Sabrina Carpenter värbab uue muusikavideo jaoks poiss-sõbra Barry Keoghani

Sabrina Carpenter, Barry Keoghan. Getty Images (2)

Sabrina Puusepp Kostitab oma fänne singli “Please Please Please” uue muusikavideo debüüdiga, milles osaleb tema päriselus elav poiss-sõber, Barry Keoghan.

25-aastane laulja jättis video maha neljapäeval, 6. juunil, olles seda eelmisel päeval Instagrami vahendusel algselt kiusanud. Video algab sellega, et Carpenter pääseb vanglast välja, kuid ta hajub kiiresti, kui näeb äsja vahistatud 31-aastast Keoghanit. Ta külastab teda trellide taga ja võtab ta pärast vabastamist järele.

Need kaks, kes on kohtamas käinud alates 2023. aasta detsembrist, lähevad siis kohtingule, kuid asjad lähevad hullemaks, kui Keoghan viib nad tagatuppa, kus ta läheb füüsiliselt tülli kamba heade poistega. Paar röövib pantvangi ja röövib panka, kui nad tema plaani järgivad, enne kui Carpenter võtab asja enda kätte ja viskab Keoghani käeraudades toolile.

Vahepeal viitab laul ilmselt Carpenteri hirmule kohtuda teise Hollywoodi staariga, kuigi see ei täpsusta, kellega. “Ma kuulsin, et sa oled näitleja, nii et käitu nagu püstijalu,” laulab ta esimeses salmis. “Ükskõik, mis kurat sul sees on, ärge laske seda täna õhtul välja / ma ütlen neile, et see on lihtsalt teie kultuur ja kõik pööritavad silmi.”

Kris Jenner ja eepilisemad kuulsuste muusikavideod

Seotud: Eepilised kuulsuste muusikavideod

Filmis ja televisioonis töötamisest ei piisa! Vaadake kuulsusi, kes on aastate jooksul muusikavideotes üllatavalt esinenud – alates Courteney Coxi klassikalisest “Dancing in the Dark” hetkest koos Bruce Springsteeniga kuni Kylie Jennerini, kes jagab ekraani Travis Scottiga!

Kooris palub ta oma armastust mitte “tõestada nende õigust” ja mitte viia teda pisarateni, “kui ma end nii ilusaks meigiks panen”. Sillal selgitab ta, et “südamevalu on üks asi”, aga tema “ego on teine”, lisades: “Ära häbista mind, ema Falker.”

Nädala alguses avalikustas Carpenter oma kuuenda stuudioalbumi Short N’ Sweet. “Minu uus album tuleb välja 23. augustil!!!! 💋 See projekt on minu jaoks üsna eriline ja ma loodan, et see on ka teie jaoks eriline,” kirjutas ta esmaspäeval, 3. juunil Instagrami postitusele. Juuresolevatel fotodel vaatas ta alla oma õlale, millel oli punane huulepulgalaik ja teisel õlal oli albumi nimega tätoveering.

Carpenter vihjas varem veebruaris, et tema 2022. aasta albumile Emails I Can’t Send on valmimas järg.

“Tunnen end palju vabamalt ja rohkem põnevil sellest, mida ma praegu teen, sest olen aru saanud, et žanr ei pruugi olla kõige olulisem,” ütles ta toona antud intervjuus. “See puudutab ausust ja autentsust ning kõike, mille poole te ihaldate. Minu eelmisel albumil oli palju žanre ja ma tahaksin arvata, et jätkan seda muusika kirjutamise ajal.”

Aprillis loobus Carpenter oma hiti “Espresso” veidi enne oma Coachella debüüti. Kaasahaaravate sõnade ja biidiga sai sellest kiiresti kandidaat suvelaulule.

Samal kuul rääkis Carpenter raja taga olevast inspiratsioonist, mille ta kirjutas Prantsusmaal viibides.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Selles, et lugudes oli nii palju isikupära, oli midagi tõeliselt põnevat, sest neid on tõesti lõbus rahvahulgaga otse laulda,” rääkis ta aprillis Apple Musicule. “Ma arvan, et inimesed, kui nad ei tea minu muusikat, kes ma olen või midagi muud, saavad lihtsalt laulu häälestada ja lahkuda, saades parema ettekujutuse minu huumorimeelest.”

Carpenter selgitas, et laulu kirjutamise ajal oli see “üks neid aegu mu elus, kus ma lihtsalt arvasin, et olen praegu s-t. Ja ma arvan, et te ei tunne alati nii, nii et hetked sa pead selle kinni püüdma.”

Ta lõpetas: “Minu jaoks oli selle võrdsustamine kofeiini ja selle sõltuvusega tõeliselt lõbus ning mul on kindlasti kofeiini sõltuvus. Nii et see on minu jaoks olnud tõesti täisring.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *