Jenny Saville ja JD Fadozutimi, rohkem kui 12 miljonit naela.

Mis on leukeemia?

Leukeemia on vähk, mis algab verd moodustavast koest, tavaliselt luuüdist.

See põhjustab ebanormaalsete valgete vereliblede ületootmist, mis võitlevad infektsiooniga.

Kuid rohkem valgeid vereliblesid tähendab, et teistele rakkudele, sealhulgas punalibledele, mis transpordivad hapnikku ümber keha, ja vereliistakutele, mis moodustavad naha lõikamisel verehüübe, on vähem ruumi.

Leukeemiat on erinevat tüüpi, mis on määratletud vastavalt immuunrakkudele, mida nad mõjutavad ja kuidas haigus areneb.

Ühendkuningriigi Cancer Researchi andmetel diagnoositi 2015. aastal Ühendkuningriigis leukeemia 9900 inimesel.

Ameerika Ühendriikides öeldi riikliku vähiinstituudi andmetel eelmisel aastal umbes 60 300 inimesele, et neil oli see haigus.

Enamikul juhtudel puudub ilmne põhjus, vähk ei ole nakkav ega pärilik.

Leukeemia muutub üldiselt vanusega sagedasemaks – erandiks on äge lümfoblastne leukeemia, mis esineb kõige sagedamini lastel.

Muud riskitegurid hõlmavad meessoost olemist, kokkupuudet teatud kemikaalide või kiirgusega ning teatud luuüdi häireid.

Sümptomid on tavaliselt ebamäärased ja aja jooksul süvenevad.

See võib hõlmata järgmist:

Väsimus, sagedased infektsioonid, higistamine, tugevad menstruatsioonid, ninaverejooks või igemete veritsemine, õhupuudus

Äge leukeemia, mis progresseerub kiiresti ja agressiivselt, on sageli ravitav keemiaravi, kiiritusravi või tüvirakkude siirdamisega.

Haiguse krooniline vorm, mis tavaliselt progresseerub aeglaselt, on ravitav, kuid sageli elavad need patsiendid selle haigusega kaasa.

Allikas: Leukeemia ravi

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *