Printsess Beatrice’i endise poiss-sõbra Paolo Liuzzo surma põhjus

Printsess Beatrice (ees) ja printsess Eugenie osalevad Londonis Buckinghami palees toimuval Sovereign Garden Partyl. UE Mok/PA juhe

Printsess BeatriceTema endine poiss-sõber Paolo Liuzzo Daily Maili lahkamisaruande kohaselt suri veebruaris pärast fentanüüli, kokaiini, ketamiini ja tänavaravimi bromasolaami üleannustamist.

41-aastane Liuzzo avastati Miamis hotellist CitizenM WorldCenter 7. veebruaril kell 15.22 (ET), teatas Miami politseijaoskond aprillis ajakirjale Us Weekly. Neljapäeval, 6. juunil Mail avaldatud lahkamisaruande kohaselt kuulutati ta surnuks kell 15.34 (ET).

Miami-Dade’i maakonna meditsiinilise läbivaataja osakond otsustas, et Liuzzo ametlik surmapõhjus on äge kombineeritud ravimite toksilisus.

“Hotelli töötajad leidsid surnud tema hotellitoast reageerimata,” seisis raportis. «Tulepääste reageeris ja tunnistas ta kohapeal surnuks kell 15.34. Politsei on kohapealt konfiskeerinud suures koguses narkootikume.

Kuningas Charles III-st printsess Eugenieni – kuninglik pärimisliin

Seotud: Kuninglike pärimisliinide jaotus

Kuninglik pärimisliin on liikunud ja liikunud – aga kus on Briti kuninglikud perekonnad, kui on vaja troonijärjekorras oma kohale asuda? Kuninganna Elizabeth II on olnud Rahvaste Ühenduse juht alates 1952. aastast, mil ta 2022. aasta septembris suri. […]

“Teadti, et ta tarvitas narkootikume, kuid mida ta kasutas, oli teadmata,” seisab sotsiaalajaloo rubriigis tema ema esitatud teabe põhjal.

Beatrice, 35, kelle tütar Prints Andrew ja endine naine Sarah FergusonHakkas Liuzzoga kohtamas käima 2005. aastal, kui naine oli 17-aastane ja mees 24-aastane.

Ferguson ütles toona, et pooldab vanusevahest hoolimata romantikat. “Meil kõigil on oma teekond ja me peame oma teed õppima, kuid Beatrice on varsti 18-aastaseks saav tark tüdruk, kellel on palju sõpru, sealhulgas Paolo,” ütles ta toona avalikus avalduses.

Kõige hämmastavamad kuninglikud pulmakleidid -

Seotud: Kõige hämmastavamad kuninglikud pulmakleidid üldse

Pole midagi glamuursemat kui kuninglik pulm – välja arvatud kuninglik pulmakleit! Klõpsake läbi, et näha meie iganädalasi lemmikkuninglikke pulmakleite Kate Middletonilt, Hispaania kuninganna Letizialt, Rootsi printsess Madeleine’ilt ja mujalt!

Beatrice ja Liuzzo kohtusid vähem kui aasta, enne kui nad 2006. aastal lahkusid.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Beatrice abiellus ettevõtjaga Eduardo Mapelli Mozzi Juulis 2020. Neil kahel on tütar Sienna, kelle nad tervitasid 2021. aasta septembris. Kuninglik pereema on ka Mozzie poja Christopher Wolffi kasuema, keda ta jagab oma endise kihlatuga. Dara Huang.

Beatrice pole Liuzzo surma avalikult kommenteerinud.

Kui teie või teie tuttav on hädas ainete kuritarvitamisega, võtke ühendust ainete kuritarvitamise ja vaimse tervise teenuste administratsiooni (SAMHSA) riikliku abitelefoniga numbril 1-800-662-HELP (4357). https://www.samhsa.gov/find-help/national-helpline

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *