Rase Jenna Dewan jagab filmis Braxton Hicks muhkepilti: “About Pop”

Jenna Dewan Jenna Dewani / Instagrami loal

Jenna Dewan Tundes kõiki hilise raseduse tundeid ja tunnistades, et ta “hakkab popiks”.

43-aastane näitlejanna, kes ootab oma kolmandat last, astus laupäeval, 1. juunil Instagram Stories’i, et jagada mõningaid muhkepilte ja raseduse värskendusi.

“Ikka veel rase, kuid palju Braxton Hicksi [contractions]” kirjutas ta ülal foto, millel ta lamas voodis rinnahoidja ülaosas. Ta järgnes sellele veel ühe palja kõhuga fotoga, kirjutades “About to pop.”

Dewan sünnitab ilmselt juunis, kuna ta postitas 8. mail alasti rasedusfoto ja jagas: “Veel üks kuu 🤍”.

Jenna Dewan ja Steve Cazi – nende suhte ajaskaala

Seotud: Jenna Dewani ja kihlatu Steve Kazee suhte ajaskaala

Jenna Dewani romantika kihlatu Steve Kazee’ga ei ole järginud traditsioonilist ajakava, kuid nad on armunud rohkem kui kunagi varem. Kuus kuud pärast seda, kui Dewan ja võõras abikaasa Channing Tatum lahkuminekust teatasid, kinnitas Us Weekly 2018. aasta oktoobris paari suhet. Endised olid abielus üheksa aastat ja neil on ühine tütar Everly. Umbes ühe pärast […]

Dewan teatas, et ootab oma peigmehelt oma teist last Steve Kazee Fotosessioon vanni paljastamiseks ja vanniks 2024. aasta jaanuaris. Samuti jagab ta oma endise abikaasaga 11-aastast tütart Everlyt Channing Tatum ja poeg Calum, 4, ja Kazi, 48.

Raseda Jenna Dewani

Jenna Dewan Jenna Dewani / Instagrami loal

Tony võitja Kazi Dewan tegi Callumile raseduse ajal abieluettepaneku, kuid nad ei kiirusta mööda vahekäiku minema.

“Minu pere on nagu:” Millal, poisid, millal? me läheme sinna Ma luban, et me jõuame sinna,” rääkis Step Up staar eelmisel aastal ainult Us Weeklyle. “Vähemalt on meil positsioone, nii et meil on [a] Astuge edasi, kuid see on olnud nii kiire, aus. Elu on kiire ja töö on kiire.”

Ilmselt on elu olnud hõivatud Dewaniga, kes filmib The Rookie 6. hooaega kogu raseduse ajal, hoolitsedes samal ajal Everly ja Callumi eest. Siiski kinnitab ta, et töö “aitab mu meelt tasakaalustada”.

“Ja Rookie on tõesti kõige unistavam ja uskumatum töö. Kõik on nii toredad. See on tõesti lõbus ja lihtne ja voolab ning seetõttu arvan, et see on suur osa sellest, miks mul on kerge rasedana töötada,” rääkis ta. Romper. “Olen osalenud teistel komplektidel, mis on ilmselgelt palju raskemad. Nii et ma armastan seda. Sa oled väsinud, aga kui ema pole väsinud?

Rookie näitlejate tutvumisajalugu

Seotud: Filmi “Rookie” osatäitjate tutvumisajalugu: millised näitlejad on vallalised või valitud?

Nathan Fillion, Jenna Dewan, Alyssa Diaz ja Richard T. Algajatest näitlejatest, sealhulgas Jonesist, said heausksed staarid ja fännid hakkasid kinnisideeks oma armuelust – nii kaameras kui ka väljaspool. ABC sari jälgib lugu John Nolanist, hiljuti lahutatud 40-aastasest mehest, kes otsustab alustada politseinikukarjääri. […]

Dewan on olnud oma raseduse kohta avameelne, jagades kogu oma teekonna jooksul fotosid, videoid ja värskendusi. Ta tähistas hiljuti Everly sünnipäeva, nimetades oma vanimat “uskumatuks, targaks … ilusaks nii seest kui väljast”.

“See on kõige hämmastavam kingitus üldse olla sinu ema! Meil ​​on ühine aju – võib-olla liigagi 😂 – ja süda. Aga sa oled kõik ja maailm on palju helgem ja õilsam paik, sest sa oled siin,” kirjutas ta Instagrami kaudu. “Aitäh, et tegite minust emaks, õpetasite mulle nii palju elust ja on olnud au olla teie kõrval igavesti ja alati. Palju õnne sünnipäevaks mu Everly!!!! 😭❤️😍😍😍.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *