Rase Iskra Lawrence Strutt bikiinides Miami ujumisnädala rajal

Iskra Lawrence Fraser Harrison / Getty Images Coppesi jaoks

Iskra Lawrence Ta näitas Miami ujumisnädalal rajal oma raseduse sära.

33-aastane Lawrence, kes ootab partneri ja muusikaprodutsendiga oma teist last Philip PayneKapshey pani pühapäeval, 2. juunil toimunud näitusel oma asju mustriga bikiinides

Modelli kasvav kõht oli täiel rinnal nähtav, kui ta laialt naeratas ja kohalviibijatele lehvitas. Ta varustas komplekti rihmadega PVC-sandaalikontsade, peente aksessuaaride, mängulise pilgu ja lahtiste lainetega juustes.

Lawrence teatas oma rasedusest aprillis, jagades fotode karusselli endast, Payne’ist ja nende 4-aastasest pojast Alphast. Lawrence nägi positiivset rasedustesti tehes valges päikesekleidis ingellik välja.

Iskra Lawrence'i beebipukk Miami ujumisnädala rajal

Iskra Lawrence Fraser Harrison / Getty Images Coppesi jaoks

Mõni päev hiljem jagatud postituses paljastas Lawrence, et tema unistus pere kasvatamisest tuli pärast “kuid negatiivseid teste”. Ta jagas videot, kus ta nuttis pärast lõpuks rasestumist, lootes lohutada naisi, kes seisavad silmitsi sarnaste väljakutsetega.

“Sel hetkel, kui ma pärast kuudepikkuseid negatiivseid teste sellest teada sain,” kirjutas Lawrence. “Ma võpatasin, kui nägin neid kahte rida. Ma olen ausalt öeldes ikka veel uskmatus, aukartust ja pidevat tänulikkust. Eriti kuna sel nädalal on riiklik viljatuse teadlikkuse nädal, jagan ma rohkem rasedust. saadan neile kogu oma armastuse nende endi viljakuse teekonnale, ma näen sind ja armastan sind.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Lawrence avaldas mais, et tema uus rõõmukimp on beebitüdruk. Ta tegi seksuaalseid teateid aluspesubrändi AdoreMe reklaamis.

Iskra Lawrence'i beebipukk Miami ujumisnädala rajal

Iskra Lawrence Fraser Harrison / Getty Images Coppesi jaoks

“Minu tütrele,” kirjutas ta Instagrami kaudu seda reklaamiva klipi pealkirjaks. “Oma unistuste sügavuses kujutasin ma ette sind, eredat valgust, tõelist ime. Minu emaka kookonis, nii sügav ühendus. Sa oled osa minust, armastav side, mida me hoiame igavesti. Sa oled loodud Jumala armust, mu armas tütar, ma ei jõua ära oodata, millal näen su väikest nägu.”

Lawrence ja Payne tervitasid Alfat 2020. aastal pärast seda, kui 2018. aastal tekkis romantika. Nende kahe teed ristusid peol. Payne kirjeldas hetke oma tüdruksõbra YouTube’i kanalil 2019. aasta septembris, selgitades: “Nii, me oleme sellel peol, ma segan. . . Silmanurgast näen seda sära, sädelust [woman]”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *