Richard Simmons palub fännidel “palvetada” “ilusa” Kate Middletoni eest

Richard Simmons Getty Images

Richard Simmons Saadan kõik head meeleolud Printsess Kate Middleton.

“Ma tean, et ma palun teil palvetada inimeste eest… ma palun teil palvetada printsess Kate’i eest,” jagas 75-aastane Simmons neljapäeval, 6. juunil sotsiaalmeedia avalduses. “Ta on nii ilus ja suurepärane naine ja ema… Loodan, et ta tunneb end täna paremini.”

Simmons ja Kate (42) on mõnevõrra sugulasvaimud, kuna ta teatas selle aasta alguses nahavähi diagnoosist, jagades üksikasju 19. märtsi Facebooki postituses. Varem oli Simmons pärast tema kadumist 2014. aastal avalikkuse teravdatud tähelepanu all olnud – sarnaselt kuulujuttudele Kate’i kohta selle aasta alguses –, mida arutati 2017. aasta taskuhäälingusaates “Kadunud Richard Simmons” ja 2022. aasta dokumentaalfilmis “Mis tegelikult juhtus Richard Simmonsiga”.

Simmonsi palve tuli hiljem Prints William 42-aastane Kate osales mitmel üritusel D-Day 80. aastapäeva tähistamiseks nii Inglismaal kui Prantsusmaal, kui ta jätkab ühe seni avalikustamata vähitüübi ravi. 41-aastane William ütles üritusel veteranidele, et tal on “paranev” ja talle oleks meeldinud mälestusmärgi juures olla.

Ma tean, et ma palun sul palvetada inimeste eest…Ma palun sul palvetada printsess Kate’i eest. Ta on väga ilus ja suurepärane naine ja ema. Loodan, et ta tunneb end täna paremini.
armastus,
Richard

— Richard Simmons (@TheWeightSaint) 6. juuni 2024

Jaanuaris tehti Kate plaanilisele kõhuõõneoperatsioonile ja ta jäi toibudes avalikkuse tähelepanust eemale. Internet on aga seadnud kahtluse alla Walesi printsessi puudumise avalikkuse eest. 22. märtsil käsitles ta vandenõu videos ja teatas, et sai vähidiagnoosi.

“See, et William minu kõrval on, on samuti suurepärane lohutuse ja kindlustunde allikas, nagu ka armastus, toetus ja lahkus, mida nii paljud teist üles näitavad. See tähendab meile mõlemale palju,” ütles ta.

Kate on jätkanud, et tema “töö on mulle alati sügavat rõõmu toonud”, kuid astub suure sammu oma avalikest kohustustest eemale. “Praegu pean keskenduma täielikule taastumisele,” jätkas ta.

TK Middletoni pereliikme Kate Middletoni vastus vähile

Seotud: Kuninglikud inimesed, kellel diagnoositi vähk

Paljudel Briti kuninglikel peredel on alates nende perekonna valitsemisaja algusest diagnoositud erinevad vähivormid. Buckinghami palee teatas 2024. aasta veebruaris, et kuningas Charles III sai nädal pärast seda, kui ta lubati ühte Londoni kliinikusse eesnäärme suurenemise raviks, diagnoositud vähk. Kingi hiljutise haiglaprotseduuri ajal […]

Kui Kate läbib ravi, hakkavad kerkima küsimused tema tagasituleku kohta.

Richards Simmons palub fännidel palvetada kauni ja imelise Kate Middletoni eest

Kate Middleton Karwai Tang / WireImage / Getty Images

“Kate tunneb end piisavalt tugevana, et olla lastega väga seotud,” rääkis allikas ajakirja Us Weekly värskele kaaneloole. “Ta on olnud aktiivne lapsevanem.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Insaider lisas: “Kate’i paranemine läheb hästi. Ta ei näe palju inimesi, sest ta on vastuvõtlik haigestuda ja nad ei taha, et teda ohustataks, kuid ta on sageli nii.”

Eelmise kuu lõpus kaalus Kensingtoni palee põgusalt Kate’i tagasipöördumist, kui arutas Kuningliku Fondi Varajase Lapsepõlve keskuse viimast aruannet, kuid ei pakkunud tema tagasipöördumiseks konkreetset ajakava.

“Oleme selles väga selged olnud [Kate] Ta vajab praegu taastumiseks ruumi ja privaatsust,” jagas toona Palace’i abiline. “Ta naaseb tööle, kui saab arstidelt rohelise tule.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *