Rob Kardashian ütleb, et ta ei tee – ega saa – Malaika Hawke’ile sperma annetada

Khloe Kardashian, Rob Kardashian, Maleka Haq. Getty Images (3)

Khloe KardashianSellel on geniaalsed ideed Rob Kardashian Tema BFF annetas oma sperma Maleka Haque Viinud tema venna üllatava ilmutuseni.

41-aastane Malika rääkis neljapäeval, 13. juunil, saates The Kardashians oma plaanidest taas oma perekonda laiendada, kuid seekord iseseisvalt.

„Niisiis töötan ühe projekti kallal ja vajan teie panust ja tuge. Ma tahan teist last saada,” jagas Maleka, kellel on endisega 4-aastane poeg SK OT Genesis, Jagades “Me ei tea [with who]. Ma lihtsalt arvan, et pean minema spermapanka.”

39-aastane Khloe ei olnud spermapanka külastava Malika pardal. Selle asemel pakkus Khloé talle ühte embrüotest, mis Malika sõnul ei olnud “kohutav idee”, sest tema sõber on sünnitanud “suurepäraseid” lapsi. (Khloé jagab 6-aastast tütart True’i ja 22-kuulist poega Tatumi sisse- ja väljalülituspartneriga Tristan Thompson.)

Khloe Kardashian palub Rob Kardashianil anda lapse eostamiseks Maleka Haq sperma: Matt Winkelmeyer / Getty Images

Kardashiani põlvkond

Seotud: Kardashian-Jenneri perekond: tutvuge järgmise põlvkonnaga

Meelelahutus- ja ärimaailmas jälgi jättes kasvatab Kardashian-Jenneri klann ka oma järgmist põlvkonda. Kourtney Kardashian oli esimene Kris Jenneri lastest, kellel oli oma lapsed. Kourtney ja tema praegune endine Scott Disick tervitasid 2009. aasta detsembris oma vanemat poega Masoni ja kolm aastat hiljem tütar Penelope. […]

“Ma olen 42 või 45 ja ei taha rasestuda. Ma võitlesin selle keha eest. Aga kui ma hakkan tassima, siis see peab juhtuma peaaegu kohe, sest ma pole kevadkana,” märkis Maleka. “Kui ma kavatsen surrogaati kasutada, on mul aega.”

Khloe, kes tervitas oma teist last surrogaateedi kaudu, mõistis Malika olukorda, öeldes kaameratele: “Ilmselt on tema olukord erinev. Ta ei ole koos oma poja isaga ja tal pole austust.”

Vestlus võttis pöörde, kui Khloe pakkus alternatiivina välja Robi. „Miks me ei paluks Robil spermat annetada? Ta on hea saak,” ütles ta oma noorema venna kohta. “Te olete juba koos maganud.”

Khloé helistas 37-aastasele Robile ja pani ta kohapeale, küsides, kas ta on Maleka ees huvitatud.

“Olen siiski Malekaga ja see on tõsine küsimus. Malaika tahab teist last saada ja ta läks spermapanka,” ütles Khloe telefoni teel. “Aga ma lihtsalt ütlesin, et miks mitte seda teilt saada?”

Vastuseks ütles Rob: “Ma ei jaksa enam.” Malaika naljatas, et Rob oli eilsest õhtust “väsinud”, kui Khloe tegi selgeks, et peab seda nende jaoks lihtsalt tassis hoidma.

“Ma ei jaksa enam,” ütles Rob, kes jagab oma eksiga 7-aastast tütart Dreami Ma ei taha musta, korrati kolmandat korda. “Ei saa aru mida?”

Khloe tundis arutelu nii ebamugavalt, et ta lõpetas kõne, kuid mitte enne, kui Rob ütles selle fraasi veel korra.

“Meil on aega tema emakas ette valmistada, et saaksime teie peenise ette valmistada. Sa lihtsalt keed selle vestluse üle,” lõpetas ta. “See on veidram, kui ma arvasin.”

Ülestunnistuses mõtiskles Khloe selle üle, mis näis olevat Robi katse teha nalja, öeldes: „Mu vend on lihtsalt vastik. Me ei saa kunagi normaalselt rääkida. Aga ma arvan, et probleemi pole.”

Lõpuks ühines Khloé Malikaga reisil California Cryobanki. Spermapangas viibides vaatasid Malika ja Khloe potentsiaalseid doonoreid pärast plaatinaversiooni valimist, mis tähendab, et kellelgi teisel pole juurdepääsu doonoriviaalidele.

Maleka ütles, et eelistas kedagi 5’8 või pikemat, kuna märkis, et enamik doonoreid olid Kanada või Briti päritolu. Vahepeal pole Khloé põnevil võimalike valikute otsimiseks lihtsalt lapsepõlvefotodelt

«Pilte saame vaadata doonoritest alates imikueast kuni kaheaastaseks saamiseni. Aga ma ei anna teada, kuidas sul sündides oli,” ironiseeris ta. “Ma arvan, et see on nii paljude inimeste jaoks hämmastav koht. Kui lahe see on, et meil see valik on? Kuid ma arvan, et võime proovida mitut erinevat viisi, enne kui see peatub? Jah.”

Malaika tunnistas, et tundis end ikka veel imelikult, kui nutma hakkas. Maleka ütles, et ta ei olnud pühendunud spermapanga kasutamisele, mistõttu ta oma valikud ümber mõtles.

“Olen hariduse eest tänulik, kuid tunnen end rabatuna,” märkis ta. “Miski pole lõplik enne, kui see juhtub. Olen täiesti kindel, et saan teise lapse, kuid ma pole kindel, kuidas ma seda teen.”

Khloe on Maleka üle uhke sõnavõtu eest ja lisas: “Ma tean, et Maleka hakkab kartma. Ta on super emo ja ta sisemiselt nutab. Ta mõtleb kõikidele minevikus tehtud vigadele.

Khloé tunnistab, et valis oma teise lapse jaoks “ebatavalise” tee.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Inimesed peavad lõpp-eesmärgi saavutamiseks tegema seda, mida nad peavad tegema, kui Malekal või kellelgi on lootust perekonda saada,” lisas Khloé, enne kui Malika täpsustas, et ta ei välista spermadoonoriks olemist.

Ülejäänud Kardashiani episood keskendub eelmistele päevadele Kourtney Kardashian Ja Travis Barker Tervitas nende poeg Rocky, Kim Kardashian Navigeerige lapsevanemaks üksi ja Kendall Jenner Pidades oma endises keskkoolis kõne vaimse tervise teadlikkusest.

Hulu annab igal neljapäeval välja uued The Kardashiansi osad.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *