RHOBHi Adrienne Maloofi kaksikud on keskkooli lõpetamise ajaks kõik täiskasvanud

(Michael Tulberg / Getty Images)

Beverly Hillsi tõelised koduperenaised Adrienne Maloof ja tema endine abikaasa, Dr Paul NassifKahe keskkoolilõpetaja – kaksikutest poegade Collini ja Christiani – uhked vanemad.

62-aastane Maloof ja 61-aastane Nassif jagasid Instagramis fotosid kaksikute nädalavahetusel Los Angelese Notre Dame’i keskkooli lõpetamisest. (Samuti 20-aastase poja Gavini vanemad.)

“Nii uhke oma kaunite poiste üle nende koolilõpupäeval,” kirjutas Maloof laupäeval, 1. juunil tehtud videopostituse pealkirjaks. 🎓💖 #lõpetamine #uhkeema.

Kaadril on näha 18-aastast Colinit ja Christianit oma lõpumütsidega õhus lehvitamas, kandes kaelas lillat pitsi. Maloofi esiletõstmise rull sisaldas ka nende diplomite lähivõtteid ja pilguheit nende lõpupeo kaunistustele, millel oli must, valge ja kuldne värviskeem.

Endised Beverly Hillsi tõelised koduperenaised, kus nad praegu on, 199

Seotud: Endised Beverly Hillsi tõelised koduperenaised: kus nad praegu on?

Kui mõned Beverly Hillsi tõeliste koduperenaiste staarid on Bravo hiti osaks olnud alates 1. hooajast – vaadates sind, Kyle Richards –, on teised tõestanud, et teemandid pole igavesed. Reali koduperenaiste frantsiisi kuues osa kuulutati välja 2010. aasta märtsis ja selle esimene hooaeg jõudis eetrisse seitse kuud hiljem. A […]

Esmaspäeval, 3. juunil järgnes Maloof sündmust meenutava teise Instagrami postitusega. Tema fotokarussellil oli kaader kaksikutest nende pidulikes mütsides ja hommikumantlites ning lõdvendamas sidemeid, et pärastpeol Maloofiga istuda.

“Olen oma poiste üle uhke ja põnevil nende edasiste ettevõtmiste üle 💖 #Graduation2024 #FutureStartsNow,” kirjutas ta pealkirjas.

Samal ajal muutus kaksikute isa Nasif uhkeks Tema enda Instagrami postitusesPärast laupäevast verstaposti jagas ta fotot endast nende kõrval seismas

“Ma ei suuda uskuda, et mu poisid… mu kaksikud… lõpetasid täna keskkooli!” Ta kirjutas. “@Christian.nassif Ja @Colin.Nasif, muudad isaks olemise nii lihtsaks; See on tõesti kõige lihtsam töö, mida ma kunagi teinud olen. Olete mõlemad nii suured lapsed või peaksin ütlema, et noored. Sa oled minu jaoks kõik. Olen teie jaoks igal sammul olemas, kuid ma ei saaks olla teie üle uhkem või rohkem põnevil selle üle, mida teie mõlema tulevik toob. Ma armastan sind igavesti. – Isa.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Maloof oli täiskohaga Beverly Hillsi Real Housewives’i näitlejate liige 1. kuni 3. hooajal. Pärast saatest lahkumist esitasid ta ja Nasif 2012. aasta juulis lahutuse. Kolme lapse ema käis kohtingul. Rod Stewartpoeg Sean Stewart Ja Jacob Bush Anheuser-Buschi õlleimpeerium. Ta naasis sarja külalisesinemisteks 5., 6., 8. ja 10. hooajal.

Pärast Bravo mängimist ilmus Maloof saates Million Dollar Listing Los Angeles ja Gown and Out in Beverly Hills.

Nassif, plastikakirurg, esines RHOBH-s Maloofiga ja võõrustas ka E! Seeria rikutud. ta on abielus Brittany Pattakos Septembris 2019. Paar sünnitas 2020. aasta oktoobris tütre Paulina.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *