RHOBHi Sutton Strack “Tagurpidi” 14. hooajaks koos uute osatäitjatega

Sutton Strack Amanda Edwards / Getty Images

The Real Housewives of Beverly Hillsi 14. hooaja näitlejate muudatused on grupidünaamikaga juba imet teinud. Sutton Strack.

“See cast on väga värske. See on suurepärane naiste seltskond,” rääkis 52-aastane Sutton 1. juunil ajakirja Gurus avapeol eranditult väljaandele Us Weekly. tark.”

Bravo teatas mais, et Sutton Kyle Richards, Dorrit Kemsley, Erica Jayne Ja Garcel Beauvais Kõik naasevad 14. hooajale. Jennifer Tilly Ja Bozoma Püha Johannes Sel aastal saab esimest korda teemante. Kathy HiltonÜks Kyle’i õdedest plaanib naasta “sõbrana”.

„Ootame kõik väga tulevikku ja loodame, et inimesed on ausad, läbipaistvad ja ausad [work] Sõpruses koos olemine ei tähenda, et me ei tülitseks,” ütles Sutton laupäevasel üritusel Godfrey Hotel Hollywoodis. “Sest seda teevad naised. hoia kaheksa [or] Seitse naist koos, me hakkame alati kaklema, kuid minu prognoos on päikseline taevas koos mõne äikesetormidega ja tume vikerkaarega juunikuu Pride’i kuu lõpus.”

65-aastane Jennifer on Suttoni kauaaegne sõber ja nad sõid varem lõunat RHOBHi 13. hooaja osas. Sutton aga oma sõbra castingut ei mõjutanud.

Sutton Strack ootab RHOBHi tulevikku värskendava 14. hooaja täiendusega

Sutton Strack Emily Schur/Bravo

“Ma ei pannud teda tulema, [but] Mulle meeldib, et ta on pardal,” lausus Sutton. “Ma arvan, et ta on meie näitlejate jaoks suurepärane lisa. Ma tahan olla kindel, et Jenniferiga on kõik korras ja tema eest hoolitsetakse, kuid Jennifer on suur tüdruk aga ta võib koduperenaisega silmitsi seista. Ma ei muretse Jenniferi pärast.

Jennifer, kes mängis varem õudusfilmis Child’s Play, ei ole ainus koduperenaiste uustulnuk, kellega Suttonil on isiklik side.

Endised Beverly Hillsi tõelised koduperenaised on praegu 199-aastased

Seotud: Endised Beverly Hillsi tõelised koduperenaised: kus nad praegu on?

Kui mõned Beverly Hillsi tõeliste koduperenaiste staarid on Bravo hiti osaks olnud alates 1. hooajast – vaadates sind, Kyle Richards –, on teised tõestanud, et teemandid pole igavesed. Reali koduperenaiste frantsiisi kuues osa kuulutati välja 2010. aasta märtsis ja selle esimene hooaeg jõudis eetrisse seitse kuud hiljem. A […]

“Olen Boziga varem kohtunud [filming] Ja tore on enne hooaja algust kellegagi tuttavaks saada. Ta on väga ilus [and] Ta on tark,” ütles Sutton. “Ta elas New Yorgis ja ma suhtlen temaga nii. Tal on tütar keskkoolis. Samuti olen seotud kogu selle elustiiliga, milleks on LA-s elamine ühe lapsega ja töötav ema. Ma võin teile seda lihtsalt öelda. : Boz on jõud, kellega tuleb arvestada ja ma arvan, et me kõik hakkame temasse armuma.

47-aastane Bajoma jagab oma varalahkunud abikaasaga tütart Lyelli Peeter Jaani, kes suri 2013. aastal pärast võitlust vähiga. Vahepeal on Sutton oma endise abikaasaga kolme lapse kaasisadeks Christian Strack.

Mu eksabikaasa ja mina oleme siin alati olnud perekonnana. Need on meie lapsed,” rääkis Sutton. “Olen oma endist abikaasat tundnud juba 13-aastaselt. Mis puutub perekonda, siis meid ei lahutata kunagi.”

Alates 2016. aasta lahutusest on Sutton oma kohtinguelu RHOBHis tutvustanud.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Kas me pole mu kohtinguelust nii väsinud?” naljatas ta laupäeval. “Seda pole veel juhtunud, nii et ma ei tea. Loodetavasti ei pea me palju kohtinguid vastu pidama. Ma tean, et olen eelmisest hooajast saadik palju kohtingul käinud. Ootan huviga kohtumist õige inimesega. Ma tunnen, et olen palju kasvanud ja olen valmis selle inimesega kohtuma.”

RHOBH 14. hooaega filmitakse praegu, kuid sellel pole veel määratud esilinastuskuupäeva.

Mike Vulpo reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *