Rihanna vihjab, et me ei saa särgiga “I’m Retired” uut muusikat

on rihanna Trollite meid oma viimase stiiliavaldusega?

36-aastast lauljat märgati neljapäeval, 6. juunil New Yorgis, kandmas T-särki, millel oli kirjas: “Ma olen pensionil. Olen riides nii palju, kui kannan.” Ta ühendas salapärase moevaliku põhjaga pükste, erkrohelise Bottega Veneta koti, vintage Diori päikeseprillide ja punaste tossudega. Juukseid kandis ta kuldblondides kastpatsis.

Kuigi Rihanna naljatab moe üle, võib seda välimust tõlgendada ka sõnumina fännidele, kas Grammy võitjal on valmimas uut muusikat.

Viimased mitu aastat on Rihanna kiusanud uut plaati, kuid pole veel pakkunud väljalaskekuupäeva ega projekti kohta rahustavaid üksikasju.

Aprillis ütles Rihanna Extrale, et tema üheksas plaat oleks “hämmastav”. Ta selgitas kavalalt, et album pole veel välja antud, sest ta “ei tundnud seda”.

“Ma ei tunne, et see esindaks evolutsiooni, aega, mille olen veetnud. Kas kasvu tuleks eksponeerida? Ma tahan mängida ja ma arvan, et muusika on mänguväljak ja ma tahan sellega lõbutseda ja tõesti näidata, kus ma olen,” rääkis ta Xtrale.

Sama kuu alguses ütles Rihanna intervjuule lisatud profiilis, et tal on “palju visuaalseid ideid”.

“See on imelik. Mu aju töötab praegu tagurpidi. Tavaliselt on mul kõigepealt muusika ja muusika juhatab mind kõigi nende visuaalsete võimaluste juurde ja nüüd saan kõik need visuaalid kätte,” rääkis ta väljaandele.

Rihanna pole pärast 2016. aasta Anti albumit välja andnud. Muusika asemel on hititegija keskendunud oma kasvavale perekonnale ja iluimpeeriumile.

Rihanna ja poiss-sõber Rocky varstiAlates 2020. aastast on neil koos pojad RZA, sündinud 2022. aasta mais, ja Riot, kes saabus 2023. aasta augustis.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Selle nädala alguses kuulutas ta välja Fenty Hair, tootesarja, mis on mõeldud kõigi juuksetüüpide tugevdamiseks ja parandamiseks.

Fenty Hair liitub Rihanna olemasolevate kaubamärkidega Fenty Beauty ja Fenty Skin ning tema aluspesumärgiga Savage x Fenty.

Rihanna käivitas Fenty Beauty 2017. aasta septembris, murdes tõkked kaasava vundamendiga. Fenty lai varjundivalik inspireeris teisi ilubrände järgima, mida nimetati “Fenty efektiks”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *