Printsessid ja (peatselt saav) hertsoginna: kui Olivia Henson valmistub abielluma Westminsteri hertsogiga, kus osaleb prints William… Kuidas tema elu läheb huvitavalt Kate’i omaga kokku – õdedest-vendadest koolini

29. aprillil 2011 astus Kate Middleton mööda vahekäiku Suurbritannia kõige sobivama poissmehe prints Williami juurde.

Nüüd, 13 aastat hiljem, järgib Olivia Henson tema jälgedes, maandudes riigi rikkaima südametemurdja, Westminsteri seitsmenda hertsogi Hugh Grosvenori juurde.

Paralleelid kahe naise vahel on rabavad – 31-aastast Oliviat võrreldakse Walesi printsessi noorema versiooniga, kes on temast 12 aastat vanem.

Mõlemad naised kasvasid kodumaakonnas kahe õe-vennaga – venna ja õega.

Mõlemad õppisid eksklusiivses avalikus koolis Marlborough, kus õppemaksud on praegu 15 665 naela õppeaasta kohta. Ja Olivia suguvõsa on veelgi eliidisem kui Kate’il.

7. Westminsteri hertsog koos oma kihlatu Olivia Bensoniga, kellest saab pulmapäeval Westminsteri hertsoginna

Kate astus 29. aprillil 2011 välja Westminster Abbeyst uue Cambridge'i hertsoginnana.

Kate astus 29. aprillil 2011 välja Westminster Abbeyst uue Cambridge’i hertsoginnana.

42-aastane Kate sai Cambridge’i hertsoginnaks abielludes Williamiga ning Oliviast saab reedel järgmine Westminsteri hertsoginna.

Ja kuigi Kate’i pulm Williamiga oli maailma kuumim pilet, siis Olivia tseremoonia Chesteri katedraalis on selle kümnendi ühiskonna pulm.

Chesteri katedraali pingid on – nagu Westminster Abbey 13 aastat tagasi – ääristatud kuningliku ja aadliga.

Prints William osaleb tseremoonial ja tema poeg prints George, kes on hertsogi ristipoeg, on eeldatavasti lehepoiss.

Kuningas – Hughesi ristiisa – on kutsutud, kuid viibib käimasoleva vähiravi tõttu Normandias päev enne sündmust ja juhatab D-päeva maandumise 80. aastapäeva mälestusüritusi.

Ja kuigi Grosvenor on lähedane ka prints Harryle – ta on oma poja Archie ristiisa –, ei ilmu Sussexi hertsog keset oma sügavat vaenu oma venna Williamiga.

Vahetult pärast seda, kui prints William ja Kate Middleton abieluettepaneku tegid Keenias

Vahetult pärast seda, kui prints William ja Kate Middleton abieluettepaneku tegid Keenias

Olivia näib olevat Kate's Home County hallitusest välja lõigatud.  Talle meeldib käia kõigis Chesteri heategevusorganisatsioonides, mida toetab Westminster Foundation

Olivia näib olevat Kate’s Home County hallitusest välja lõigatud. Talle meeldib käia kõigis Chesteri heategevusorganisatsioonides, mida toetab Westminster Foundation

Walesi printsess Catherine koos prints Williamiga SportsAidi visiidil Bisham Abbey riiklikku spordikeskusse, et tähistada ülemaailmset vaimse tervise päeva 2023. aasta oktoobris

Walesi printsess Catherine koos prints Williamiga SportsAidi visiidil Bisham Abbey riiklikku spordikeskusse, et tähistada ülemaailmset vaimse tervise päeva 2023. aasta oktoobris

Kus iganes kuninglikud perekonnad ka ei elaks, on Olivia ja Walesi printsessi võrdlemine olnud vältimatu pärast seda, kui hertsog ja tema kihlatu teatasid eelmise aasta 23. aprillil oma kihlusest.

Isegi nende perekonna ajalugu ei erine. Kuigi Kate kaevandustest esivanematest on palju tehtud, on tema ema Carole tegelikult seotud kadunud kuninganna ema aristokraatliku Bowes-Lyonsi perekonnaga.

Ja nii tema kui ka William põlvnevad 17. sajandi Gibside Halli aadlikust Sir William Blakistonist ja tema naisest Jane’ist.

Tegelikult on tema ja William 12. nõod, kes kunagi Blackistoni klannist eemaldati.

Olivial on ka aristokraatlik põlvnemine ja kuninglikud sidemed: ta on Rupert Hensoni ja tema naise Caroline’i vanim tütar, Hoare pangandusperekonna järglane ja Bristoli markii.

Ja Caroline’i kaksikõde Angela on abielus Šoti vabamüürlase ja Šotimaa vanemate vabamüürlaste suurmeistri Charles Gordoniga.

Olivia on ka Rutlandi 5. hertsogi John Mannersi järeltulija ning Mannersi õdede Lady Violet, Lady Alice ja Lady Eliza kauge nõbu.

Kate Bradfield kasvas üles Berkshire’i külades Southendis ja Buckleburys, Olivia aga 30 miili kaugusel Longworthi külas White Horse’i orus.

Kate’i 40-aastane õde Pippa sai pärast kuninglikke pulmi tuntuks kui “kuninglik tulihinge” ja on nüüd kolme lapse ema.

Tema vennal Jamesil (37) ja abikaasa Alyzie’l on seitsmekuune poeg Inigo.

Mõlemal naisel on kaks õde-venda ja nad kasvasid üles kodumaakonnas.  Ülal: Kate'i vanemad Carole ja Michael koos tema nooremate õdede-vendade Pippa ja Jamesiga

Mõlemal naisel on kaks õde-venda ja nad kasvasid üles kodumaakonnas. Ülal: Kate’i vanemad Carole ja Michael koos tema nooremate õdede-vendade Pippa ja Jamesiga

Walesi printsess Catherine osales Marlborough's, nagu ka peagi saav Westminsteri hertsoginna Olivia Henson.  Ülal: Kate mängis 2000. aastal Marlborough's hokit

Walesi printsess Catherine osales Marlborough’s, nagu ka peagi saav Westminsteri hertsoginna Olivia Henson. Ülal: Kate mängis 2000. aastal Marlborough’s hokit

Olivia järgnes Kate'ile Marlborough'sse ja oli printsess Eugenie kaasaegne

Olivia järgnes Kate’ile Marlborough’sse ja oli printsess Eugenie kaasaegne

Olivia vend Jasper (29) töötab kinnisvarafirmas varahalduse alal ja tema õde Emilia (26) on ilukarpide firma Latest in Beauty brändisuhete juht.

Kate õppis enne Marlborough’sse kolimist Berkshire’i St Andrew’ koolis.

Seejärel lõpetas ta Šotimaal St Andrewsi ülikoolis kunstiajaloo 2:1 kraadiga, kus ta kohtus Williamiga.

Samal ajal alustab Olivia oma haridusteed Emma Watsoni kõrval Oxfordi eradraakonikoolis.

Seejärel järgnes ta Kate’ile Marlborough’sse, kus ta oli printsess Eugenie kaasaegne.

Ta lõpetas Dublini Trinity College’i hispaanlaste ja itaalia keele 2:1.

Kuid kui Kate on nüüd Walesi printsess, tema kolm last George (10), Charlotte (9) ja Louis (6), siis Olivia töötab endiselt.

Ta on vanemkontohaldur eetilise toiduga tegelevas ettevõttes Bellazu, mis tarnib Lähis-Ida ja Vahemere piirkonna “kokkadele, toidusõpradele ja sõpradele” “lemmik- ja usaldusväärseid kokakvaliteediga koostisaineid”.

Tema elu muutub aga hetkel, kui tal on sõrmus sõrmes.

Tema ja hertsog kavatsevad pärast pulmi Cheshire’i kolida ja kahtlemata kuuleme varsti jalgade patsutust.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *