Sama kombinesooni, mida Alicia Keys kandis mulle Taylor Swifti nähes

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Üks asi minu puhul on see, et mulle meeldib soojal ajal kanda dresse. See on juba mõnda aega olnud mu moe tujutahvlil. Kuna mul on kurvikas keha, on mu kõverate riiete bränd Good American. Mäletan, et otsisin jaemüüja veebisaidilt kombinesooni ja leidsin The Edu saavutamiseks sobiv Ameerika kostüüm. Kui mäletate, siis kui kõik käisid Renaissance Touril ja Eras Touril, postitasid nad pilte oma välimusest ja Video nende lemmikosast õhtust. Isegi kuulsused! Ma nägin seda niimoodi Alicia Keys Seljas sama head Ameerika kombinesooni, mida ma armastan.

leitud Edu saavutamiseks sobiv Ameerika kostüüm 199 dollarit Good American’is!

Keys viis oma poja Genesise Swifti kontserdile vaatama. “Mõeldamatu” laulja jagas Instagrami postitust, kirjutades selle pealkirjaks: “Tohutu armastus @TaylorSwiftile teie suure ilusa hinge vastu, mis paneb kõik tundma end armastatuna! Genesis jumaldab teid 💜💜💜.”

Grammy võitnud laulja fännina, eriti kõik, kes kuulavad Alicia Keysi päevik Ikka ja jälle album, ma saan aru, miks talle meeldivad dressid.

The Edu saavutamiseks sobiv Ameerika kostüüm Valmistatud kergelt pestavast teksast ja saadaval suurustes XS kuni 5XL. Kangas on väga veniv, mis võimaldab kombinesoonil sujuvalt kehale istuda. Selle kombinesooni puhul on suurepärane vöökoht, millel on reguleeritav rihm, mis tagab, et näeksite lahti ja olete valmis rajale. Lisaks on kombinesoonil neli esitaskut, mis on hoiustamiseks ülimahukad asju, mida vajate

Mulle meeldib kanda ülikondi, sest neid on lihtne stiilida. Saan neid valgete tossudega siduda. Erinevalt teistest teksariidest on see kombinesoon mugav ning ei kriibi ega määri mu nahka. Alati on hea mõte lubada endale kvaliteetne kombinesoon. Hankige see enne, kui see laost otsa saab!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

leitud Edu saavutamiseks sobiv Ameerika kostüüm 199 dollarit Good American’is!

Seotud: 19 avarat tunked Meile meeldivad liibuvad kombinesoonid

Kui teil on aega ja ei tea, mida selga panna, on kombinesoon alati hea valik! Sa ei pea pingutama, et leida meelitav särk, mis sobib pükste värviga. Lisaks saate pisut rohkem katvust kui kiikkleit. Eriti käepärased on lahtised kombinesoonid […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *