Sarah Ferguson käsitleb kuningas Charlesi ja prints Andrew kuningliku looži kuulujutte

Sarah Ferguson. Anthony Jones / Getty Images

Sarah Ferguson Ta ei sekku oma eksabikaasa vahelisesse kuulujuttudesse. Prints Andrewja tema vend, Kuningas Charles III.

Kolmapäeval, 5. juunil Ühendkuningriigi saates Good Morning Britain esinedes küsiti Yorki hertsoginnalt, kes elab koos Andrew’ga Inglismaal Windsoris Royal Lodge’is, teate kohta, et Charles soovib 30-aastaselt oma noorema venna maha jätta. Room Palace The Times of London teatas 31. mail, et Charles kavatseb kolida Andrew väikesesse Frogmore Cottage’i, mis on endine kodu Prints Harry Ja Meghan Markle.

“Olen alguses külaline. Olen väga õnnelik külaline ja väga mugav külaline,” ütles 64-aastane Ferguson, enne kui selgitas, et Andrew majutuse üle peavad vennad privaatselt läbi rääkima.

Kuningas Charles III kroonimine

Seotud: Kuningas Charles III kroonimine: vaadake kõiki kuninglikke rõivaid

Hiilgav ja hiilgav. Kuningas Charles III kroon on peaaegu käes – ja tõotab mitmeid suurepäraseid moeavaldusi. Ehkki 73-aastane monarh, kes võtab suverääni üle pärast oma ema kuninganna Elizabeth II surma 2022. aasta septembris, juhib pompsust ja olusid mitme numbriga. […]

“Ma ei kipu vendude aruteludesse sekkuma ja arvan, et see on parim ja turvalisem koht – las vennad arutavad seda omavahel,” ütles Ferguson.

Prints Andrew’d ähvardab väljatõstmine

Prints Andrew ja kuningas Charles Max Mumby/Indigo/Getty Images

Times of Londoni andmetel valitseb 75-aastase Charlesi ja 64-aastase Andrew vahel pinge seoses nende keeldumisega kuninglikust loožist lahkuda.

Ferguson, kes oli Andrew’ga abielus aastatel 1986–1996, veetis aega Yorki hertsogi juures Royal Lodge’is koos nende viie Norfolki terjeri ja hilise koeraga. Kuninganna Elizabeth IISelle kaks elavat corgit, Sandy ja Muick.

Kuninganna Elizabeth II corgide imelise elu sees

Seotud: Kuninganna Elizabeth II corgide imelise elu sees

Iga suure valitseja taga on suurepärane koer ja kuninganna Elizabeth II teadis seda paremini kui keegi teine. Alates 1952. aasta veebruarist Ühendkuningriigi kuninganna valitsemise algusest on monarhil olnud 30 koera. Kuninganna sai oma esimese corgi Susani 1944. aastal oma 18. sünnipäeval. Iga corgi pärast seda […]

“Mul on corgisid iga päev,” ütleb Ferguson GMB koerte kohta. “Nad on suurepärased. Ma arvan, et kõik viis norfolki on vihased, sest corgid tulevad ja nad ütlevad: “Jah, me oleme sellega harjunud, me oleme sellega harjunud.”

Ferguson, kes jagas tüdrukuid Printsess Eugenie Ja Printsess Beatrice koos prints Andrewga andsid hiljuti Us Weeklyle eksklusiivse värskenduse selle kohta, kuidas Sandyl ja Moeke’il läheb pärast kuninganna surma 2022. aasta septembris pärast tema ja Andrew lapsendamist.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Sarah Ferguson jagab värskendust kuninganna Elizabeth II kahe corgi kohta, öeldes, et nende eest hoolitsemine on

Kuninganna corgid Tema Majesteedi Kuninganna riiklikel matustel 19. septembril 2022. Jonathan Buckmaster/Pool/Shutterstock

“Neil kõigil läheb väga hästi,” ütles Ferguson meile mais. “Nad on kõik väga ilusad ja väga-väga kallid!”

Ferguson lisas, et kuninganna kaks koera saavad läbi tema enda viie koeraga.

“Need kõik käivad käsikäes,” ütles Ferguson. “See on palju tööd, kuid see on see, mida ma armastan. Minu ümber on palju koeri, kes armastavad neid ja armastavad nende eest hoolitseda, nii et ma saan jagada ja teen seda.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *