Printsess Eugenie on jaganud imearmsat lapsepõlvefotot endast päikesekaitsekreemiga kaetud ning ämbri ja labidaga relvastatud, kuna ta paljastas, et enne kartis ta merd, kuid on nüüd missioonil seda päästa.

Keskkonnateadlik printsess Eugenie on paljastanud, kuidas ta kunagi terroriseeris ookeani, kuid nüüd püüab selle keskkonnakahju tõrjuda.

34-aastane printsess jagas laupäeval toimuva maailma ookeanide päeva eel Instagramis imearmsat lapsepõlvefotot endast rannas.

Noor kuninglik tüdruk naeratas kaamerale sinises ujumistrikoo ja sellega sobivas ämbrikübaras ning näol oli rikkalik päikesekreemikiht.

Yorki hertsogi ja hertsoginna tütar, kolmeaastane August ja üheaastane Ernest, on võtnud omaks keskkonnakaitse, lootes aidata tulevasi põlvkondi.

Instagramis selgitas ta: “Ma armastan praegu ookeani, kuid tegelikult kartsin seda lapsena.

Printsess Eugenie jagas Instagramis tagasivaatelist fotot endast rannas, paljastades, et ta oli varem merd “kartnud”

Tal on kogemusi keskkonnateadlikkuses ja ta on alates 2021. aasta juunist Blue Marine Foundationi saadik.

Kuninglik perekond on kirglik keskkonnaprobleemide eest võitleja ja pidas 2018. aastal isegi plastivabad pulmad oma abikaasa Jack Brooksbankiga.

Teisel fotol, millel on kujutatud vaala looduslikus elupaigas, julgustab Eugenie oma Instagrami jälgijaid avastama Blue Marine Foundationi – heategevusorganisatsiooni, mis töötab ookeani kaitsmise nimel.

Eugenie on korduvalt demonstreerinud oma pühendumust keskkonnale, sealhulgas 2023. aasta reis Solent Seascape Project’i, mis on Ühendkuningriigi esimene katse ookeani aktiivselt taastada.

Eugenie kirjeldas toona, kuidas emaks olemine tekitas temas soovi oma laste ja tulevaste lastelaste heaks rohkem ära teha, lisades, et ta loodab, et ka tema kolmeaastane poeg August võtab ühel päeval omaks keskkonnakaitse.

Ta ei kartnud reisi ajal kinni jääda ja aitas teadlastel puhastada sadu austreid enne, kui need ookeani tagasi viis.

Printsess Eugenio väldib ka ühekordselt kasutatava plasti kasutamist kodus ja on juba alustanud Augustile kliimamuutuste õpetamist.

Ta ütles varem: “Minu pojast saab aktivist alates kaheaastasest eluaastast, mis on mõne päeva pärast. Kõik on nende jaoks, eks? Nüüd peame tegema kõik otsused selle kohta, kuidas August oma elu elada saab.

Pärast emaks saamist armastab Eugenie nüüd ookeani ja toetab kõiki keskkonnaalaseid jõupingutusi ookeanide puhastamisel, et aidata tulevasi põlvkondi (pildil koos laste Augusti (paremal) ja Ernestiga (vasakul))

Pärast emaks saamist armastab Eugenie nüüd ookeani ja toetab kõiki keskkonnaalaseid jõupingutusi ookeanide puhastamisel, et aidata tulevasi põlvkondi (pildil koos laste Augusti (paremal) ja Ernestiga (vasakul))

See tuleb pärast seda, kui Eugenie avaldas eelmisel kuul magusas sünnipäevapostituses austust oma abikaasale Jack Brooksbankile.

Kahe lapse ema, 34, jagas Instagramis fotoseeriat, et tähistada oma “armastust” oma 38. sünnipäeval koos seninägematute perefotodega, millel oli näha paari koos kolmeaastase poja Augustiga rannas.

Ta kirjutas fotole: “Palju õnne sünnipäevaks, mu kallis. Olge õnnelik, kus iganes te ka poleks, kolme südameemotikoniga.

Ühel fotol on Eugenie koos Jackiga rannas päikeseloojangut nautimas, kui paar heidab hetkeks käed õhku.

Veel üks pilt näitab, kuidas paar vaatab teineteisele silma Eugenie ja tema sõbra Julia de Boinville’i asutatud heategevusorganisatsiooni Force for Freedom Galal, mis tegeleb kaasaegse orjuse ja inimkaubanduse lõpetamisega.

Teisel fotol on näha, kuidas Jack koos poja Augustiga rannas mängides merevetikatega peas narritab.

Kuninglikud fännid tormasid kommentaaridesse, et soovida Jackile palju õnne sünnipäevaks, aga ka kiita paari lummavat sidet.

Et keskkonda natukenegi aidata, pidasid Eugenie ja tema abikaasa Jack Brooksbank (pildil) 2018. aastal plastivabad pulmad.

Et keskkonda natukenegi aidata, pidasid Eugenie ja tema abikaasa Jack Brooksbank (pildil) 2018. aastal plastivabad pulmad.

Üks ütles: “Palju õnne sünnipäevaks, Jack! Olete üks armsamaid paare! Loodan, et teil kõigil on imeline pidu koos oma armsate peredega!’

Teine ütles: “Palju õnne sünnipäevaks, Jack. Loodan, et teil kõigil on tore päev, tervitused Saksamaalt. Vahepeal ütles teine: “Palju õnne sünnipäevaks, Jack, te mõlemad näete kenad välja.”

Armsad fotod pärinevad pärast seda, kui Eugenie tähistas oma 34. sünnipäeva austusavaldusega, mis oli pühendatud “kõige parimale kingitusele” – tema lastele.

Yorki hertsogi ja hertsoginna tütar kiitis eelmisel kuul Instagramis oma kahte poega, kolmeaastast Augustit ja Ernestit, kes tähistab oma esimest sünnipäeva.

Avameelsel fotol hoiab Eugenie vallatult süles oma väikest poega Ernestit.

34-aastase naise otsus peret oma erilisel päeval hellitada tuleb kuningliku pere jaoks murettekitaval ajal pärast uudiseid, et kuningas Charles III (75), Kate (42) ja Sarah Ferguson (64) seisavad silmitsi vähivõitlusega.

Printsess Eugenie (pildil koos pojaga 2022. aasta augustis) rääkis varem, kuidas emaks olemine tekitas temas soovi keskkonna heaks rohkem ära teha.

Printsess Eugenie (pildil koos pojaga 2022. aasta augustis) rääkis varem, kuidas emaks olemine tekitas temas soovi keskkonna heaks rohkem ära teha.

Selle valguses kirjutas Eugenie postituse pealkirjaks: “Kõige parem kingitus on minu poisid… nii et sel sünnipäeval hindan ma perekonda ja lähedasi.”

Printsess Eugenie tähistas oma sünnipäeva kaks päeva pärast teadet, et tema nõbu naine Walesi printsess võitleb vähiga, mis on kuningliku perekonna kolmas liige viimastel kuudel.

Printsess Beatrice’i ja Eugenie ema Sarah Fergusonil diagnoositi nahavähk vaid paar kuud pärast rinnavähi mastektoomia läbimist. Nende onu King Charles on samuti vähiravil.

Siiski jagas Eugenie optimistlikult läbimõeldud sõnumit, et tähistada perekonda nende erilisel päeval.

Eugenie, kes näeb välja tüüpiliselt šikk, kannab lühikeste varrukatega karamellist džemprit, millel on pildil suur peapael.

Kahe lapse ema täiendas oma välimust smaragdkõrvarõngaste paari ja lihtsa, kuid elegantse kuldketiga.

Vahepeal nägi Ernest sinistes velvetist pükstes ja sobivas kootud džempris välja nutikas.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *