Printsess Diana vend Charles Spencer ja naine Karen Gordon lähevad lahku

Charles Spencer ja Karen Gordon Max Mumby/Indigo/Getty Images; Chris Jackson / AFP Getty Images kaudu

Earl Charles Spencer ja tema naine, Karen GordonAbielu lahutamine.

“See on väga kurb,” ütles 60-aastane Spencer The Mail on Sunday, 8. juunil. “Ma tahan lihtsalt pühenduda kõigile oma lastele ja lastelastele ning soovin Karenile palju õnne edaspidiseks.”

Ei Spencer ega 52-aastane Gordon pole lahkumineku kohta midagi rohkemat rääkinud ning Briti väljaanne teatas ka, et nüüdseks lahku läinud paar kinnitas märtsis Althorp House’i töötajatele lahkuminekut.

Spencer ja Gordon kohtusid 2010. aastal Los Angeleses pimekohtingul. Nad abiellusid aasta hiljem Althorp Fieldis. Earl ja filantroop Gordon on varem oma suhte suhtes avameelsed.

2024. aasta kuulsuste lahkuminek

Seotud: 2024. aasta kuulsuste lahkuminekud: staarid, kes selle välja kutsusid, lahkuvad sel aastal

Mõned kuulsuste paarid on pääsenud, kuid teistel pole nii vedanud. 2024. aasta algas sellega, et käputäis Hollywoodi paare loobus sellest. Fännid olid šokeeritud, kui poissmeeste paar Rachel Lindsay ja Brian Abaslow pärast nelja-aastast abielu lahku läksid. Us Weekly kinnitas 2. jaanuaril, et kiropraktik andis sisse lahutuse […]

“Karen ja mina hindame mõlemad seda, mida teised teevad, ja hoolitseme selle eest, mis meil on,” ütles Spencer 2020. aastal The Sunday Timesile. “Keegi meist pole kunagi olnud nii õnnelik.”

Spenceril ja Gordonil, kellel on varasema elukaaslasega kaks last, on tütar Charlotte, 12. Spencer on ka kuue täiskasvanud lapse isa. Tal on 33-aastane Kitty, kaksikud Eliza ja Amelia, mõlemad 31, ning eksabikaasa Louis, 30. Victoria Lockwood ja Edmund (20) ja Lara (18) koos endiste naistega Caroline Freud.

Charles Spencer, 9. Earl Spencer (L) ja tema naine Karen Spencer osalevad 19. mail 2018 Windsori lossi St George'i kabelis Suurbritannia prints Harry, Sussexi hertsogi ja USA näitlejanna Meghan Markle'i pulmas.  (Foto Chris Jackson/Pool/AFP) (Getty Images kaudu fotokrediit peaks lugema Chris Jackson/AFP)Chris Jackson / AFP Getty Images kaudu

Spenceri noorem vend Printsess Diana, kes hukkus 1997. aastal 36-aastasena autoõnnetuses. Ta leinas oma surnud õde tema surmale järgnenud aastatel.

Spencer kirjutas Dianast ja nende vastastikusest kasvatusest oma märtsikuu mälestusteraamatus A Very Private School. Ta ütles ajalehele Mail on Sunday, et raamatu kirjutamine mõjutas teda sügavalt ja viis ta eelmise aasta lõpus traumade ravile. Raamatus väidab Spencer ka, et teda ahistati seksuaalselt ära, kui ta lapsena internaatkoolis käis.

Printsess Diana perejuht tema kolmest õest-vennast poegade prints Williami ja prints Harryni 616

Seotud: Printsess Diana perejuht: kohtuge tema õdede-vendadega ja palju muud

Printsess Diana pärand jätkub tema perega. Hiline kuninglik oli John Spenceri ja Frances Shand Kiddi noorim tütar. Diana kasvas üles kahe vanema õe, Lady Sarah McCorquodale’i ja Lady Jane Fellowesi ning noorema venna Charles Spenceriga. Enne Diana sündi tervitasid ka tema vanemad poja […]

“Meid lukustati. Olime nagu vangid. Olime väga halbade inimeste halvimate instinktide ohvrid,” kurtis ta märtsikuu saates Today, väites, et kirjeldas 40-aastaselt terapeudiga rääkides avalikult rünnakut. “Ta ütles: “Sosista mulle midagi, mida sa pole kunagi kellelegi rääkinud.” Ja ma ütlesin: “Üks naine kasutas mind lapsena seksuaalselt ära.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Spenceri endine kool Madewell Hall teatas toona oma avalduses, et teavitas kohalikke võime, et uurida võimalikke lastevastaseid kuritegusid.

Ajalehe Mail on Sunday andmetel ei osalenud Gordon selle aasta alguses ühelgi Spenceri raamatuesitlusüritusel.

Kui teid või teie tuttavat on seksuaalselt rünnatud, helistage riiklikule seksuaalvägivalla vihjeliinile numbril 1-800-656-HOPE (4673).

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *