Rob McElhaney ja Ryan Reynolds naljatavad Wrexhami mängude “stressi” üle

Rob McElhenney, Ryan Reynolds. Ben Hyder/FX

Mõnikord on põhjuseks Wrexham AFC omandiõigus Rob McElhaney Ja Ryan ReynoldsStress võib kindlasti tõusta – eriti kui tegemist on jalgpallihooaja viimase mänguga.

“Stockportile, hooaja viimasele mängule mõeldes ja rääkides, tunnen, kuidas kaks stiili mu silmalaugudele jõuavad,” ütles 47-aastane McElhenney neljapäeval, 6. juunil Wrexhami tervitusepisoodi ajal. 47-aastane Reynolds andis vastulöögi, öeldes, et ta väldib näpunäidet ja pakkus veel ühe ettepaneku.

“Lihtsalt vana 1950. aastate stressi jaoks, otse üle rinna,” lisas ta torsot patsutades. (McElhenny on varasemates osades paljastanud, et tal tekivad äärmusliku stressi ajal sageli silmamunad.)

Wrexham AFC kaasomanikud ei olnud selle nädala Wrexhami episoodi peamised tegijad, jättes draama mängijate hooleks. üks eriti, James McCleanMeeskonnal on lepingu sõlmimiseks olnud üsna palju vastuolulisi mängijaid ja meeskonna juhid selgitavad, miks.

Jalgpalli mängivad kuulsused

Seotud: Millistele kuulsustele meeldib jalgpalli mängida ja vaadata?

Jalgpallipalavik! Alati, kui jalgpalli maailmameistrivõistluste hooaeg algab, on fännid oma telerite külge liimitud, et näha, milline riik võidab ihaldatud tiitli – samal ajal kui paljud staarid saavad inspiratsiooni oma klambrid kinni siduda ja kodus lõbutseda. Need on kõigil, alates Justin Bieberist ja Kendra Wilkinsonist kuni Niall Horani ja Will Ferrellini. […]

“James McClean on ikooniline kuju,” Wrexhami tegevdirektor Humphrey Kerr ütles neljapäevases saates. “Kui tema nime mulle esimest korda mainiti, pani kulmu kergitama, et selline mängija oleks huvitatud meie juurde tulemast.”

Rob McElhaney ja Ryan Reynolds viskasid Wrexhami mängude stressi üle nalja

Jacob Mendy, Aaron Hayden, Eoghan O’Connell. FX

35-aastane McClean tegi enne Wrexhamiga liitumist 2023. aasta augustis pikaajalist jalgpallurikarjääri, mängides isegi Premier League’i meeskondades. Pärast 10 kollase kaardi saamist hooajal 2023–2024 ähvardas McClean kahemängulise mängukeelu. Ta sai sotsiaalmeedias vihkamise ja “surmaähvarduste” pärast seda, kui ta keeldus kandmast mooni, Briti armee toetuse sümbolit.

“Ma tean, mida tahan jalgpallist meelde jätta,” ütles McClean oma ülestunnistuse ajal. “Kuid tegelikkus ütleb mulle, et mind vaadatakse hoopis teistmoodi.”

Sportlane selgitas ka, et kuna ta on pärit Iirimaalt Derryst, sümboliseeris moon, kui “Iirimaale jõudis Briti okupatsioon”, põhjustades riigis “haigestumist” ja “valu”.

Kuulsused, kes käivad kohtamas või abielus professionaalsete jalgpalluritega – Victoria Beckham ja veel 583 inimest

Seotud: Kuulsuste kohtamas käimine või abielus jalgpalluritega

Armastuse tšempion! Victoria Beckham, Perrie Edwards ja paljud teised kuulsused on pidanud armusuhteid professionaalsete jalgpalluritega. Spice Girlsi esineja kohtus praeguse abikaasa David Beckhamiga 1997. aastal pärast Manchester Unitedi mängus osalemist. Ta tegi abieluettepaneku vähem kui aasta hiljem 1998. aasta jaanuaris ja paar vahetas tõotused 1999. aasta juulis. Nende vanim poeg, […]

“Sellest saadik, kui ma suureks kasvasin, näen seda nii,” ütles ta. “Niisiis, see ei muutunud, sest tulin Inglismaale jalgpalli mängima.”

Vaatamata avalikkusele märkis McClean, et tema aeg Wrexhamis on seni olnud “uskumatu”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Selle nädala episood pakkus ka suurt värskendust Wrexhami naiskonna kohta, paljastades, et nad mängivad esimest korda Ameerikas.

Rob McElhaney ja Ryan Reynolds viskasid Wrexhami mängude stressi üle nalja

Rob McElhenney, Ryan Reynolds. FX

“Me suutsime teha ajalugu, tuues sel suvel Wrexhami naiskonna USA-sse,” naljatas McElhenny, “mis on nii põnev kui ka rahaliselt vastutusrikas.”

Tere tulemast Wrexhami uued osad esilinastuvad teisipäeviti telekanalis FX.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *