Rachel Brosnahan on leinanud tädi Kate Spade’i kaotust 6 aastat pärast tema surma

Kate Spade, Rachel Brosnahan. Walter McBride / Getty Images

Rachel Brosnahan Austusavaldus oma varalahkunud tädile Kate labidas Tema surma-aastapäeval.

“Mõnikord saavad sul muud öelda, kui ma igatsen sind,” kirjutas 33-aastane Brosnahan kolmapäeval, 5. juunil Instagrami vahendusel koos armsa tagasivaatefotoga Spade’ist koos oma õetütre ja vennapojaga. “Täna 6 aastat ilma Katieta 💚.”

Oma populaarsete käekottide poolest tuntud maailmakuulus moelooja Spade suri 2018. aastal 55-aastaselt enesetapu tagajärjel. Temast jäi maha tema abikaasa, Andy Spadeja tema tütar Frances Beatrix.

“Me kõik oleme tänasest tragöödiast muserdatud,” ütles perekond Spade’i toona ajalehele The New York Times tehtud avalduses. “Armastasime Kate’i väga ja jääme teda väga igatsema. Palume teil austada meie privaatsust, kui leinama seda rasket aega.”

Kate ja Andy sõlmisid sõlme 1994. aastal, aasta pärast seda, kui Kate Spade New Yorgis käivitati. Järgmise kümnendi jooksul jätkasid nad ettevõtte kasvatamist, Kate tõi turule rahvusvahelised ja kodumaised liinid. 2004. aastal müüs ta suurema osa oma ettevõttest Neiman Marcusele. Kate loobus lõpuks ettevõttest, et tütart kasvatada ja perega aega veeta, kuid hiljem tõi ta koos Andyga enne tema surma turule luksuslike käekottide ja kingade sarja Frances Valentine.

Brosnahan käib sageli sotsiaalmeedias, et mõtiskleda oma lähedaste suhete üle tädiga. 2023. aasta juunis jagas näitlejanna, et kuigi tema seriaal The Marvelous Mrs. Maisel oli New Yorgis, tõi ta sageli esile mälestusi Spade’ist lapsepõlvest.

“Ma olen viimasel ajal Katyle palju mõelnud, sest 10 aastat tagasi, kui ma Broadwayl debüüti tegin, lasi ta mul nende vabas magamistoas kokku kukkuda, kui ma oma eluolukorrast aru sain,” kirjutas Brosnahan toona Instagrami vahendusel. “Ta kaasas mind igal õhtul pereõhtusöögile, kui olime proovis, ja kui ma võtetest ja eelvaadetest koju jõudsin, oli tal külmikusse lisatoitu.”

Ta lisas, et Kate küsis alati oma töö kohta ja osales näidendi avaõhtul “kõige uhkeimas kleidis”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ta ütles mulle, et ta nutab koos vibuga, sest ta oli nii uhke. Kuid ma ei ole selle kogemusega üksi. See oli Katy võlu,” jätkas Brosnahan “Ta armastas seda nii väga, et ta oli sageli pisarateni liigutatud , ja naer, mis käis läbi kogu tema keha, ja rõõm, mis tema pooridest kiirgas,” jätkas ta. “Ta laotas tähetolmu üle kõigi, kellega ta kokku puutus.”

Kate oli tegelikult Brosnahani karjääri otsene fänn. Kui ta 2018. aasta jaanuaris võitis Kuldgloobuse oma nimiosa eest filmis “Imeline proua Maisel”, rääkis Spade oma õetütre saavutustest.

“Hüppasime tütrega, kui ta võitis,” rääkis Spade toona väljaandele Page Six. «Ta väärib seda tunnustust, sest pani rolli südame ja hingega. Oleme väga uhked.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *