Sasha Obama näeb ema Michelle’iga ilusal sünnipäevafotol täiskasvanuna välja

Awakening/Getty Images

Sasha Obama Kõik täiskasvanud!

Michelle Obama Esmaspäeval, 10. juunil tähistas tema teise tütre 23. sünnipäeva, jagades Instagrami fotot kahest linna katusel kaisus. Endine esileedi kandis säravat musta kleiti, Sasha aga oranži lillelist kleiti ja vikerkaarevärvilisi kingi.

“Palju õnne sünnipäevaks, Sasha! Sa teed mind nii uskumatult uhkeks,” kirjutas ta armsale austusavaldusele. “Toogu see aasta teile kõike, mida soovite, ja rohkemgi veel. armastan sind.”

Kui Sasha saavutab elu verstapostid, on Michelle alati olemas, et teda rõõmustada 2023. aasta mais lõpetas Sasha Lõuna-California ülikooli bakalaureusekraadiga sotsioloogias. Oma ema, isaga Barack Obama ja vanem õde Malia said tseremoonia ajal lava ületades aplausi, Los Angeles Times Teatage hiljem.

Sasha kolis oma perega Valgesse Majja 2009. aastal, kui ta oli 7-aastane, elades seal Baracki kahe presidendi ametiaja jooksul. ta lõpetama aastal Sidwelli sõprade koolist Washingtonis, D.C.-s ja õppis esmalt Michigani ülikooli kolledžis, enne kui siirdus 2022. aastal USC-sse.

25-aastane Malia lõpetab 2021. aastal Harvardi visuaal- ja keskkonnauuringute eriala. Pärast seda on ta töötanud Amazon Prime Video sarja Swarm personalikirjutajana ning kirjutanud ja lavastanud lühifilmi nimega The Heart.

2022. aasta novembris Michelle, 60, on avatud Kuidas tema ja 62-aastane Barack on oma tütarde kohtingueluga hakkama saanud.

“Nad käisid keskkoolis läks ballile. Nad elasid elu. Ja [Barack has] Õppis olema murelik mustanahaline isa, kuid mitte hull,” rääkis The Light We Carry autor ajalehele 20/20. “Ma arvan, et see on imeline. Ma tahan, et nad teaksid, mida nad tahavad ja kellega nad on suhtes. Ja see proovib mõne inimese peal.”

2023 Promo, mille lapsed on lõpetanud

Seotud: Need, kelle lapsed lõpetavad 2023. aastal

Märka pompoossust ja olusid! Endine president Barack Obama, Pierce Brosnan ja teised staarid olid oma laste 2023. aasta lõputseremooniatel uhked vanemad. 61-aastane Obama osales 12. mail oma tütre Sasha lõpetamisel Lõuna-California ülikoolis koos abikaasa, endise esileedi Michelle Obama ja nende 24-aastase vanema tütre Maliaga. 21 aastat vana […]

Sama aasta alguses oli Sashat märgatud koos endise kolledži korvpalluri Clifton Powell juunioriga, tekitades kuulujutte romantikast, ja Maliat oli mitu aastat seotud produtsent Rory Farquharsoniga, pälvides Baracki auhinna. Heakskiitmismärk.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Barack rääkis 2016. aasta detsembris Põhja-Carolina raadiojaama WDCG Raleigh’ga Sasha ja Malia romantilisest suhtest. “Michelle … on nii suurepärane näide,” ütles ta toona. “Poisid ei saa teid hinnata selle järgi, kuidas te end kannate, oma enesehinnangut, välimust ega midagi muud peale teie iseloomu ja intelligentsuse. Loodetavasti näitan head eeskuju selles osas, kuidas ma oma naist austan.

)

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *