Sam Heughan naljatab, et tahab Taylor Swifti Travis Kelce’ilt varastada

Sam Heughan, Taylor Swift, Travis Kelce. Getty Images (3)

Võõrad tähed Sam Heughan on suured plaanid Taylor SwiftErase turnee kontsert Edinburghis — lootusega popstaaridele silma jääda.

“Me näeme Taylor Swifti mängimas Šotimaal,” ütles 44-aastane Heughan võtteplatsil telgitaguses videos, mille ta postitas kolmapäeval, 5. juunil Instagrami kaudu. “Ma arvan, et suurem osa näitlejatest läheb.”

Heughan jätkas: „Ilmselt ta ei tea seda, aga kui ta Šotimaale tuleb ja mind publiku hulgas näeb, unustab ta kõik… armub temasse ja ingverparukas mehesse. Kuidas ta saaks vastu panna? Ta raputas ta maha ja viiks hoopis mind välja. Ma olen tõesti põnevil.”

Šoti näitleja, kes kehastab filmis Outlander Jamie Fraserit, ei ole avaldanud, millises Eras saates ta osaleb. 34-aastane Swift mängib kolm etendust Edinburghis Scottish Gas Murrayfieldi staadionil alates reedest, 7. juunist.

Kuulsused, kellel oli oma eluaeg Taylor Swifti tuuril

Seotud: Taylor Swifti tuuril Eras ​​on esinevad kõik kuulsused

Mitmed Taylor Swifti kuulsad sõbrad ja fännid ilmusid kohale, et maha raputada laulja kauaoodatud The Eras Tour. Swifti muusikavideo “Bejeweled” staarid – Estee Haim, Daniel Haim, Alana Haim ja Laura Dern – olid nende tuhandete fännide hulgas, kes osalesid tuuri avaõhtul Arizonas Glendale’is. […]

“Tere tulemast Šotimaale, Taylor,” kirjutas Heughan oma postituse pealkirjaks. “JAMMF on Swifty.”

Kuigi Heughan ei pöördunud oma kolmapäevases üleslaadimises Swifti poiss-sõbra nimepidi, käib ta kohtamas Travis Kelce Umbes aastaks. Algselt kohtusid nad siis, kui Kells, samuti 34-aastane, liitus temaga Eras tuuril 2023. aasta juulis. Kansas City Chiefsi kitsas seltskond käis tema Missouris esinemas, relvastatud meisterdamise sõpruskäevõruga, et popstaarile kinkida.

“Noh, ma olin pettunud, et ta ei rääkinud enne ega pärast oma saadet, sest ta pidi oma häält 44 laulu jaoks, mida ta laulis, säästma,” meenutas Kelce nädalaid hiljem oma “New Heightsi” taskuhäälingusaate episoodi. “Nii et ma olin natuke äge, ma ei saanud talle kinkida üht käevõru, mille ma talle tegin… sellel oli minu number peal.”

Travis Kelce ja Taylor Swift

Seotud: Taylor Swifti ja Travis Kelce’i suhete ajaskaala

Igaüks võib rääkida Taylor Swiftist ja Travis Kelce’ist. Swift ja Kelce seoti esmakordselt 2023. aasta juulis, kui Kansas City Chiefsi titt üritas Swifti pärast Erase turneel osalemist välja kutsuda. “Ma olin veidi tüütu. Ma ei saanud talle käevõru […]

Ta jätkas: “Ta ei kohtu kellegagi – või vähemalt ta ei taha minuga kohtuda, nii et ma võtan seda isiklikult. Aga see oli uskumatu show. Kansas City näitas.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Tänu salapärasele kosjasobitajale – hiljem selgus, et ta on Swifti teine ​​nõbu Danny Fry on kolmas — Grammy võitja kuuleb Kelce kaebust.

“Kõik sai alguse sellest, et Travis pani mulle imearmsalt oma taskuhäälingusaate, mis minu arvates oli pagana metal,” ütles Swift oma 2023. aasta ajainimese profiilis. “Pärast seda hakkasime hängima. Nii et meil oli tegelikult märkimisväärne hulk aega, mida keegi ei teadnud, mille eest olen tänulik, sest õppisime üksteist tundma.

Nad tõid oma romantika avalikuks 2023. aasta septembris, kui Swift mängis oma 13 Chiefsi mängust esimese välja. Kuna Kelce oli hiljuti oma NFL-i vahehooajal, vastas ta teene ja rõõmustas Swiftit VIP-osakonnast mitmel etendusel Erase turnee Euroopa etapil.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *