“RHONJ” alum tunnistab end süüdi “mafiooso” palkamises, et rünnata Dina Manzo endist

Dina Manzo Ilja S. Savenak / Getty Images

New Jersey tõelised koduperenaised Dina Manzotema endine abikaasa, Thomas ManzoMõisteti 2015. aastal süüdi “mainega mafiooso” palkamises, et rünnata oma tollast poiss-sõpra.

Associated Pressi teatel mõistis föderaalne vandekohus teisipäeval, 4. juunil 59-aastase Thomase süüdi “vandenõus, võltsimises ja dokumentide varjamises ning vägivaldse kuriteo toimepanemises reketitegevusele kaasa aitamises”.

Väljaanne teatas, et Thomas palkas mehe ründama Dina tollast poiss-sõpra ja praegust abikaasat. David sööklaVastutasuks “tasuta uhke pulmavastuvõtt”.

New Jerseys Franklin Lakesis elavat Thomast ähvardab 18. juulil 2015 toimunud kuriteo eest kuni 46-aastane vanglakaristus. Talle mõistetakse karistus 15. oktoobril

New Jersey tõelised koduperenaised, kus nad praegu on

Seotud: Endised RHONJ staarid: kus nad praegu on?

Frantsiis Real Housewives of New Jersey on näinud, et paljud selle staarid on viimase aasta jooksul Maalt lahkunud – ja Us Weekly reisib mäluteele ja uurib, kus nad praegu on. OG-i näitleja Caroline Manzo lahkus saatest 2014. aastal ja aastaid hiljem avas oma suhte. […]

Väljaanne teatas ka, et föderaalprokurörid kirjeldasid John Pernat, väidetavat mafiooso, kui “Lucchese’i kuritegeliku perekonna sõdurit”.

Prokurörid väidavad, et Perneri pulmapidu korraldati 2015. aasta augustis New Jersey osariigis Patersonis The Brown Stone Catering Hallis, nagu teatas Thomase omanduses olev ABC News.

2020. aasta detsembris tunnistas Perna end süüdi “vägivallakuriteo toimepanemises väljapressimise toetamiseks”, selgub raportist. Ta sai kahe ja poole aastase karistuse ning vabastati 2023. aasta augustis.

ABC News teatas ka, et kohtuprotokollid näitavad, et Thomas oli oma endise naise uue suhte pärast ärritunud ja soovis, et rünnak “jätaks püsiva näoarmi”.

Hollywoodi kole lahutus

Seotud: Hollywoodi koledad lahutused: Johnnyst ja Amberist Erica ja Tomini

Kogu oma tähelepanu keskpunktis oldud aja jooksul on mõned A-kategooria liikmed – sealhulgas Brad Pitt, Britney Spears, Madonna ja Tom Cruise – leidnud end seotuna päris räpane lahutusega. Johnny Depp ja Amber Heard lõpetasid oma lahutuse 2017. aastal, kuid nende suhtedraama jätkus pärast nii verbaalset kui ka teineteise süüdistamist vastiku kohtulahinguga. […]

ABC Newsi poolt jagatud avalduses ütles FBI Newarki eriagent Jim Dennehy: “Selle juhtumi faktid ja asjaolud on nagu halb telesaadete krimidraama, kuid kohtus esitatud tõendid ja tunnistused tõestavad, et see oli reaalsus. Loodan, et see Juurdluse ohvrid saavad oma eluga edasi minna ja unustada Manzo ja tema kuritegelikust maffiast voodikaaslased.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Jaanuaris teatas Page Six, et Thomas üritas 2015. aasta kallaletungiga seotud süüdistusi “välja visata”. Väljaanne teatas, et juhtum keskendus 2020. aasta kaebusele, milles väideti, et Thomas “lõpetas viis aastat tagasi kokkuleppe Lucchese’i kuritegeliku perekonna sõduriga, et oma endise naise tollase poiss-sõbra David Cantini suhtes viis aastat tagasi Põhja-Jersey parklas karistada.”

Thomas ja Deanna (52), kes esinesid RHONJ kahel esimesel hooajal ja lahkusid ametlikult Bravo sarjast 2015. aastal, abiellusid 2007. aastal The Brown Stone’is. Väga ekstravagantne pulm, mida kajastati VH1 sarjas My Big Fat Fabulous Wedding.

Paar läks lahku 2012. aastal ja lõpetas lahutuse 2016. aastal. Dina ja Kanteen lõid sõlme 2017. aastal.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *