Printsess Beatrice’i kasupoja Dara Huangi ema jagab armsat videot, kuidas poeg Wolfie tema kõrval joonistab

Printsess Beatrice’i kasupoja ema jagas Instagramis armsat videot, kuidas ta temaga maali teeb.

Dara Huang, 41, Christopher ‘Wolfi’ Mapelli Mozi, kaheksa, tema endine kihlatu Edo Mapelli Mozi, 40, kes on nüüd abielus kuninga õetütrega.

Ameerika arhitekt, kes varem projekteeris hotelli Four Seasons jaoks, jagas täna oma sotsiaalmeedia kontol samm-sammult juhendit, kuidas luua oma kodus “uskumatu maal”.

Klipis nähakse Wolfiet entusiastlikult oma kunstiteoseid loomas, samal ajal kui ema teeb teda eraldi lõuendil.

“Baby Basquiat valmimisel”, kirjutas uhke ühe lapse ema video pealkirjaks, viidates tõenäoliselt Ameerika kunstnikule Jean-Michel Basquiat’le.

Printsess Beatrice’i kasupoja ema jagas Instagramis armsat videot, kuidas ta temaga maali tegi

“Ma joonistan koos oma pojaga, nii et ta peab kasutama samu materjale ja värve, mida mina,” selgitas Dara klipis enne oma sammude kirjeldamist.

Ta selgitab, kuidas ta alustab kõigepealt söekontuuridega, näiteks mitu ringi, enne kui lisab põhivärvi. Seejärel lisas ta maalile teise värvikihi.

Samal ajal on Wolfie kunstiteostes W-täht ja muud koomiksilaadsed kujundid, kusjuures noormees kirjutab lõuendile alla oma nime.

Fännid olid maalist lummatud, kommentaaride lahtrisse kirjutas üks: “Ilus!! Wolfie on väga kiiresti kasvanud ja on peagi oma armastavast emast pikem. Nii andekas.’

Teine ütles: “Kui armas. Milline hämmastav side teil ja Hundiga on. Hea töö.’

Veebruaris ajakirjaga Architecture Magazine rääkides rääkis Dara, kuidas tema kasvatus inspireeris tema tööd.

Ta selgitas: “Mulle meeldis lapsepõlves joonistada ja see viis karjäärini arhitektuuris.

„Kasvades imestasin erinevaid kultuure ja nende ainulaadset arhitektuuri. Mäletan, et olin lummatud sellest, kuidas erinevad ruumid mind tundsid ja kuidas disain võib meie kogemusi põhjalikult mõjutada.

41-aastane Dara Huang jagab Christopher 'Wolfi' Mapelli Mozi (8) oma endise kihlatu Edo Mapelli Moziga (40), kes on nüüd abielus kuninga õetütrega. Ameerika arhitekt, kes varem projekteeris hotelli Four Seasons jaoks, jagas täna oma sotsiaalmeedia kontol samm-sammult juhendit, kuidas luua oma kodus

41-aastane Dara Huang jagab Christopher ‘Wolfi’ Mapelli Mozi (8) oma endise kihlatu Edo Mapelli Moziga (40), kes on nüüd abielus kuninga õetütrega.

Klipis võib Wolfiet näha entusiastlikult oma kunstiteoseid loomas, samal ajal kui ema teeb teda eraldi lõuendil.

Klipis võib Wolfiet näha entusiastlikult oma kunstiteoseid loomas, samal ajal kui ema teeb teda eraldi lõuendil.

Christopher ‘Wolfi’ Mapelli Mozzi sündis 28. märtsil 2016. Dara ja Edo läksid oma teed kaks aastat hiljem, 2018. aastal.

Wolfie esines oma esimese kuningliku kihlamisega mullu detsembris Westminsteri kloostri jumalateenistusel Together at Christmas Carol koos prints George’i, printsess Charlotte’i ja prints Louisiga.

Eelmisel aastal paljastas printsess Beatrice’i kasulaste ema oma salapärases Instagrami postituses, et 2023. aasta oli tema jaoks „tõeliselt väljakutseid pakkuv aasta”.

Dara jagas oma 62 000 Instagrami jälgijaga avameelset postitust, milles paljastas, et see oli olnud „kõige muutuste” aasta.

Lisaks snapsidele tegi ta aastaringselt ka erinevaid asju, sealhulgas reisisid Miamisse, Londonisse, Pariisi, Veneetsiasse, Ibizale, Frankfurti, New Yorki ja Kreekasse.

Arhitekt ei avaldanud, millised on tema väljakutsed, kuid ütles, et tema arvates on 2024. aasta parem.

“2023 oli minu jaoks tõeliselt väljakutseid pakkuv aasta,” ütles ta. “Ma ei lasku detailidesse, kuid kindlasti kõige rohkem muutustega aasta.”

“Ma pole kindel, miks, aga mul on lihtsalt selline tunne, et 2024 saab olema meie aasta ja sellest tuleb palju positiivsust ja ma olen nii põnevil ja valmis!” lisas ta.

“Mõned “tööpäevad”, mil pean tööle sõitma, ja muudan selle ka “puhkusepäevaks”: Miami, London, Pariis, Veneetsia, Ibiza, Frankfurt, NYC, Kreeka.

Printsess Beatrice’i kasupoeg Wolfie nägi 2023. aasta detsembris Walesi printsessi Westminster Abbey laulukontserdil oma esimest kuninglikku kihlusesinemist imearmas välja.

Printsess Beatrice’i kasupoeg Wolfie nägi 2023. aasta detsembris Walesi printsessi Westminster Abbey laulukontserdil oma esimest kuninglikku kihlusesinemist imearmas välja.

Teises postituses vaatas ta tagasi oma esimesele telesaatele 2023. aastal Moving House ja kõigele, mida ta on teinud, sealhulgas Pariisi ja Bali hotellide kujundamisele.

Ta jagab uhkusega, kuidas ta on lõpetanud suuri projekte Miamis, Hamptonsis ja NYC-s ning ratsutanud ookeanis.

Dara Huang kihlus sisekujundaja Edoardo Mapelli Mozziga, enne kui abiellus kuninga õetütre printsess Beatrice’iga.

Miss Huang sündis ja kasvas üles Ameerikas, kuhu tema emapoolne vanaisa rändas Taiwanist. Eelmisel aastal sai ta Suurbritannia kodakondsuse.

Harvardi haridusega arhitekt, kes kasvas üles Floridas, omandas Florida ülikoolis bakalaureusekraadi ja läks üle Ivy League’i kooli arhitektuurimagistriõppesse.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *