Printsess Eugenie oli uimases stiilses mustas kleidis ja julgelt reide ulatuva lõhki, kui ta kõndis mööda vahekäiku Westminsteri hertsogi ja Olivia Hensoni pulmapeole.

Printsess Eugenie jäi eile pildile julges mustas kleidis, kui ta läks bussi peale, mis vedas Westminsteri hertsogi ja hertsoginna pulmapeo külalisi.

34-aastane kuninglik tüdruk muutus stiilseks roheliseks kleidiks, kui ta osales 33-aastase Hugh Grosvenori ja 31-aastase Olivia Hensoni pulmas Chesteri katedraalis.

Kahe lapse ema Eugenie, kes on prints Andrew ja Sarah Fergusoni tütar, oli 400 külalise hulgas pulmas, mida nimetati “aasta seltskonnapulmaks”.

Pärast pulmatseremooniat nähti külalisi bussiga ürituselt lahkumas, et suunduda Chesteri lähedal asuvasse Grosvenori perelinnaku Eton Halli uhkele vastuvõtule. Noorpaarid hoiavad peo üksikasju vaka all, kuigi on teatatud, et külalised nautisid peo ajal sidrunikooki.

Eugenie nägi pulmajärgsele üritusele minnes välja glamuurne mustas maksikleidis, mille esiküljel on lühikesed varrukad ja värvilised lilltikandid.

Printsess Eugenie’d nähti sõitmas ühes bussis, mis viis külalised õhtusele peole pärast Olivia Hensoni pulma Westminsteri hertsogiga Chesteri katedraalis.

34-aastane royal (pildil) vahetus õhtuseks peoks musta maksikleidi vastu.  Tema kleit uhkeldas julge reite ulatuva lõhenemisega

34-aastane royal (pildil) vahetus õhtuseks peoks musta maksikleidi vastu. Tema kleit uhkeldas julge reite ulatuva lõhenemisega

Ta sidus kleiti kõrgete kontsadega kuldsandaalide ja kooskõlastatud kullast sidurkotiga.

Eugenie, kes õppis pruudina Marlborough kolledžis, kandis oma kastanilukke stiilselt üles-alla, lastes nii mõnelgi oma õlgadest mööda voolata.

Kuninglik tüdruk, kes ilmus üritusele üksi ilma oma abikaasa Jack Brooksbanki ja nende kahe lapseta, kolmeaastase Augusti ja Ernesti, lõpetas oma ansambli klassikalise meigivälimusega.

Valides loomuliku, mati aluspõhja ja roosad huuled, rõhutas ta oma silmi musta silmapliiatsi ja suitsuse tumeda lauvärviga.

Tema julge peorõivas oli kõrvalekalle oliivivärvi plisseeritud kleidist, mida ta katedraaliteenistuse ajal kandis.

Eugenie sidus rohelise midikleidi kreemika võluri, õrna kaelakee ja kuldsete kõrvarõngastega.

Kuningas Charlesi õetütar Eugenie polnud pulmas ainuke kuninglik peremees – kohal oli ka 41-aastane Walesi prints.

Peigmehe pulmapeo osana napsati prints William talituse ajal korrapidaja kohustusi täitmas.

Kahe lapse ema Eugenie ilmus üritusele üksi, ilma oma abikaasa Jack Brooksbanki ja nende kahe lapseta, kolmeaastase Augusti ja Ernestita.

Kahe lapse ema Eugenie ilmus üritusele üksi, ilma oma abikaasa Jack Brooksbanki ja nende kahe lapseta, kolmeaastase Augusti ja Ernestita.

Teiste pulmas osalenud kõrgete seltskonnakülaliste hulgas olid Charlie van Straubenzee ja tema naine Daisy, kelle tütar Clover olevat olnud prints Harry ristiisa.

Kohal olid ka prints Williami ja veel ühe George’i ristivanema vana sõber William van Cutsem ning Charlie van Straubenzee, kes on samuti Williami ja Harry hea sõber.

Ja loomulikult ei kogunenud katedraali taha tuhandeid heatahtlikke inimesi mitte ainult seltskonnakülalised – see oli kõrge profiiliga paar ise, Westminsteri hertsog Hugh Grosvenor ja tema pruut Olivia Henson (praegu hertsoginna).

Hertsog (sõpradele tuntud kui Huggie) tegi Oliviale abieluettepaneku tema perekohas Cheshire’is Eton Hallis 2023. aastal pärast seda, kui nad olid koos olnud kaks aastat.

Aristokraat avaldas rõõmsa uudise kohta avalduse, öeldes: “Westminsteri hertsogil ja preili Olivia Hensonil on hea meel teatada, et nad on kihlunud.

Riietuse vahetus: printsess Eugenie nägi Chesteri katedraalist lahkudes sensatsiooniline välja pikkade varrukatega oliivivärvi kleidis.  Hiljem riietus ta vastuvõtul musta maksikleidi vastu

Riietuse vahetus: printsess Eugenie nägi Chesteri katedraalist lahkudes pikkade varrukatega oliivivärvi kleidis sensatsiooniline välja. Hiljem riietus ta vastuvõtul musta maksikleidi vastu

Eile Westminsteri hertsogi seltskonnapulmas Olivia Hensoniga pani kuninglik väljapanek elegantse väljapaneku, sidudes oma oliivist kleidi kreemiva lummariga.

Eile Westminsteri hertsogi seltskonnapulmas Olivia Hensoniga pani kuninglik väljapanek elegantse väljapaneku, sidudes oma oliivist kleidi kreemiva lummariga.

“Kaks aastat koos olnud paar kihlus hiljuti hertsogi perekodus Cheshire’is Eaton Hallis. Mõlemad nende pereliikmed on uudisest väga rahul.

Hugh Grosvenor, Westminsteri hertsog, on nii Grosvenori õppetool kui ka Westminsteri fondi juhataja. Miss Henson töötab Londonis asuvas B-Corpi sertifitseeritud toiduettevõttes Bellazoo.

31-aastane Olivia, kes õppis Marlborough kolledžis ja lõpetas Dublini Trinity College’is hispaanlaste ja itaalia keele alal, teatab, et Tatler lahkus oma ametist Bellagios, et keskenduda oma uuele “ajastule”.

Telegraphi andmetel on Olivia Hoare pärit nii pangandusperekonnast kui ka Bristoli markiisist ja Rutlandi hertsogidest.

Väljaanne ütleb ka, et tema onu on Šoti vabamüürlaste suurmeister ja tema isa on börsimaakler Rupert Henson.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *