Rosie O’Donnell ja Cynthia Nixon leidsid filmi “And just Like That” võttepaigad

Rosie O’Donnell ja Cynthia Nixon Gotham/GC foto

Rosie O’Donnell teda märgati filmi And Just Like That võtetel esimest korda pärast tema casting-uudiste avaldamist mais.

62-aastast O’Donnelli märgati Times Square’il HBO Maxi seriaali hilisõhtust stseeni filmimas. Cynthia Nixon Reedel, 31. mail. O’Donnell kandis Wickedi muusikali T-särki ja peitis oma fännipakki Playbilli. Endine telesaatejuht kehastab tegelast nimega Mary filmis Sex and the City spinoffi 3. hooajal, mida kehastab 58-aastane Nixon. Sarah Jessica Parker Ja Christine Davis Nende lemmiktegelastena Miranda Hobbes, Carrie Bradshaw ja Charlotte York-Goldenblatt.

“Head ööd Times Square’il,” kirjutas Nixon laupäeval, 1. juunil Instagrami vahendusel fotole endast koos O’Donnelliga.

Stseenis kannab Nixon smaragdrohelist kleiti ja lillasid kiile. Mirandale pole avaldatud, kes O’Donnelli Mary võiks olla, kuid Nixon rääkis oma tegelase nüüdseks lõppenud suhetest mittebinaarse koomiku Che Diaziga (Sarah Ramirez) uues intervjuus ajakirjale Variety. (Intervjuu kinnitas ilmselt kuulujutte, et 48-aastane Ramirez ei naase, ja see on õigustatult.)

Ja täpselt nagu see suur debatt

Seotud: Ja just nii suurimad skandaalid: traagilised surmad ja lahkumised

Maxi katse Sex and the City jms taaselustada on teinud palju pealkirju. 1998. aastal esilinastunud Seks ja linn keskendub Carrie’le (Sarah Jessica Parker) ja tema tutvumiselule New Yorgis koos sõprade Charlotte’i (Kristin Davis), Miranda Hobbsi (Cynthia Nixon) ja Samanthaga (Kim Cattrall). pärast […]

“Nad lõid nii hämmastava tegelase – nii vastuolulise tegelase, kuid nii hämmastava tegelase,” ütles Nixon Ramirezi Che kohta, keda ilmselt enam saates ei ole. “Ma arvan, et nad tundsid ja Leigh Blickley Michael Patrick [King] Tundsin, et tegelane oli oma rada jooksnud. Nad tulid sisse ja raputasid kõik üles ning siis oli kaar valmis.”

Niisiis, kas Miranda uus kaar hõlmab romantilist suhet O’Donnelli Maryga? Aeg näitab.

“Siin tuleb Mary #andjustlikethat @hbo,” kirjutas O’Donnell 2. mail Instagramis 3. hooaja 1. episoodi stsenaariumi fotole.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

59-aastane Parker pildistas ka filmi Just Like That filmimist. Hiljuti rokkis NYC munakivitänavatel sädelevat sinikassinist kleiti. 59-aastane Davis on samuti jäädvustanud AJLT jaoks stseene, sealhulgas ühe Nicole Ari ParkerKes mängib Lisa Todd Wexleyt.

Kogu selle aja SATC taaselustamine ja just nagu Samantha Jones on siiani maininud

Seotud: Kõik Timesi “And just Like That” on siiani maininud Samantha Jonesi

Enne filmi Sex and the City taaselustamist ja Just Like That esilinastust tundsid fännid muret selle pärast, mida Kim Cattralli puudumine saate algse sõpruskonna jaoks tähendab. Alates filmi Sex and the City esilinastusest 1998. aastal keskendus süžee Carrie Bradshaw’le (Sarah Jessica Parker) ja tema avastusretkele. […]

Ainus algne näitleja, kes pärast sarja debüüti uue saatega ei liitunud Kim Cattrall, kes kehastas ikoonilist Samantha Jonesi. 67-aastane näitlejanna tegi hiljem lühikese kamee 2. hooaja finaalis, kus ta rääkis auto tagaistmelt telefonis Parker’s Carrie’ga. (AJLT selgitas, et Carrie ja Samantha langesid välja, kuna Carrie ei vajanud enam Samantha reklaamiteenuseid.)

“Nii kaugele, kui ma lähen,” rääkis Cattrall väljaandele Entertainment Weekly lühiajalise esinemise kohta. “Ma arvan, et ma ei jäta kunagi Samanthaga hüvasti. Ta on nagu paljud teised tegelased, keda olen aastate jooksul teinud. Olen oma tegelaste suhtes emotsionaalselt väga kiindunud ja kaitstud. Ta on mulle palju andnud ja ma olen selle eest tänulik.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *