Printsess Lily California sünnipäevapidu! Meghan ja Harry korraldasid sel nädalavahetusel oma 12 miljoni naela maksvas Montecito mõisas peo lähedastele sõpradele ja perele, et tähistada tütre kolmeaastaseks saamist.

Prints Harry ja Meghan Markle tähistasid sel nädalavahetusel oma tütre Lilybeti sünnipäeva California stiilis, pidades oma Montecito mõisas sünnipäevapeo.

Ajakiri People kinnitas, et Sussexi hertsog ja hertsoginna, kelle tütar Lily saab täna kolmeaastaseks, korraldas nädalavahetusel oma 12 miljonit naela (14 miljonit dollarit) maksvas kodus “sünnipäevaeelse pidutsemise”.

Pidu oli avatud “lähematele sõpradele ja pereliikmetele”, kuid külaliste nimekirja ei ole avaldatud ja on ebaselge, millised Sussexi perekonna liikmed osalesid. Femail on kommenteerimiseks ühendust võtnud Buckinghami paleega.

Lilibeti kolmas sünnipäev on siis, kui tema vanemad jagasid viimastel nädalatel oma tütre keerulisel 72-tunnisel reisil Nigeeriasse haruldast ülevaadet oma tütre isiksusest.

Printsess Lilybet tähistab täna oma teist sünnipäeva, pärast seda, kui ta tähistas oma esimest sünnipäeva eelmisel aastal Frogmore Cottage’is (pildil), kui perekond viibis Ühendkuningriigis kuninganna Elizabethi plaatina juubelil.

2-aastane Megan paljastas kooliõpilastele, et tema tütre lemmiksõimetund oli tantsimine – “tõenäoliselt hüppamise tõttu”.

Kolmas sünnipäevapidu ei ole esimene pidu, mille Sussexid Lily auks oma kodus korraldavad – 2023. aastal pidasid nad ka tema jaoks ristimise.

Hertsog ja hertsoginna võõrustasid märtsis usutseremooniat, mille viis läbi Los Angelese peapiiskop austatud John Taylor.

Ajakiri People teatas, et üritusel oli 20–30 külalist, sealhulgas Meghani ema Doria Ragland ja Lilybeti ristiisa Tyler Perry.

Neile andis serenaadi gospellaulja, kes laulis laule Oh Happy Day ja This Little Light of Mine – laulu, mida arvatakse mängitud Meghani ja Harry pulmas.

Vahepeal paljastas insaider, et pärast tseremooniat kostitati pidulisi pärastlõuna toidu ja tantsuga – Archie nautis tantsu oma väikese õega!

Üks allikas rääkis ajakirjale ka, et Lilibeti tädi ja onu, Walesi prints ja printsess, vanaisa kuningas Charles ja kasuvanaema Queen Consort olid üritusele kutsutud, kuid nad ei osalenud.

Kuigi Harry isapoolsest perekonnast ei osalenud ristimisel ükski vanem kuninglik perekond, osalesid aruannete kohaselt mõned tema lähisugulased.

Sussexi sõbra ja elukutselise fotograafi Meesan Harrimani jagatud fotode hulgas on foto Meghanist, kes hoiab Lilybet käes ja seisab koos fotograafi naise Camilla Holmströmi ja nende kahe tütrega.

Sussexi sõbra ja elukutselise fotograafi Meesan Harrimani jagatud fotode hulgas on foto Meghanist, kes hoiab Lilybet käes ja seisab koos fotograafi naise Camilla Holmströmi ja nende kahe tütrega.

Lilybeti vapustav pojengidega kaunistatud sünnipäevatort oli sama maitsega kui Sussexi pulmal, kuid kaetud maasikavõikreemiga.

Lilybeti vapustav pojengidega kaunistatud sünnipäevatort oli sama maitsega kui Sussexi pulmal, kuid kaetud maasikavõikreemiga.

Marie Claire teatab, et Harry tädid, Lady Jane Fellowes ja Lady Sarah McCorquodale, osalesid ristimisel tema ema printsess Diana nimel.

Alates printsess Diana surmast 1997. aastal on nii Harry kui ka William jäänud lähedaseks oma emapoolsetele tädidele ja onudele.

Sussexi hertsogit kujutati viimati koos oma tädidega aastal 2021, kui ta ja Walesi prints ühinesid, et avada Kensingtoni palees oma surnud ema kuju.

Nii Harry kui ka William tervitavad leedi Sarah’d ja leedi Jane’i soojalt musi ja kallistustega.

Lilybeti ristimise kohta anti vähe üksikasju, kuid see peeti Harry ja Meghani uhkes kodus Santa Barbaras Californias, mida kuninglikud fännid nägid paari Netflixi dokumentaalfilmis.  Foto: Meghan vastsündinuna Lilybetiga

Lilybeti ristimise kohta anti vähe üksikasju, kuid see peeti Harry ja Meghani uhkes kodus Santa Barbaras Californias, mida kuninglikud fännid nägid paari Netflixi dokumentaalfilmis. Foto: Meghan vastsündinuna Lilybetiga

Printsess Lilibet Diana sündis 4. juunil 2021 Mountbatten-Windsoris Californias. Kuigi ta on seal kogu oma elu elanud, tähistas beebi oma esimest sünnipäeva Ühendkuningriigis, oma endises elukohas Frogmore Cottage’is Sussexis.

Paar võõrustas kuningliku residentsi aias Lilybeti esimest sünnipäevapidu, mis sisaldas sünnipäevatorti, õhupalle, seltskonnamänge ja pikniku suupisteid.

Väidetavalt viibisid Frogmore Cottage’is Zara ja Mike Tindle’i kolm last, kaheksa-aastane Mia, kolmene Lena ja üks Lucas, samuti 11-aastane Savannah ja 10-aastane Isla, Peter Phillips ja tütar Autumn. Kelly.

Arusaadavalt olid kutsutud ka kolmeaastase Archie ristiisa Charlie van Straubenzee ja tema vend Tom, printsess Charlotte’i ristiisa.

Kingituste hulka kuulus ilmselt pastelne roosa sõiduauto VW Beetle, 75 naela firmalt Selfridges, samas kui Sussexi toetajad annetasid tema auks heategevuseks 100 000 dollarit. Prints Charles ostis talle samasuguse kiige, nagu ta ostis prints George’ile – pärast seda, kui Sussexi abi märgati seda Santa Barbaras nende eralennukilt maha laadimas.

Sündmuse fotod sisaldasid Missan Harrimani tehtud magusat pilti Frogmore Cottage’i kõrval murul istuvast ja päikesepaistel naeratavast totsist.

Teisel üritusel tehtud fotol on näha, kuidas Meghan kandis Lilibetit, kui nad poseerisid koos fotograafist abikaasa Camilla Holmströmiga, endise Goldman Sachsi pankuriga, kellest sai ettevõtja, ja nende kahe tütrega, kellel mõlemal olid näomaalingud.

Kuid kuigi hr Harriman jagas Instagramis ja Twitteris ka fotot endast oma vanima lapsega naeratamas, pole Harryst ja Archie’st ühtegi pilti avaldatud.

Ida-Londoni pagar Claire Patak, kes valmistas paarile 2018. aastal pulmatordi, lõi tagasihoidliku hõngu jaoks uusi maiuseid. Hiljem jagas ta fotot väikesest pojengiga kaetud koogist, mida külalised nautida said.

Teises postituses jagas Claire teist fotot kolmekorruselisest koogist, mille magustoidu külge kleebitud lipule oli kirjutatud tema nimi.

Ta paljastas, et see oli maitsestatud sidruni ja leedriõiega, sarnaselt 2018. aasta Sussexi pulmatordile, kuid kaetud spetsiaalselt sünnipäevalapsele mõeldud maasikavõikreemiga.

Kuninglik ekspert ütles Jenny Bondile, et OK! Ajakirja Lilibet teine ​​sünnipäev võib USA-s olla staaride afäär.

Ta ütles: “Ma loodan näha palju kuulsusi ja pühadepidu, kuhu on loodetavasti rohkem lapsi.

“Oleks tore mõelda, et see päev võiks sisaldada videokõnet Lilybeti vanaisa kuningas Charlesiga ja loodetavasti korraldatakse mõned kingitused ja toimetatakse Montecitole tema sünnipäevaks.”

Märtsis kinnitasid Sussexid, et printsess Lilibet ristiti Californias Montecitos pärast seda, kui ajakiri People teatas “intiimsest” koosviibimisest Sussexide palees.

Samuti kinnitati, et kuningas Charles, kuninganna Camilla ning Walesi prints ja printsess olid üritusele kutsutud, kuid ei osalenud.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *