Raquel Levis reageerib 8K jälgija kaotamisele sotsiaalmeedias

Rachel “Raquel” Lewis (Foto Jesse Grant / Getty Images iHeartRadio jaoks)

Endine Vanderpump Rulesi täht Rachel “Raquel” Lewis Jättis Instagramis hüvasti 8 tuhande jälgijaga.

“Hea küll, ma olen kaotanud 8K jälgijat pärast seda, kui postitasin kõik oma festivalipildid ja -videod… oh hea küll,” kirjutas 29-aastane Levis reedel, 31. mail Instagrami vahendusel koos fotoga endast 2024. aasta Lightning in a Bottle festivalil. Californias Buena Vistas. “Aitäh, et toetate mind ja soovite, et ma areneksin! ily 🫶🏼 Siin on pilt minust ja sellest võilillest, mida ma armastan 🦋.”

Levi’s on käinud erinevatel festivalireisidel, osaledes varem 2024. aasta Stagecoach Festivalil, mis toimus 26. aprillist 28. aprillini Indios. Sel ajal süüdistasid kotkasilmsed fännid Levi’st tema kantud kleidi kopeerimises Ariana Madix Vanderpump Rules’i 10. hooajal.

“Jah, ma nägin seda,” ütles Levis oma taskuhäälingusaate “Rachel Goes Rogue” 1. mai osas. «Ilmselt on meil sama särk. Ostsin selle särgi Urban Outfittersist. See sobib minu teksadega ideaalselt.”

Kus need praegu Vanderpumpi reeglites on?

Seotud: Osades “Vanderpumba reeglid”: siis ja praegu

Kuigi mõned asjad ei muutu kunagi, on Vanderpump Rulesi näitlejad nõmedad … ja harjunud parandamisega. Vanderpumpi reegleid tutvustati Bravo vaatajatele 2013. aasta jaanuaris Beverly Hillsi tõeliste koduperenaiste eriosa ajal. 1. hooaeg Lisa Vanderpump, toonane Beverly Hillsi koduperenaine, kehastas Stacyt. […]

Ta lisas: “Nii et inimesed arvavad: “Oh, ta varastas selle särgi Arianalt”, mis pole nii. Ostsin selle ja ma isegi ei mäletanud, et oleksin teda näitusel kandmas. Täpsustuseks, see on minu särk, mitte tema oma, see on täpselt samasugune.

Leviss on väljas olnud alates suhetest oma endiste Vanderpumpi kaaslastega Tom Sandoval 2022. aasta lõpus tuli paar pärast kohtingut avalikkuse ette. Us Weekly kinnitas 2023. aasta märtsis, et Maddix ja Sandoval läksid pärast üheksat koos oldud aastat lahku.

Vanderpumpi 10. hooaja kokkutuleku ajal, mis filmiti samal kuul, kui romanss purunes, rääkisid Sandoval ja Levis nende kaasnäitlejad nende seotusest üksteisega.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pärast taaskohtumise filmimist katkestas Levis kontakti Sandovaliga ja kontrollis end 2023. aasta aprillis vaimse tervise asutusse. Samuti otsustas ta, et ei naase saate 11. hooajaks VPR-i.

“Ma pole aasta aega kohtamas käinud ja selleks keskendun lihtsalt iseendale ja emotsioonidele, mis minus pärast seda arutelu esile kerkivad,” ütles Levis oma taskuhäälingusaate jaanuarikuus. “Nagu, mida ma vajan oma vajaduste rahuldamiseks? Ja ärge lisage võrrandisse täiendavat inimest. Et ainult mina ja teised inimesed, aga ka mu sõbrad ja pere ja minu lähiringi inimesed oleksid turvalised sõbrad.

Vaatamata sellele, et Levis kuulutas 2024. aastal vallaliseks, jäi Levis ärimehega seotuks Matthew Dunn Aprillis. “Veidi vara on sildi peale hüpata,” rääkis Levi publitsist. Juliet Harrisrääkis meile uuest romantikast 30. aprilli avalduses Harris märkis, et Levis kohtus Dunniga “kuu tagasi” ja et paar on “lihtsalt sõbrad, kes saavad üksteist tundma õppida”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *