Ryan Seacrest avaldab Pat Szakile austust pärast “Õnneratta” lahkumist

Ryan Seacrest Tähistas “Ikoonilise” pärandit. Pat Sazek Pärast pikka aega on Fortune’i saatejuht nelja aastakümne järel mängusaatest ametlikult lahkunud.

“Pat, palju õnne õnnerattaga suurepärase jooksu puhul! Teie pühendumus, sarm ja vaimukus on teinud saatest Ameerika televisiooni armastatud osa aastakümneteks,” kirjutas 49-aastane Seacrest laupäeval, 8. juunil Instagrami vahendusel koos fotoga endast koos Sazeki (77) ja saatejuhtidega. Vanna Valge.

Sajek jättis mängusaatega hüvasti reedel, 7. juunil pärast enam kui 8000 episoodi võõrutamist.

“Teie partnerlus Vannaga oli ikooniline ja koos lõite vaatajatele lugematul hulgal suurepäraseid mälestusi,” lisas Seacrest. “Seadsite võõrustajate standardi kõikjal ja see tähistas ühe ajastu lõppu. Edu kõigis teie tulevastes ettevõtmistes!

Seacrest – kes on juba juhtinud saateid American Idol, Dick Clarki uusaasta rokiõhtut ja raadiosaadet koos Ryan Seacrestiga – hakkab sügisel Õnneratta saatejuhi kohale asuma. Sajek teatas eelmisel aastal, et loobub mängusaatest pärast selle 41. hooaega. 67-aastane White jääb saatesse.

Seotud: Aastavahetus koos Ryan Seacresti kõige meeldejäävamate hetkedega

John Lamparski/Getty Images Näitus peab jätkuma Dick Clark Productionsi jaoks, kuid mitte iga aastavahetuse saade ei lähe Ryan Seacresti jaoks ladusalt. “Meil on sellel saatel kolm otseloendust, mida ma esimest korda alustades ei uskunud, et see võimalik on,” rääkis Seacrest 2022. aasta detsembris Us Weeklyle. “Aga me tegime […]

“Noh, on aeg hüvasti jätta,” ütles Sajek oma viimases osas. “Enne minekut tänan ja tänan teid. Ja ma tahan alustada kõiki teie vaatlejaid seal. See on uskumatu võimalus saada ööst õhtusse, aastast aastasse, kümnendist kümnendisse kutsutud miljonitesse kodudesse. Ja ma tundsin alati, et selle privileegiga kaasnes kohustus hoida see igapäevane pooltund turvaliseks kohaks pere rõõmuks. Loodetavasti pole sotsiaalseid probleeme, poliitikat ega midagi piinlikku. Lihtsalt mäng.”

Sajek lisas, et Wheel of Fortune on muutunud “rohkemaks”, kui ta pärast juhtimise ülevõtmist ootas Chuck Woolery 1981. aastal.

“Koht, kus lapsed õppisid tähti, kus teistest riikidest pärit inimesed lihvisid oma inglise keele oskust, kus pered said kokku sõprade, naabrite ja tervete põlvkondadega,” ütles Sajek. “Milline au selles kõiges väike osa mängida. Aitäh, et lubasite mind oma ellu.”

Valge austas oma kauaaegset sõpra ja kaassaatejuhti neljapäeval, 6. juunil mängusaate Instagrami kontole postitatud videos.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pat Szak ja Vanna White on olnud sõbrad juba aastaid

Seotud: Õnneratta Pat Szaki ja Vanna White’i sõprus kestab aastaid

Pat Szak ja Vanna White on alati olnud koosluskeemia ülim näide, kuid nende õnn võis olla väga erinev. “Ma ei soovitanud Vannat ja Vanna teab seda,” ütles Sazek 2020. aastal telekanalile CBS Sunday Morning, mõeldes White’i peaaegu nelja aastakümne tagusele prooviesitlusele. “Mitte et ta poleks ilus […]

“Ma ei suuda uskuda, et homme on meie viimane etendus. Ma ei tea, mida need viimased 41 aastat minu jaoks tähendavad, aga ma proovin,” alustas ta. “8000 episoodi läks niimoodi. Kui ma esimest korda alustasin, olin ma nii roheline. Sa rahustasid mind ja muutsid mind nii enesekindlaks, Pat. Sa tegid minust selle, kes ma olen. Sa tõesti tegid.”

White postitas reedel oma Instagrami lehe vahendusel mõned mälestused nende koos töötamisest, kirjutades: “Liivast 🏝️, lumest ❄️ ja paljudest vahepeal läbitud teedest – milline tore teekond!”

Pärast toetavat vastust oma viimasele episoodile võttis Sajek reedel saates X, et lihtsalt jagada: “Suur aitäh teile kõigile.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *