Promaadleja Bulk Bronson tuli Pride’i kuul biseksuaalina välja

Mass Bronson Bulk Bronson/X loal

Professionaalne maadleja Mass Bronson Tähistage uhkuse kuud avalikult biseksuaalina välja astudes

“Viimased 24 tundi on olnud nii ülekaalukad pärast seda, kui ma avalikult tunnistasin, et olen biseksuaalne,” kirjutas 28-aastane Bronson esmaspäeval, 3. juunil X vahendusel. “Olen olnud sõnatuks nende lõputute telefonikõnede, tekstide, DM-ide, lojaalsete fännide, lähedaste sõprade, meie pättide ja paljude teiste vastuste pärast, kellega mul on olnud uusi suhtlusi.”

Bronson (õige nimega Joseph Fitzpatrick) lisas, et nii sotsiaalmeedia kui ka tema pere vastukaja on “tulnud nii suure armastuse ja meeliülendava toetusega”, mille eest ta on äärmiselt “tänulik”. See oli aga tema kihlatu, Gaby Forzakes inspireeris teda olema oma seksuaalsuse osas avameelne.

“Minu elu armastus on mind alati üles tõstnud ja minu üle uhke olnud hetkest peale, kui talle oma seksuaalsust tunnistasin, kui me kohtingule hakkasime, kuid sisendas mulle alati, et kui ma peaksin selles suhtes avameelne olema, siis pean seda tegema. See peab olema minu ja mitte kellegi teise jaoks, kui mul on mugav,” jätkas ta. “Tema lõputu armastuse ja aktsepteerimise tõttu ei hooli ma tõesti piisavalt, et seda maailmaga jagada. Ta on minu maailm, nii et see on oluline, eks?

Sportlane tunnistas, et viimasel ajal “tunnes end teistmoodi” pärast seda, kui 27-aastane Forza ning mõned tema sõbrad ja kolleegid nende seksuaalsuse omaks võtsid. Pühapäeval, 2. juunil otsustas Bronson oma seksuaalsust sotsiaalmeedias peenelt paljastada. Ta postitas pildi endast ja biseksuaalide lipust, samal ajal kui Forza, samuti maadleja, tegi sama panseksuaali lipuga.

Promaadleja Bulk Bronson tuli Pride'i kuul biseksuaalina välja

Bulk Bronson ja Gabby Forza. Gabby Forza / Instagrami loal

Bronson tunnistas, et ta ei olnud “täiesti kindel”, milline on reaktsioon tema ilmutusele, ja et ta “ei hoolinud”.

“Ma teadsin kohe, et tahan midagi minu heaks teha,” kirjutas ta. “Nii et lõpuks tundus õige.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Jonathan Groff ütles, et tuli oma venna juurde

Seotud: Kuulsuste ilmumise lugu

Heitke pilk tagasi emotsionaalsetele ja inspireerivatele lugudele LGBT-kuulsustelt läbi aastate, sealhulgas Wentworth Milleri, Ellen Pagei, Jodie Fosteri ja teistelt.

Bronson märkis, et tema reaktsioon oli “seletamatu” ja et tema enesetunde “täielik töötlemine” võttis aega, ning tänas kõiki toetuse eest. Samuti jagas ta, et selle kogemuse kaudu õppis ta, kui oluline on esindus kõigi jaoks.

“Kui ma tulen välja ja elan oma tõelist elu, aitab vähemalt ühel teisel inimesel end oma nahas mugavamalt tunda, on see kõik minu jaoks seda väärt,” lõpetas ta.

Bronson maadleb praegu All Elite Wrestlingi ja Ring of Honor eest. Ta on Iron Savage’i talli liige koos Bear Boulderiga. Bronson tegi oma maadluse debüüdi 2015. aastal, enne kui liitus AEW-ga 2020. aastal.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *