Rodeosaari Spencer Wrighti poeg Levi (3) suri traagilises õnnetuses

Callie Wrighti / Facebooki loal

rodeo täht Spencer WrightTema 3-aastane poeg Levi suri eelmisel kuul pärast rasket ajutraumat.

Levy suri pühapäeval, 2. juunil pärast elutoetuste eemaldamist. Mindy Sue Clark, rääkis peresõber People. “Levi oli absoluutselt parim väike poiss,” ütles Clark esmaspäeval, 3. juunil. “Ilma temata on elus raske liikuda.”

Tunnike enne Levi surma, tema ema, Callie WrightAbikaasa jagas Spenceriga südantlõhestavat värskendust oma poja seisundi kohta.

„Pärast paljusid unetuid öid, tonni uurimistööd, mitmeid vestlusi maailma parimate neuroloogidega ja miljoneid palveid oleme siin silmitsi oma suurima hirmuga. Levi näitas meile piisavalt palju, et selle kõige jaoks aega võita,” kirjutas Kaley endast ja Levist kujutatud video pealkirjaks. Facebooki kaudu pühapäeval. „Palvetasime, et nad trotsiksid võimalusi ja tõestaksid meile, et ta tahab siin olla, kuid nüüd näeme, et ta tahtis lahti lasta ja anda meile aega rahu leidmiseks. Ma ütlesin teile, et mu laps oli läbimõeldud ja tähelepanelik, ma tõesti usun, et ta tegi seda meie heaks.”

Calley kirjutas, et Levi “tõi inimkonna kogu riiki” pärast saamist paigutatud kriitilisse seisundisse mai lõpus oma mängutraktoriga Utah’ jõel sõitma. “Siin ma ronin varsti oma lapsega voodisse ja hoian teda, kui ta viimast korda maa peal magama jääb,” ütles ta. „Tunnen lohutust teadmisega, et ta taastatakse täiuslikuks väikeseks poisiks, kes ta oli, ja tal on võime teha kõike, mida ta tahab! Ma tean, et inglid ootavad, et saaksid teda hoida, kuni saan seda uuesti teha!

Callie lõpetas emotsionaalse sõnumi, öeldes, et tema ja Levi perekond “igatsevad teda siin iga sekund iga päev, kuid tunnevad ilma vankumatu kahtluseta, et suudame tema heaks teha kõik.” Ta lisas: “Me armastame teid, oad ja ma ei jõua ära oodata päevani, mil saate jälle minuga “põldu” töötada!”

Levy sisenes pärast õnnetust esimesena haiglasse. Vastavalt a 21. mai avaldus Beaveri maakonna šerifi büroo andmetel sõitis Levy mängutraktoriga jõkke ja kaotas visuaalse kontakti oma perekonnaga. Pärast seda, kui laps oli “kiiresti tuvastatud”, sai ta “elutoetust”, enne kui viidi kohalikku haiglasse.

Wrighti perekond ei olnud kindel, kas Levy paraneb täielikult, sest tema seisund ei olnud ravi jätkamisel, 22. mail, “palju muutunud”. Sotsiaalmeedia uuendused Pakub ametnik.

Rodeosaari Spencer Wrighti, naise Callie ja 3 lapse perealbum

Seotud: Rodeosaari Spencer Wrighti ja naise Callie perealbum

Rodeotäht Spencer Wright ja tema naine Callie Wright on kolme lapse uhked vanemad. Paar läks sõlme 2018. aastal, aasta pärast tütre Steely sündimisega esimest korda lapsevanemaks saamist. Nende pere jätkas laienemist 2021. aastal, kui sündis poeg Levi […]

Esmaspäeval avaldas Clark Facebookis Levyle austust, kirjutades: “Ma ei suuda isegi seletada, kui rasked on viimased kaks nädalat olnud. Alates hetkest, kui mu telefon tema õnnetuse õhtul helises, kuni viimase õhtuni sain sõnumi, et ta peab minema. Ma ei taha keskenduda halvale või kurvale, kuigi on tunne, et keegi oleks mu südame välja rebinud ja selle otse minu ees pigistanud. Tahan keskenduda imedele, mille tunnistajaks me kõik selle 12 päeva jooksul nägime.

Clark, kes nimetas end Levi “tädiks Mindy”, jagas, et vastus, mille ta ja Wrighti perekond said, oli “täiesti uskumatu”, kuna võõrad kogunesid Levile tragöödia keskel head soovida.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Sajad tuhanded, kui mitte miljonid inimesed ümbritsesid meie parimat väikest sõpra, tõstsid ta palves üles ja heitsid armastavad käed ümber Levi ja tema pere,” jätkas ta. “Me pole kunagi midagi sellist näinud ega kogenud. Ma ei tea, kas suudame seda kunagi täielikult töödelda.”

Clark Levy”Kõige täiuslikum kolmeaastane, kes seal oli. Nii täiuslik, et me ei suutnud teda hoida. See laps on viimase 12 päeva jooksul mägedesse rännanud. Ta on kogunud nii palju inimesi. Sellises pimedas maailmas näeme valgust lapse kätes. Ta võiks olla kõik, mida tema ema ja isa tahtsid.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *