Printsess Diana vend Earl Spencer jagas fotot nende varalahkunud emast Frances Shand Kiddist, et tähistada tema 20. surma-aastapäeva – kuna fännid juhtisid kiiresti tähelepanu perekondlikule sarnasusele.

Printsess Diana vend Earl Spencer avalikustas vapustava foto oma emast Frances Shand Kiddist – ja fännid on kadunud kuningliku perekonna sarnasusest hullunud.

60-aastane Charles Spencer, kes elab Northamptonshire’i osariigis Althorp House’is, jagas esmaspäeval Instagramis fotot oma varalahkunud emast, kui meenutas tema 20. surma-aastapäeval “õnnelikke aegu”.

Mustvalgel fotol on 2004. aastal Šotimaal oma kodus surnud Frances, kes kannab stiilses triibulises topis ja pearättis rannana näivat.

Charles kirjutas foto allkirjaks: “Meenutades oma ema, kes suri täna 20 aastat tagasi, 68-aastasena. Tema viimased aastad olid halvad, tervislikud ja ma eelistan mõelda temale õnnelikumatel aegadel; Siin näeb 60ndatel üsna glam välja.

Kuninglikud fännid olid pildist šokeeritud, paljud ütlesid, et Franciscus oli varalahkunud printsessi duubel.

60-aastane Charles Spencer, kes elab Northamptonshire’i osariigis Althorp House’is, jagas esmaspäeval Instagramis fotot (pildil) oma varalahkunud emast, kui ta meenutas “õnnelikke aegu” ema 20. surma-aastapäeval.

Charles kirjutas foto allkirjaks:

Charles kirjutas foto allkirjaks: “Meenutades oma ema, kes suri täna 20 aastat tagasi, 68-aastasena. Tema viimased aastad olid halvad, tervislikud ja ma eelistan mõelda temale õnnelikumatel aegadel; Siin näeb üsna šikk välja 60ndatel.

Üks kirjutas: “Näete, kust Diana oma ilu sai.” Teine ütles: “Nii glamuur ja Diana armastab teda sellel ilusal pildil.”

Kolmas lisas: “Vau, Diana nägi välja täpselt nagu tema.” Neljas kirjutas: “Jumal küll, ma näen Dianat tema ilusates silmades.

Viies inimene kirjutas postituse kommentaariumisse: “Ma näen, kust printsess Diana oma ilu sai.”

Toona 18-aastane Frances ja 8. Earl Spencer ‘Johnny’, 30, abiellusid 1954. aastal ja lahutasid 1969. aastal.

Kuninglikud fännid olid pildist šokeeritud, paljud väitsid, et Frances näis olevat varalahkunud printsessi duubel (pildil).

Kuninglikud fännid olid pildist šokeeritud, paljud ütlesid, et Franciscus näis olevat varalahkunud printsessi duubel (pildil).

Vastus: Üks inimene kirjutas:

Vastus: Üks inimene kirjutas: “Näete, kust Diana oma ilu sai.” Teine ütles: “Nii glamuur ja Diana armastab teda sellel ilusal pildil.”

1989. aastal pildil olnud printsess Dianal ja Frances Shand Kiddil oli keeruline suhe

1989. aastal pildil olnud printsess Dianal ja Frances Shand Kiddil oli keeruline suhe

1968. aastal kaotas Francis hooldusõiguslahingu Diana, Charlesi ja nende õdede Jane’i ja Sarahi pärast ning 1971. aastal üritas ta Johnny Spencerilt hooldusõigust tagasi saada, kuid kaotas uuesti.

Pärast seda, kui Diana ema kaotas esimese võitluse oma laste eestkosteõiguse üle, läks ta oma uue abikaasa juurde elama Šotimaale, kus teda kutsuti Bolteriks.

Dianal ja tema emal olid kivised suhted ja nad ei rääkinud enne kuningliku surma 1997. aastal.

Pärast Diana surma elas Francis vaikset elu ning tal diagnoositi Parkinsoni tõbi ja ajuvähk.

Ta suri oma kodus Šotimaal 3. juunil 2004 68-aastasena. Tema matustel 10. juunil osalesid tema lapselapsed prints William ja prints Harry.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *