Rodeosaari Spencer Wrighti, naise Callie ja 3 lapse perealbum

rodeo täht Spencer Wright ja tema naine, Callie WrightUhke kolme lapse isa.

Paar läks sõlme 2018. aastal, aasta pärast tütre Steely sündimisega esimest korda lapsevanemaks saamist. Nende pere jätkas laienemist 2021. aastal, kui sündis poeg Levi ja 2023. aastal poeg Bray.

Viieliikmeline perekond jõudis uudistesse 2024. aasta mais pärast seda, kui Levi sõitis oma mängutraktoriga Utah’ jõkke, põhjustades raskeid ajuvigastusi. Politseinikud leidsid ta kiiresti ja viidi kriitilises seisundis haiglasse. Mindy Sue ClarkPerekonna pressiesindaja paljastas toona Facebooki vahendusel, et “Levi süda [was] Peksmine ise,” tema aju “oli olnud pikka aega hapnikuta ja ei tulnud sellest tagasi.”

Perekond tänas perekonda, sõpru ja fänne toetuse eest järgnevates sotsiaalmeedia uuendustes, mis näitas, et Levi seisund ei parane. Umbes kaks nädalat pärast Levi õnnetust tegi Callie südantlõhestava teate, et nad on valmis oma pisikesega hüvasti jätma.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

„Pärast paljusid unetuid öid, tonni uurimistööd, mitmeid vestlusi maailma parimate neuroloogidega ja miljoneid palveid oleme siin silmitsi oma suurima hirmuga. Levi näitas meile piisavalt, et saaksime selle kõige jaoks aega varuda,” kirjutas ta 2024. aasta juunis Facebooki vahendusel. „Me palvetasime neid asju, mida ta trotsis, ja tõestas meile, et ta tahab siin olla, kuid nüüd näeme, et ta tahab anda. Meil on aeg ta maha jätta ja rahu leida. Ma ütlesin teile, et mu laps oli läbimõeldud ja tähelepanelik, ma tõesti usun, et ta tegi seda meie heaks.”

Kerige alla, et näha Spenceri ja Callie kõige armsamaid hetki nende kolme lapsega:

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *