RHOCi Jennifer Pedranti kiusab Shannon Beadori ja Alexis Bellino Dynamicu

Andrew Eccles/Bravo; Mega; Getty Images

Orange’i maakonna tõelised koduperenaised Jennifer Pedranti Püüdes jõudumööda navigeerida Shannon Beador Ja Alexis BellinoSelle keeruline suhe.

“Terve hooaja jooksul on olnud nii raske tempoga töötada, sest ma armastan Alexist. Ma näen, kui raske on Shannonil ja selles dünaamikas olles oled sa pidevalt keskel,” rääkis Jennifer (46) ajalehele Us Weekly eksklusiivselt The Mall Neljapäeval, osaledes Cirque du Soleilis Cirque du Soleilis toimunud KOOOZA punase vaiba esilinastusel. Laguna mägede tipp 13. juunil “Ma vihastan Shannonit välja sellega, et olen Alexise vastu armas, või vihastan Alexist välja, kui olen Shannoniga sõbralik, ja see on lihtsalt see võitlus, mis kestab meie jaoks kogu hooaja.”

RHOCi 18. hooajal naaseb 47-aastane Alexis saatesse pärast Shanoni endise naisega kohtamist. John Jansen Varem sel aastal. Treileris annab Alexis mõista, et on igal hetkel valmis 60-aastase Shannoniga silmitsi seisma, öeldes grupile: “Seal on veel ja kui ta tahab minna varbavahele, olen valmis.”

Enne hooaja esilinastust polnud Jennifer kindel, kas vaatajad on üksteise poolel. “Ma arvan, et kõigil on Shanoni vastu kindlasti kaastunne,” ütles ta. “Ja ma arvan, et kõik tahavad, et Alexis oleks õnnelik. See on veider koht.”

Kuigi Shanoni ja Alexise suhe näib olevat ootel, on Jenniferi side kihlatu Ryan Boyajianiga tugevam kui kunagi varem. Sel hooajal näevad vaatajad paari Bahama reisi ajal kihlumas. See oli hetk, mida mõlemad pooled ei unusta kunagi.

“Loodan, et inimesed mõistavad Ryani ja minu sügavust ning minu ja Ryani vahelist armastust ning see hetk Bahama saartel oli peale lapse sündi ka minu elu suurim hetk,” ütles Jennifer. 46-aastane Ryan lisas: “Kohtusin Jeniga meie lemmikkohas Bahama saartel ja see oli maagiline. See oli meie jaoks väga eriline.»

RHOCi Jennifer Pedranti ütleb, et ta on Shannon Beadori ja Alexis Bellino vaenu keskele püütud

Filmi “Orange County tõelised koduperenaised” näitlejad. Bravo meedia

See ei tähenda, et paar ei seisaks silmitsi mõne takistusega. Hooaja treileri põhjal seavad mõned näitlejad jätkuvalt Jenniferi ja Ryani suhete kahtluse alla. Samuti hakkasid kaamerad liikuma pärast seda, kui Ryan nimetati hasartmängu- ja vargusskandaalis, mis oli seotud Los Angeles Dodgersi endise kannitõlgiga. Shohei Ohtani.

Vaatamata välisele mürale on Jennifer fännidele kinnitanud, et nende armulugu alles algab.

“Side Ryani ja minu vahel on tõesti – nii nõrk kui see ka ei kõla – purunematu,” ütles ta. “See on minu igavene. See on minu teine ​​pool. See on mu hingesugulane. Ma tean, mida see nüüd tähendab, ja mul on parim sõber ja hingesugulane. Ryani ja minu vahele ei tule kunagi midagi, mitte üks inimene, üks asi.”

RHOCi Jennifer Pedranti ütleb, et ta on Shannon Beadori ja Alexis Bellino vaenu keskele püütud

Ryan Boyajian ja Jennifer Pedranti John Gilhooly / Cirque du Soleili loal

Ryan lisas: “Jen ja mina oleme tänulikud, et leidsime teineteist selles eluetapis ja oleme väga põnevil järgmise ühise etapi ees. … Meie jaoks on kõige tähtsam tagada, et lapsed oleksid õnnelikud.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Bravo kõige kuulsam 4. seina purunemine

Seotud: Bravo kõige kuulsam neljas sein on aastate jooksul purunenud

Endise Beverly Hillsi tõeliste koduperenaiste staari Denise Richardsi sõnadega: “Braavo, bravo, f-king bravo.” Aastate jooksul on mitu Bravo tõsielusaadet purustanud neljanda seina – mõnikord rohkem kui üks kord. Mõned neljanda seina purunemised on aga ikoonilisemad kui teised. Pärast seda, mida keegi nimetaks edasilükkamise hooajaks […]

See missioon sai täidetud, kui paar nautis õhtut Cirque du Soleili viimases lavastuses. Jennifer, kes jagab oma eksabikaasaga viit last, on pärast seda, kui ta oli kogenud oma perega lõhe. William Pedranti – Jagage oma arvustust sotsiaalmeedia kaudu.

“Amazing Amazing Amazing!! 🎪 Ärge isegi kahtluse alla seadke. Lihtsalt mine! Viige lapsed Kuzasse!” Ta kirjutas pärast saadet Instagrami vahendusel: „Aitäh, et meil oli!

Orange’i maakonna tõelised koduperenaised 18. hooaja esilinastus on eetris neljapäeval, 11. juulil kell 21.00 ET kanalil Bravo. Vaadake eelmisi hooaegu Peacocki kaudu.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *