RHOBHi Adrienne Maloof arvab, et poiss rööviti peaaegu lapsena

Adrienne Maloof. Rodin Eckenroth / Getty Images Brent Shapiro fondi jaoks

Beverly Hillsi tõelised koduperenaised Adrienne Maloof Talle meenub “kummaline” lugu, kuidas üks tema poegadest rööviti peaaegu imikuna.

62-aastane Bravo staar rääkis loo teisipäeval, 4. juunil esinedes SiriusXM-i Jeff Lewis Live’i saates teiste Atlanta maarjameeste Real Housewives’iga. Cynthia BaileyTa ütles, et juhtum juhtus umbes 20 aastat tagasi, kui ta oli poeskäigul.

“Minu lapsehoidja ja mina olime seal ja turvalisus oli kaugemal ning see daam tuli sisse ja mu poeg nuttis ja ta võttis ta tegelikult mu lapsehoidja käte vahelt välja ja hakkas lifti poole kõndima,” rääkis Maloof. “Jumal tänatud, et olin kaitstud, kuid ta vaatas tagasi. Kogu asi lagunes sekunditega.”

Maloof ja tema endine abikaasa, Dr Paul NassifJagage kolme last: Gavin (20) ning kaksikud Colin ja Christian (18). Tõsielustaar ei maininud, milline tema poegadest peaaegu rööviti, kuid tema loo ajaskaala tundub, et ta räägib oma esmasündinust.

Endised Beverly Hillsi tõelised koduperenaised, kus nad praegu on, 199

Seotud: Endised Beverly Hillsi tõelised koduperenaised: kus nad praegu on?

Kui mõned Beverly Hillsi tõeliste koduperenaiste staarid on Bravo hiti osaks olnud alates 1. hooajast – vaadates sind, Kyle Richards –, on teised tõestanud, et teemandid pole igavesed. Reali koduperenaiste frantsiisi kuues osa kuulutati välja 2010. aasta märtsis ja selle esimene hooaeg jõudis eetrisse seitse kuud hiljem. A […]

“See oli kummaline, aga kui kiiresti see juhtuda sai… sekunditega,” tunnistas Maloof.

Õnneks oli tema turvameeskond olukorraga “üles” ja “sai” naise kätte, kui naine “eskalaatori poole jooksis”.

Maloof on tänulik turvameeskonnale ja nende kiirele reageerimisele olukorrale. “Ma tegelikult mõtlesin: “Vau, jumal tänatud”, sest mis oleks juhtunud, kui ta poleks… [She could have gotten away],” ta ütles.

Tema kolm poega on täiskasvanueast saati terved olnud. 61-aastane Maloof ja Nassif tähistasid sel aastal oma kaksikute keskkooli lõpetamist ning 2022. aasta augustis pani uhke isa Gavini õppima Utah’ ülikooli kolledžisse.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

RHOBHi Adrienne Maloof arvab, et poiss rööviti peaaegu lapsena

Adrien Maloof ja tema pojad. Adrienne Maloof/instagrami loal

Maloof ja Nassif olid abielus aastatel 2002–2013 ning selle aja jooksul kohtusid fännid paariga, kui Maloof mängis RHOBH-s kolm esimest hooaega. Nasif on aga sellest ajast peale öelnud, et tõsielusaade on nende raskustes abielule negatiivselt mõjunud. (2014. aastal Nassif et Dr Terry Dubrow sai Bouchardi staariks, kes järgis nende plastilise kirurgia praktikat.)

“Ma arvan, et ma ei tee enam kunagi midagi sellist, eriti arvestades minu tausta,” ütles Nassif E! 2023. aasta juuli uudised selle kohta, kas ta teeb oma praeguse naisega tõsielusaadet, Brittany Nassif. “Ma arvan, et tõsielusaates osalemine kiirendas seda [mine and Adrienne’s] Surm ja lahutus. Ma arvan, et see juhtub lõpuks igatahes.”

Bravo kõige kuulsam 4. seina purunemine

Seotud: Bravo kõige kuulsam neljas sein on aastate jooksul purunenud

Endise Beverly Hillsi tõeliste koduperenaiste staari Denise Richardsi sõnadega: “Bravo, bravo, f-king bravo”. Aastate jooksul on mitu Bravo tõsielusaadet purustanud neljanda seina – mõnikord rohkem kui üks kord. Mõned neljanda seina purunemised on aga ikoonilisemad kui teised. Pärast seda, mida keegi nimetaks edasilükkamise hooajaks […]

Vaatamata liidu puudumisele jäid Maloof ja Paul sõbralikeks kolleegideks ning ilukirurg ütles toona, et rääkis oma endise naisega “viis, kuus korda nädalas” nende laste pärast.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *