Rory McIlroy kallistab spordireporterit Amanda Balionist kohtinguspekulatsioonide ajal

Getty Images (2)

õhutab kohtingukuulutusi, Rory McIlroy kallistama Amanda Balionis Pärast seda, kui CBS Sportsi reporter teda RBC Canadian Openil intervjueeris.

Balionis istus pühapäeval, 2. juunil koos profigolfariga maha ja pärast seda kallistusid nad. TMZ teatas Esmaspäev, 3. juuni. Väljaanne postitas foto 35-aastasest McIlroyst, kes embas 38-aastast Ballionist telgi all ja neid ümbritses valgustusseade.

29. mai Meie iganädalane eksklusiivsus on garanteeritud Need on McIlroy ja Balionis Ärge kohtuge ja looge ainult tööalane suhe.

McIlroy Esitas abielulahutuse naiselt Erica Stoll 13. mail keset spekulatsioone, et ta kolis Floridasse Balionesi juurde. McIlroy ega Balionis ei käsitlenud kuulujutte. (Ajakirjanik abiellus jalgpallitreeneriga Brian Renner aastal 2022, kuid pole selge, kas nad on lahku läinud.)

Pro-golfimängija Rory McIlroy ja naise Erica Stolli suhete ajaskaala: Pariisi kihlumisest lapsevanemaks olemiseni

Seotud: Golfipro Rory McIlroy ja naise Erica Stolli suhte ajaskaala

Rory McIlroy ja abikaasa Erica Stoll on pärast aastatepikkust sõprust loonud romantika. Professionaalne golfimängija kohtus Stolliga 2012. aastal, kui ta veel tennisist Caroline Wozniackiga kohtas. (Nad läksid lahku 2014. aastal pärast kolme aastat ja olid korraks kihlatud.) „Mulle meeldib selle juures see, et olime enne midagi sõbrad. […]

Balionis on aastate jooksul golfimängu käsitlenud ja McIlroyt intervjueerinud Pärast Wells Fargo meistrivõistluste võitu Põhja-Carolinas 12. mail.

“See oli järjekordne suurepärane päev, et neid ülejäänuid täiendada,” ütles McIlroy oma võidu kohta. “Ma arvan, et need inimesed on näinud mind pärast siin võitmist suureks kasvamas [at Quail Hollow Club in Charlotte] Kuna 20-aastane on praegu 35-aastane. Nad on näinud mind karjääri jooksul edenemas ja olen siin neli korda võitnud.”

Järgmisel päeval McIlroy Arhiveeritud dokumendid Pärast seitset aastat kestnud abielu lahutada 36-aastasest Stollist. Ta väitis oma petitsioonis, et nende suhe oli “pöördumatult purunenud”. McIlroyl ja Stollil, kes jagavad 3-aastast tütart Poppyt, on ka abielu.

Golfimängija esindajad kinnitasid 14. mail Irish Starile kohtusse pöördumist, rõhutades tema soovi “tagada, et see raske aeg oleks võimalikult lugupidav ja sõbralik. Ta ei kommenteeri rohkem.”

2024. aasta kuulsuste lahkuminek

Seotud: 2024. aasta kuulsuste lahkuminekud: staarid, kes selle välja kutsusid, lahkuvad sel aastal

Mõned kuulsuste paarid on pääsenud, kuid teistel pole nii vedanud. 2024. aasta algas sellega, et käputäis Hollywoodi paare loobus sellest. Fännid olid šokeeritud, kui poissmeeste paar Rachel Lindsay ja Brian Abaslow pärast nelja-aastast abielu lahku läksid. Us Weekly kinnitas 2. jaanuaril, et kiropraktik andis sisse lahutuse […]

Allikas ütles hiljem meile, et Stoll oli nende abielus üksildane.

“Roryl oli raske abielluda,” Sisemiselt nõuame. “[Erica] Ta teadis, millesse ta oma elukutsega tegeleb, kuid kui neil oli Poppy, muutusid asjad tõesti ja tal oli uus vaatenurk. Erika puudus tavaliselt enamustelt oma turniiridelt ja keskendus tõesti Poppyle.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Põhja-Iirimaalt pärit McIlroy jätkab võistlemist 2024. aasta PGA Touri ringrajal, kus ta saavutas PGA meistrivõistlustel T12 ja Canadian Openil T4. McIlroy debüteeris profiturniiril järgmisel 2019. aasta turniiril, võites Ontarios Hamiltoni golfi- ja maaklubis tiitli ja auhinnaraha.

Eelmine kuu, McIlroy rääkis, kuidas golfimäng pakub argielust puhkust.

“Olles neli või viis tundi köite sees või mis iganes see päev on, on see mõnus põgenemine golfimaailmas toimuva eest,” ütles ta pärast Wells Fargo võitu ajakirjanikele. “Ma ei usu. Olen alati osanud päris hästi lahterdada. Ma arvan, et mingil põhjusel mängin paremini golfi, kui mul on palju tegemist.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *