Rory McIlroy võõrandunud naine Erica on lahutuse vaidlustamise tähtajast mööda saanud

Rory McIlroyvõõrandunud naine, Erica StollProfessionaalne golfimängija jätab lahutusavalduse vaidlustamise akna vahele.

35-aastane McIlroy andis eelmisel kuul sisse lahutusavalduse 36-aastasest Stollist ja talle anti kätte 13. mail nende Florida kodus. Palm Beachi maakonna kantselei esindaja kinnitas kolmapäeval, 5. juunil Daily Mailile, et Stoll ei olnud selle aja jooksul vastust esitanud.

Rory McIlroy ja Erica Stoll Andrew Reddington / Getty Images

Kuna Stall McIlroy avaldusele seaduslikult ei vastanud, võis kohus talle vaikimisi lahutuse anda. Florida seaduste kohaselt võib McIlroy tema nimel esitada tagaseljaotsuse avalduse. Selline otsus tähendab, et Stoll kaotab igasuguse õiguse McIlroy tingimusi vaielda või vaidlustada.

“Igal juhul, kui te ei esita pöördumisele vastust või vastust, jääte vaikimisi,” ütles õigusekspert. Neyama Rahmani rääkis Us Weeklyle ainult selle kuu alguses. “Kohtunik kuulab ära ainult kohtuasja ühe poole ja kui te ennast ei kaitse, jääte tagaselja otsusele. Võite kaotada hooldusõiguse, võite kaotada vara, võite saada teie vastu kohtuotsuse ja inimesed võivad teie töötasu arestida, teie vara ära võtta ja selle täitmisele pöörata. Seega on igat tüüpi tsiviil-, kriminaal- ja perekonnaõiguse, sealhulgas paberimajanduse puhul väga oluline palgata advokaat ja tagada, et saate vastuse.

Rory McIlroy golfivõidu purustamine keset Erica Stolli armastusuudiseid

Seotud: Rory McIlroy lahutuse kaalul olevate miljonite purustamine

Rory McIlroy on kogu oma karjääri jooksul olnud üks tulusamaid golfimängijaid, nii enne kui ka pärast suhet Erica Stolliga. 35-aastane McIlroy abiellus 2017. aasta aprillis Stolliga, kellega tal on tütar Poppy. Us Weekly kinnitas esmaspäeval, 13. mail, et profisportlane on lahutuse sisse andnud. Kohtupaberites McIlroy […]

McIlroy ja Stoll olid abielus seitse aastat ja neil on 3-aastane tütar Poppy. Prosportlane väitis mais, et nende abielu oli pöördumatult purunenud. Abielulahutusdokumentidest selgub ka, et McIlroyl ja Stollil on abielu.

Rory McIlroy võõrandunud naine Erica Stoll jättis lahutusavalduse vaidlustamise tähtaja 2.

Rory McIlroy ja Erica Stoll Jared C. Tilton/Getty Images

Tema esindaja ütles 14. mail Irish Starile: “Rory McIlroy suhtlustiim kinnitas täna, et lahutus on sisse antud. “Nad rõhutasid Rory soovi tagada, et see raske aeg oleks võimalikult lugupidav ja sõbralik. Rohkem ta ei kommenteeri.»

Stoll ei ole omalt poolt lahutusest avalikult rääkinud, kuigi allikas ütles meile, et ta oli nende abielus “üksik”.

“Roryga oli raske abielluda,” väitis insaider meile. “[Erica] Ta teadis, millesse ta oma elukutsega tegeleb, kuid kui neil oli Poppy, muutusid asjad tõesti ja tal oli uus vaatenurk. Erika puudus tavaliselt enamustelt oma turniiridelt ja keskendus tõesti Poppyle.

Golfi aastate suurimad skandaalid ja vaidlused

Seotud: Aastate suurimad golfiskandaalid ja vaidlused

Kui teile tundus, et golfi vaatamine on igav, valmistuge draamaks väljakust eemal. 2024. aasta PGA meistrivõistluste keskpaigas Valhalla golfiväljakul Kentucky osariigis Louisville’is olid spordisõbrad šokeeritud, kui said teada, et Scotty Scheffler arreteeriti mõni tund enne turniiri teist vooru. […]

McIlroy võistleb praegu PGA Touril ja on osalenud eelmise kuu PGA meistrivõistlustel, Charles Schwab Challenge’il ja Canadian Openil. Järgmisena võistleb ta Ohios mälestusturniiril, mis algab neljapäeval, 6. juunil.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

McIlroy ei ole turniiri ajal ega mängueelsetel pressikonverentsidel käimasolevat lahutust avalikult käsitlenud, kuid ta ütles varem, et võib mängupäeval vajadusel “osalisemaks muutuda”.

“Neljaks-viieks tunniks või mis iganes üheks päevaks nööride vahele saamine on mõnus põgenemine golfimaailmas toimuva eest,” ütles ta ajakirjanikele enne eelmise kuu PGA meistrivõistlusi. “Ma ei usu. Olen alati osanud päris hästi lahterdada. Ma arvan, et mingil põhjusel mängin paremini golfi, kui mul on palju tegemist.”

Alates sellest, kui McIlroy Stollist lahutusavalduse esitas, levisid uudised, levisid kuulujutud, et ta kohtub spordisaatjaga. Amanda Balionis. Hiljem mais kinnitasime eranditult, et McIlroyl ja Balionise vahel oli ainult tööalane suhe.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *