Rase Iskra Lawrence taunib “kinnisideeks” trolle, kes häbistasid tema bikiinikeha

Iskra Lawrence Lööb tagasi negatiivsetele kommentaaridele, mis ümbritsevad tema rasedat keha.

Pärast 33-aastast modelli – kes ootab elukaaslasega teist last Philip Payne — Kapshey tormas pühapäeval, 2. juunil Miami ujumisnädalal oma asju rajal, joonistades sotsiaalmeediasse trolle, et tema välimust kritiseerida.

Lawrence jagas kolmapäeval, 5. juunil Instagrami vahendusel ekraanipilti nende karmidest sõnadest, nimetades vihkajaid “kinnisideeks” ja “pole midagi tähtsamat teha”.

“Kujutage ette, et keha häbistab Internetis kuuendat kuud rase võõrast, kes kõndis Miami ujumisnädalal, olles oma keha üle uhkem kui kunagi varem,” kirjutas Lawrence oma sotsiaalmeedia postituses. Seejärel julgustas ta fänne trolliga oma plaksutamist jagama, sest ta vajas “head naeru”.

Ta lisas: “Ma tahan tänada neid trolle, et nad on minust nii kinnisideeks, et kommenteerivad mu suurt rasvast raseda keha oma suurimaks prioriteediks… nii muljetavaldav, et teil pole midagi nii olulist, mille üle üllatuda.”

Seotud: 2024. aasta kuulsused: vaadake, millised staarid sel aastal sünnitasid

Sienna Miller, Josh Duhamel ja teised staarid laiendavad 2024. aastal oma perekondi. 3. jaanuaril levis uudis, et Miller sünnitas sama kuu alguses oma teise lapse, koos oma esimese poiss-sõbra Olly Greeniga. Miller jagab ka vanimat tütart Marlot endise kihlatu Tom Sturridge’iga. “Veetsin palju aega sünnituseks valmistumisele […]

Rajal oli Lawrence silmipimestav vaatepilt erksates ujumistrikoodes, mis näitasid tema kasvavat kõhtu. Ta naeratas ja hoidis oma põnni, kui fännid teda esireast rõõmustasid.

Lawrence teatas oma rasedusest aprillis, jagades fotode karusselli endast, Payne’ist ja nende 4-aastasest pojast Alphast. Lawrence nägi positiivset rasedustesti tehes valges päikesekleidis ingellik välja.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mõni päev hiljem jagatud postituses paljastas Lawrence, et tema unistus pere kasvatamisest tuli pärast “kuid negatiivseid teste”. Ta jagas videot, kus ta nuttis pärast lõpuks rasestumist, lootes lohutada naisi, kes seisavad silmitsi sarnaste väljakutsetega.

“Sel hetkel, kui ma pärast kuudepikkuseid negatiivseid teste sellest teada sain,” kirjutas Lawrence. “Ma kripeldasin nende kahe joone peale. Ma olen ausalt öeldes ikka veel uskmatus, aukartuses ja pidevas tänulikkuses. Eriti kuna sel nädalal on riiklik viljatuse teadlikkuse nädal, jagan ma rohkem rasestumist. Saadan neile kogu oma armastuse nende endi viljakuse teekonnale. Ma näen sind ja armastan sind.”

Lawrence avaldas mais, et tema uus rõõmukimp on beebitüdruk.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *