Rory McIlroy tabab pärast halba lööki loopinud golfikepiga kaamerameest peaaegu

Rory McIlroy. Andy Lyons / Getty Images

Isegi maailma parimatel golfimängijatel on vahel halbu päevi.

Pühapäeval, 9. juunil oma viimase vooru ajal PGA mälestusturniiril Dublinis, Ohios. Rory McIlroy Tõmbas laevateelt otse vette.

35-aastane McIlroy viskas vastuseks oma nuia vastikult tagasi ja tabas mõne jala kaugusel seisnud kaamerameest.

Kui McIlroy mõistis, mida ta oli teinud, sirutas ta vabanduseks käe ja ütles: “Oih! Vabandust.”

Rory McIlroy golfivõidu purustamine keset Erica Stolli armastusuudiseid

Seotud: Rory McIlroy lahutuse kaalul olevate miljonite purustamine

Rory McIlroy on kogu oma karjääri jooksul olnud üks tulusamaid golfimängijaid, nii enne kui ka pärast suhet Erica Stolliga. 35-aastane McIlroy abiellus 2017. aasta aprillis Stolliga, kellega tal on ühine tütar Poppy. Us Weekly kinnitas esmaspäeval, 13. mail, et profisportlane on lahutuse sisse andnud. Kohtupaberites McIlroy […]

Lõpuks lõi McIlroy viimase 76. ringi — tema turniiri halvim tulemus — ja lõpetas +2-ga jagatuna 15. kohal.

Võitis turniiri Scotty Schefflerkes püsis stabiilsena pärast viimase vooru 74 löömist. Tema lõpptulemus -8 on parim teise koha saavutaja Colin Morikawakes lõpetas -7.

27-aastane Scheffler tähistas 18. griinil koos abikaasaga suurt võitu, Meredith Scudderja nende vastsündinud poeg BennettKes on sündinud 8. mail.

Klubiviskamise juhtum oli McIlroy jaoks, kes on oma seitse aastat abielulahutuse sisse andnud, viimane pealkirja tekitanud juhtum. Erica Stoll13. mai. Lahutusdokumentide kohaselt ütles McIlroy, et abielu oli “pöördumatult purunenud”.

Rory McIlroy tabab pärast valesti tehtud golfikepiga lööki peaaegu kaamerameestAndy Lyons / Getty Images

McIlroy palkas eradetektiivi, et anda Stollile lahutuspaberid, kui ta viibis paari ühises kodus Jupiteris, Floridas, selgub Belfast Telegraphi hankitud dokumentidest.

Eelmisel nädalal selgus, et Stoll oli jätnud mööda 5. juuni tähtajast McIlroy lahutusavalduse vaidlustamiseks. Florida seaduste kohaselt oli Stollil 20 päeva aega oma võõra mehe avaldusele vastamiseks.

Seoses lahkumineku asjaoludega ütles üks allikas väljaandele Us Weekly eranditult, et McIlroy tundis end abielus üksildasena ja tunnistas, et tal on raske abielluda.

Allikas selgitas ka, et McIlroy ja Stoll “on temaga teel olnud viimased kaks aastat ja tal oli lõpuks murdepunkt.”

Pärast paari lahkuminekut keerlesid kuulujutud McIlroy ja CBS-i spordireporteri kohta Amanda Balionis. Us Weekly teatas aga eelmisel kuul eranditult, et need kaks ei käi kohtamas.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

McIlroy tegi eelmisel kuul veel ühe avameelse ülestunnistuse, kui tunnistas, et mängis RBC Canadian Openi esimeses ringis pohmelliga.

“Natuke aeglane algus,” ütles McIlroy Golfweekile pärast 30. mail toimunud vooru. “Eile õhtul oli Harry sünnipäeva õhtusöök, nii et seal oli paar klaasi veini. Tõenäoliselt tundsin end ärgates veidi ebamugavalt.”

McIlroy lõpetaks turniiri lõpuks 9. kohaga.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *