Sarah Ferguson ütleb, et kuninganna Elizabeth julgustas teda olema tema ise

Sarah Ferguson ja kuninganna Elizabeth II Wire Image; Getty Images

Sarah Ferguson ütles Kuninganna Elizabeth II Ta oli üks väheseid inimesi, kes “nägi teda õigesti” ja hindas tema isiksust.

Intervjuus väljaandele Hello! Yorki hertsoginna ütles, et varalahkunud monarh inspireeris teda olema tema ise.

“Üks ainukesi inimesi, kes mind õigesti nägi, oli kuninganna ja enne surma ütles ta: “Sarah, piisab, kui olla sina ise,” jagas ta.

64-aastane Ferguson ütles, et on suurema osa oma elust kinni hoidnud, kuna kartis, et inimesed võivad oma ülevoolavust tagasi lükata. Ta ütles, et isa ütles talle, et ta on “tüütu” ja et ta muretseb, et ta võib muutuda liiga palju. Ferguson ütles, et kuninganna Elizabethi kindlustunne ja vähidiagnoos aitasid tema enesepiiramise kalduvusi kõigutada.

“Ma ei näidanud oma tohutut figuuri korralikult, sest püüdsin seda hoida padja all,” rääkis naine. “Nüüd ma ei andesta endale enam.”

Ferguson kinnitas oma rinnavähi diagnoosi mullu juunis ja paljastas, et jaanuaris diagnoositi tal ka nahavähk. Ferguson ütleb, et kaks diagnoosi julgustasid teda veidi iseseisvamalt elama.

Sarah Ferguson

Sarah Ferguson kuninganna Elizabeth II portreega Foto Kennedy Pollard / amfAR / Getty Images for amfAR

“Ma arvan, et see äratas mind üles,” rääkis ta ajakirjale, “see andis mulle kiire löögi tagumikku ja ütles mulle: “Olgu, kas sa hakkad nüüd 64-aastaselt elama või ei jätka? Päris elus?’ Sa ei pea olema see, mida kõik tahavad: lihtsalt ole sina ise.

Fergusonile tehti detsembris mastektoomia ja tema tütar, Printsess Beatrice, paljastades, et tal oli mais “kõik selge”. Ferguson ja Prints Andrew Abielulahutus toimus 1996. aastal, kuid ta elas edasi kuninglikule perekonnale kuuluvas majas, jagades sageli maja oma endise abikaasaga. Ta on mitu korda kommenteerinud vähivõitlusi, millega mõlemad printsessid silmitsi seisavad Kate Middleton Ja Kuningas Charles II.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Kõik mu mõtted ja palved on Walesi printsessiga, kui ta ravi alustab,” jagas Ferguson 25. märtsil Instagrami vahendusel. “Ma tean, et teda ümbritseb oma pere armastus ja kõik palvetavad parima tulemuse nimel.”

Prints Charlesi ja printsess Diana (1996) Kuninglik lahutus läbi aastate

Seotud: Kuninglikud lahutused läbi aastate

Kuninglikus armastuses on ka omajagu plaastreid. Prints Charles ja printsess Diana jõudsid pea kolm aastakümmet tagasi ajalehtede pealkirjadesse, kui nad lahutasid, kuid vaevalt nad olid esimene kuninglik paar, kes suhete sõlmis. 1990ndad olid embrüote jaoks eriti negatiivne aeg. Nende suhe lõppes kuninganna Elizabeth II kolme lapse vahel […]

Ferguson oli ka ennetava vähi sõeluuringu otsene pooldaja. Tere! Oma intervjuus julgustas ta kõiki regulaarselt vähikontrollis käima.

“Ma tõesti ei taha, et inimesed kogeksid läbi seda, mida möödunud aasta mulle emotsionaalselt ja füüsiliselt on tähendanud,” ütles ta. “Ma tahan, et lugejad mõtleksid: “Ma ei pea ootama, ma pean läbima.””

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *