Sam Heughan veetis oma parima päeva Taylor Swifti saates “Outlanderi” näitlejate armumisega

Sam Heughan Sam Heughani / Instagrami loal

See on juba pikka aega tulemas Sam Heughan Ja tema Outlanderi kaaslased nägid seda lõpuks Taylor SwiftTema ajastu tuuri kontsert, laupäeval, 8. juunil.

“Suurepärane õhtu tagasi @murrayfield_stadiumil koos @Outlander_Starzi perekonnaga!!” 44-aastane Heughan kirjutas hiljem laupäeval Instagrami kaudu. “Aitäh @louisamcculloch3 @nightmarili eest [organizing] Ja @taylorswiftile uskumatu meelelahutusõhtu eest! #välismaalased.”

Heughan, kes mängib Starzi ajastu draamas ja kiusas hiljuti 34-aastase Grammy võitja vastu, laadis VIP-telgis üles mitu kontserdikaadrit näitlejate ahvenast. Heughan liitus kostaaridega Caitriona Balfe, John Hunter Bell, Sophie Skelton, Lauren Lyle Nad tantsisid terve öö läbi Swifti teise etenduse Edinburghis.

Heughan omalt poolt kiigutas musta jope ja käsivarrega DIY sõpruse käevõrusid. Mitmed baublid olid inspireeritud Swifti lauludest, nagu “The Smallest Man Who Ever Lived”.

Seotud: Taylor Swifti tuuril Eras ​​on esinevad kõik kuulsused

Mitmed Taylor Swifti kuulsad sõbrad ja fännid ilmusid kohale, et maha raputada laulja kauaoodatud The Eras Tour. Swifti muusikavideo “Bejeweled” staarid – Estee Haim, Daniel Haim, Alana Haim ja Laura Dern – olid nende tuhandete fännide hulgas, kes osalesid tuuri avaõhtul Arizonas Glendale’is. […]

Sel ajal, kui Outlanderi meeskond, kes filmib praegu oma viimast hooaega, saadet vaatas, tegi Heughan terava võrdluse Jamie ja Claire’i ekraanieluga.

“Swiftlander,” kirjutas Heughan Instagram Stories’i vahendusel, jagades kaadreid Swiftist, kes esitas oma Evermore’i komplekti ajal “Willow”. Numbril on Swift ja tema varutantsijad, kes on riietatud tumeroheliseks ja hoiavad käes säravaid kuldseid tekke. Selle asemel, et jagada elava esituse heli, vahetas Heughan muusika Outlanderi tunnuslaulu esitamiseks.

Sam Heughan võrdleb näitlejates osaledes Taylor Swifti Evermore'i otsesaadet Outlanderiga

Taylor Swift Sam Heughani / Instagrami loal

Outlanderi näitlejaid ootas ka eriline maiuspala, sest Swift tegi oma akustilise seti ajal kaks hämmastavat segamist. Enne laulude “All the Girls You’ve Loved Before” ja “Crazier” klaveril esitas ta oma kitarril “The Bolterit” segatuna “Getaway Cariga”. Swift mängis laupäeval esimest korda “Crazierit”, mida ta kirjeldas Erase kontserdi ajal kui “vana”. Ta salvestas selle algselt filmi Hannah Montana jaoks, kus ta tegi ekraanil lühikese kamee.

Armastusega Šotimaa Outlander Real Life Caitriona Balfe näeb välja nagu Sam Heughan

Seotud: Armastusega Šotimaalt! Kuidas ‘Outlanderi’ näitlejad päriselus välja näevad

Šotimaa mägedest pärismaailma! Oma seitsme Starzi hooaja jooksul on Outlanderi staarid kuvanud ekraanil intrigeerivaid ajarännakute pöördeid, särisevat keemiat ja keerukamaid detaile. Hitt draamasari, mis põhineb peamiselt Diana Gabaldoni 13-raamatulisel frantsiisil, järgib abielus sõjaõde Claire Randalli (Caitriona Balfe), kes ulatub mingil moel tagasi 1945. aastasse. […]

Heughan kiusas selle nädala alguses, et “kogu näitlejad” tabasid Erase kontserti Instagrami videos, mis postitati Outlanderi komplektist.

“Ta ilmselgelt ei tea seda, aga kui ta Šotimaale tuleb ja mind publiku hulgas näeb, unustab ta kõik… armub temasse ja ingverparukaga mehesse,” ironiseeris Heughan, viidates tõenäoliselt Swifti omale. poiss-sõber. Travis Kelce. “Kuidas ta saab vastu panna? Ta raputab ta maha ja viib hoopis mind välja. Ma olen väga põnevil.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Sam Heughan võrdleb näitlejates osaledes Taylor Swifti Evermore'i otsesaadet Outlanderiga

Outlanderi näitlejad Sam Heughani / Instagrami loal

34-aastane Kelce on Swiftiga kohtamas käinud alates 2023. aasta suvest. Chiefsi kitsas otsas ja Swifti romantika sai alguse siis, kui ta käis mullu juulis Kansas Citys oma esimesel Erase kontserdil, olles relvastatud popstaarile kinkimiseks käsitsi valmistatud sõpruskäevõruga. Kuigi Kells ei saanud pärast saadet Swiftiga kohtuda, meenutas ta enda ja oma venna lugu Jason Kellspodcastist “New Heights”.

“Kõik sai alguse sellest, et Travis pani mind imearmsalt oma taskuhäälingusaatesse, mis minu arvates oli metal-põrgu,” lausus Swift oma 2023. aasta ajainimese profiilis. “Pärast seda hakkasime hängima. Nii et meil oli tegelikult märkimisväärne hulk aega, mida keegi ei teadnud, mille eest olen tänulik, sest õppisime üksteist tundma.

Swift ja Travis tõid oma romantika avalikuks 2023. aasta septembris, kui ta osales 13 Kansas City Chiefsi jalgpallimängul, et oma poiss-sõpra rõõmustada. Travis on selle teene tagasi saatnud, külastades oma ametialaste kohustuste vahel mitmeid rahvusvahelisi ajastu näitusi.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *