RHONY’s Eboni K. Williams on 40-aastaselt lapseootel

New Yorgi tõelised koduperenaised Ebony K. Williams Rase oma “tähelepanuväärse ime” lapsega.

“Igaüks, kes on läbinud IVF-i või proovinud IVF-i, ütleb teile, et selle teekonna lõpptulemuseks, et lapse saada, peavad paljud asjad korda minema,” ütles 40-aastane Williams väljaandele PEOPLE kolmapäeval, 5. juunil avaldatud rasedusteates. . Endine Bravo staar märkis, et tundub, et ta on “ülalt Jumala suure soosingu saaja”.

Williams pakkus sama intervjuu ajal rohkem teavet oma IVF-i teekonnast.

“Mul oli munarakud 34-aastaselt, mul polnud selgeid kavatsusi, kas ja millal ma neid mune kasutan,” selgitas Williams. “Ja kuus aastat hiljem andis ühe munaraku väljavõtmise tulemuseks geneetiliselt normaalse embrüo, mis viis eduka embrüosiirdamiseni ja – üks rasedus hiljem – saan varsti, kui jumal tahab, ilusa terve beebitüdruku. Nii et tundub, et see on tõesti õnn. .

Seotud: Endised RHONY staarid: kus nad praegu on?

New Yorgi tõelised koduperenaised esilinastus 2008. aastal, kuid mitte iga koduperenaine ei läinud kaugele. RHONY 1. hooaja näitlejate hulka kuulusid Luann de Lesseps, Ramona Singer, Bethenny Frankel, Jill Zarin ja Alex McCord. Kelly Killoren Bensimon liitus näitlejatega 2. hooajal, Sonja Morganist sai sel ajal täiskohaga näitleja. […]

Viimase aasta jooksul on Williams erinevate intervjuude käigus olnud üksikemaduse poole püüdlemise suhtes avameelne. Siiski tunnistas ta People’ile, et emaks saamine polnud minu unistus ega fantaasia.

“Ma tahan öelda veendunult ja selgelt; Ma ei olnud see väike tüdruk, kes kasvas üles, kujutades ette, et saab lapsi ja mis ma neile nimeks paneksin ja kõik muu,” jätkas ta. “Mul polnud sellega seoses mingeid tõelisi ootusi.”

Williams tegi ajalugu esimese mustanahalise näitlejana saates RHONY 2021. aastal. Ta esines saates selle 13. hooajal, enne kui sari lühikese pausi tegi – ja on sellest ajast peale naasnud täiesti uute näitlejatega. Sellest ajast alates on ta töötanud advokaadi ja saateajakirjanikuna koos kohtunik Ebony K. Williams alustas oma karjääri saatejuht Equal Justice, mis esilinastus 2023. aasta septembris.

Emaks olemise teekonna üle otsustades mõistis Williams, et suudab “tõeliselt hoolitseda lapse eest nii, et see tunneks end stabiilsena ja turvaliselt.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Julia Louis-Dreyfus meenutab

Seotud: Staarid, kes on näinud vaeva, et lapsi eostada, jagavad oma viljakushädasid

Paljude kuulsuste vanemate, sealhulgas Chrissy Teigeni ja John Legendi jaoks on see olnud raske tee lapsevanemaks saamiseni. Pärast seda, kui kehaväline viljastamine esimesel katsel ei toiminud, mõtles Teigen, kas ta oli midagi valesti teinud. “Sa lihtsalt otsid midagi, mida süüdistada, eriti iseennast,” selgitas Teigen aprillis New Yorki ajakirjale The Cut. […]

Williams ütles People’ile, et tema kuklas oli alati hääl, mis ütles: “Võib-olla ma ei peaks proovima seda üksi teha.” Lõpuks ütles ta pikema ootamise kohta “fk that”.

«Olen 40-aastane. Ma ei oota rikkuse kasvatamist. Ma ei oota oma karjääri loomist. Ma ei oota reisi. Ja kindlasti ei oota ma pere loomist,” lisas ta. “Ma ei ole nõus teist päeva ootama, ma olen kohe kohal.”

Williams esines RHONY viimasel hooajal – 13. hooajal –, enne kui Bravo taaskäivitas seriaali 14. hooaja jaoks uute näitlejatega.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *