RHOBHi Sutton nimetab Vicki Teddi Mellencampi saates “RHOC” “koeraks”

Sutton Stracke, Vicki Gunvalson ja Teddy Mellencamp. Filmimaagia; Getty Images; Filmimaagia

Beverly Hillsi tõeliste koduperenaiste peaosa Sutton Strack Võiks endise kostaari varju jätta Teddy Mellencamp.

52-aastane Sutton ja 42-aastane Teddy teevad mõlemad üllatusesinemised Orange County tõeliste koduperenaiste treileris, mis ilmus neljapäeval, 6. juunil. Teddy avab treileri, saades täiskohaga koduperenaiseks ja “sõbraks”. Vicky Gunvalson: “Tere tulemast koduperenaised … ja Vicky.”

Kokkupandud cast tabas tagasi. Heather Dubrow Kommentaari nimetamine ebaviisakaks ja Vicky (62) ei peenutsenud laulja tütreks nimetades. John Mellencamp “Kuningas lits”. Beverly Hillsi ja Orange’i maakonna vahe on vähem kui tund, kuid Teddyl on RHOC-is esinemiseks kindel põhjus – ta juhib saate põhiosatäitjatega taskuhäälingusaadet “Two Tees in a Pod”. Sina oled kohtunik.

Suttonil olid oma RHOC-i välimuse reklaamimiseks oma lemmikklipid, kuid ta otsustas neljapäeval oma Instagrami Story’is jagada ekraanipilti Teddyst, keda kutsutakse “f-king beachiks”.

“Sutton lööb Teddyt peenelt,” oletas Bravo fännikonto.

Sutton teeb Teddyle peene torke 💀 pic.twitter.com/IG8k2uPGTp

— Queens of Bravo (@queensofbravo) 6. juuni 2024

Teddy ja Sutton tülitsesid RHOBH-s veedetud aja jooksul – Sutton nimetas toona rasedat Teddyt “tüütuks”, kuid viimasel ajal on nendevahelised pinged kasvanud. Kui Teddy pärast 10. hooaega saatest lahkus, leidis ta viise, kuidas oma endiste kaasmängijate juures kooliväliseid kaevamisi teha. 2023. aasta oktoobris saates Watch What Happens Live koos Andy Coheniga esinedes lõi Teddy Suttoni vestluse ajal. Dorrit Ja PK Kemsleyabielu Teddy vastas kuulujutule, mida Sutton RHOBHi 13. hooaja esilinastusel PK (56) kohta jagas. Sutton ütles, et kuulis, et PK-l oli autos üks naine, kui ta 2021. aastal DUI-s kahtlustatuna vahistati. (Juhtum lõpetati lõpuks augustis 2022.)

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Noh, ma arvan, et see on Suttonist pärit viinaga rahakotis 24/7 päris rikkalik,” ütles Teddy WWHL-i saatejuhile. Andy Cohen. Sutton, kes veetis suure osa RHOBHi 13. hooajast, kaitstes end joomisesüüdistuste eest, naasis pärast episoodi eetristamist.

Endised Beverly Hillsi tõelised koduperenaised on praegu 199-aastased

Seotud: Endised Beverly Hillsi tõelised koduperenaised: kus nad praegu on?

Kui mõned Beverly Hillsi tõeliste koduperenaiste staarid on Bravo hiti osaks olnud alates 1. hooajast – vaadates sind, Kyle Richards –, on teised tõestanud, et teemandid pole igavesed. Reali koduperenaiste frantsiisi kuues osa kuulutati välja 2010. aasta märtsis ja selle esimene hooaeg jõudis eetrisse seitse kuud hiljem. A […]

“Öö sõna saidil @BravoWWHL oleks pidanud olema SUTTON,” jagas ta X kaudu roosa südame, kassi ja martiniklaasi emotikoniga. Sutton viitas Coheni joomamängule WWHL-i ajal, kui ta palus vaatajatel juua, kuulates igas episoodis teatud heli.

“Minu probleem Suttoniga on see, et ta viskab oma ülestunnistusse süüdistusi, mida ta stseenis ei ütle,” ütles Teddy samal kuul oma taskuhäälingusaate episoodis. “Ja ta on nii mures kõigi teiste suhete pärast… kus on tema oma?” Ma arvan, et see on õiglane küsimus. Aga, olgem tõelised! Põhjus, miks ta ilmselt kõigi teiste suhetega nii hõivatud on, on see, et tal pole oma suhteid.”Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *